ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Meziokresní přebor ČB-ČK 6-ti členné 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 12. kola
Domácí Hosté
-- volný los -- 0 So 18. 1. 2020, 10.00 0 TJ Nová Ves C
TJ Dynamo České Budějovice B 2325 7 : 1 2231 TJ Sokol Nové Hrady D
TJ Sokol Soběnov B 2485 6 : 2 2222 TJ Spartak Trhové Sviny C
TJ Spartak Trhové Sviny B 2265 2 : 6 2352 TJ Sokol Soběnov C
Kuželky Borovany B 2426 8 : 0 2230 Kuželky Borovany C
TJ Sokol Nové Hrady C 2317 2 : 6 2477 TJ Sokol Nové Hrady B
Tabulka soutěže po 12. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Soběnov B 11 22
2. TJ Sokol Soběnov C 11 16
3. TJ Dynamo České Budějovice B 11 16
4. TJ Spartak Trhové Sviny B 12 16
5. Kuželky Borovany B 11 14
6. TJ Sokol Nové Hrady B 11 13
7. TJ Sokol Nové Hrady C 11 8
8. TJ Sokol Nové Hrady D 11 8
9. TJ Spartak Trhové Sviny C 11 4
10. Kuželky Borovany C 12 4
11. TJ Nová Ves C 10 1
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Miroslav Kraus 429,6
2. Josef Šedivý 427,3
3. Michal Silmbrod 421,0
4. Milan Míka 419,5
5. Jaroslava Kulhanová 418,4
6. Josef Ferenčík 414,6
7. Vojtěch Kříha 413,5
8. Markéta Šedivá 411,4
9. Pavel Zeman 410,0
10. Libor Tomášek 409,3
11. Ludmila Čurdová 405,8
12. Josef Šedivý 405,1
13. Jiří Tröstl 404,6
14. Josef Svoboda 403,6
15. František Vávra 403,5
16. Marek Rojdl 403,2
17. Štěpán Rehák 400,8
18. Alice Loulová 400,7
19. Jitka Grznáriková 400,1
20. Pavel Čurda 399,6
21. Pavel Kříha 398,1
22. Jan Jackov 396,4
23. Romana Kříhová 395,0
24. Čestmír Siebenbrunner 394,7
25. Lukáš Chmel 393,5
26. Olga Čutková 392,8
27. Jan Silmbrod 392,1
28. Ladislav Růžička 391,5
29. Tomáš Vašek 391,0
30. Milena Šebestová 391,0
31. Tomáš Balko 389,8
32. Stanislava Mlezivová 387,7
33. Jan Koriták 386,9
34. Zuzana Koptová 385,4
35. Ondřej Sysel 384,8
36. Stanislava Betuštiáková 382,0
37. Václav Tröstl 381,3
38. Jiří Švepeš 381,1
39. Milena Kümmelová 381,1
40. Jan Hess 379,6
41. Blanka Cáplová 378,8
42. Gabriela Kroupová 377,8
43. Radim Vašek 376,7
44. Nikola Kroupová 374,8
45. Bohuslav Švepeš 374,1
46. Miloš Draxler 373,7
47. Luděk Troup 372,9
48. Josef Fojta 372,7
49. Petr Hamerník 372,5
50. Michal Kanděra 371,6
51. Kateřina Dvořáková 371,0
52. Karel Kříha 370,8
53. Jan Štajner 368,1
54. Jiřina Krtková 366,6
55. Jiří Janoch 366,4
56. Marek Kopta 366,2
57. Roman Bartoš 362,0
58. Václav Silmbrod 359,0
59. Martina Koubová 358,4
60. Petr Dvořák 355,5
61. František Stodolovský 354,3
62. Pavel Vávra 346,9
63. Adam Hanousek 345,1
64. Lukáš Tesař 343,5
65. Bedřich Kroupa 341,4
66. Zdeněk Kratochvíl 336,0
67. Rostislav Solkan 335,0
68. Vladimíra Bicerová 333,1
69. Jan Kříha 293,6
Jindřich Soukup 426,0
Roman Grznárik 419,2
Vlastimil Křiha 413,0
Lucie Mušková 412,0
Jan Silmbrod 407,5
Vojtěch Frdlík 406,0
Lukáš Kotnauer 400,0
399,0
Jan Švepeš 398,0
Natálie Betuštiáková 396,7
Lukáš Prokeš 384,7
Petr Silmbrod 381,5
Antonín Gažák 379,2
Lenka Wajdová 376,7
Jan Kouba 375,7
Bohuslav Švepeš 375,1
Václava Tesařová 373,3
Aleš Cisař 372,3
Miroslav Novák 372,0
Martin Klíma 371,7
Lenka Aldorfová 371,5
Petr Šedivý 364,5
Martin Silmbrod 364,0
Jan Homolka 363,2
Jiří Květoň 362,0
Stanislav Bednařík 362,0
Renata Žahourová 360,0
Pavel Fritz 358,0
Eva Vandělíková 353,8
Věra Jeseničová 350,1
Jan Marhoun 349,0
Jaroslava Frdlíková 347,3
Gabriela Šedivá 342,0
Karel Beleš 340,7
Petr Bícha 340,4
Petra Šebestíková 339,0
Josef Špulka 332,3
Lukáš Bárta 331,5
Miroslav Bicera 312,0
Jakub Čoudek 309,5