ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Středočeský krajský přebor I. třídy 2022/2023

Výběr kola
Zápasy 19. kola
Domácí Hosté
KK Vlašim B 2629 7 : 1 2408 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A
-- volný los -- 0 So 18. 3. 2023, 10.00 0 TJ Sparta Kutná Hora C
KK Kosmonosy C 2580 1 : 7 2700 KK Jiří Poděbrady B
TJ Sparta Kutná Hora B 2659 6 : 2 2619 KK SDS Sadská B
KK Kolín B 2501 5 : 3 2474 TJ Kovohutě Příbram B
TJ Lhotka 2476 5 : 3 2316 TJ Sokol Benešov C
Tabulka soutěže po 19. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. KK Jiří Poděbrady B 17 22
2. KK Vlašim B 17 22
3. TJ Lhotka 17 22
4. KK SDS Sadská B 18 22
5. TJ Sparta Kutná Hora B 17 20
6. TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A 18 19
7. TJ Kovohutě Příbram B 17 15
8. KK Kosmonosy C 17 15
9. TJ Sparta Kutná Hora C 17 13
10. KK Kolín B 17 12
11. TJ Sokol Benešov C 16 6
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Miroslav Pessr 453,8
2. Daniel Brejcha 443,7
3. Vladislav Pessr 440,6
4. Roman Weiss 440,1
5. Martin Čistý 437,8
6. Karel Drábek 437,7
7. Jitka Bulíčková 436,3
8. Jan Svoboda 435,0
9. Jan Renka ml. 432,3
10. Vlastimil Pírek 431,8
11. Jaroslav Hojka 431,5
12. Michal Brachovec 431,1
13. Ondřej Šustr 430,8
14. Jaroslav Čermák 430,6
15. Pavel Nový 429,6
16. Adam Janda 428,2
17. Dalibor Mierva 427,0
18. Svatopluk Čech 427,0
19. Václav Anděl 426,2
20. Jitka Vacková 426,0
21. Ondřej Majerčík 425,4
22. Jitka Drábková 424,4
23. Dušan Hejduk 423,8
24. Jiří Miláček 422,9
25. Jakub Nový 422,1
26. Jan Dušek 421,4
27. Bohumír Kopecký 421,3
28. Jiří Řehoř 420,8
29. Miloslav Budský 419,8
30. Martin Malkovský 417,9
31. Vladimír Klindera 417,1
32. Jaroslava Soukenková 415,9
33. Ladislav Hetcl st. 415,4
34. Václav Šefl 415,4
35. Simona Kačenová 414,8
36. Veronika Šatavová 413,5
37. Marie Šturmová 413,4
38. Petr Kříž 412,4
39. Václav Pufler 412,2
40. Josef Hejduk 410,9
41. Lukáš Chmel 410,8
42. Jindřiška Svobodová 409,8
43. Miroslav Šplíchal 407,0
44. David Dvořák 406,8
45. Miloš Lédl 406,1
46. Jiří Řehoř 404,5
47. Pavel Vojta 404,5
48. Jiří Buben 403,2
49. Karel Nový 403,1
50. Klára Miláčková 402,3
51. Ivana Kopecká 401,9
52. Václav Kodet 401,7
53. Patrik Polach 401,5
54. Lukáš Vacek 400,8
55. Karel Palát 398,9
56. Jan Suchánek 396,2
57. Milena Čapková 396,0
58. Václav Jelínek 394,9
59. Hana Barborová 393,0
60. Jaroslav Chmel 387,5
61. Vladislav Tajč 385,3
62. Rudolf Zborník 384,8
63. Ladislav Dytrych 383,6
64. Zdeňka Vokolková 368,3
65. Markéta Lavická 357,9
66. Miloslav Procházka 340,5
Jiří Miláček 465,0
David Novák 464,0
Ladislav Hetcl ml. 460,0
Luboš Řezáč 457,5
Jan Renka st. 453,5
Eva Renková 452,6
Jakub Hlava 451,5
Jiří Halfar 447,5
Jan Urban 440,3
František Tesař 440,2
Lukáš Štich 436,5
Vojtěch Bulíček 436,0
Petr Polák 434,0
Tomáš Zimmerhakl 429,2
Luboš Zajíček 428,0
Daniel Sus 424,0
Dušan Hejduk 423,1
Marie Váňová 421,0
Jana Abrahámová 420,8
Renáta Vystrčilová 419,0
Jakub Vachta 418,4
Jonathan Mensatoris 417,6
Marek Vyskočil 416,0
Luboš Brabec 413,0
Miroslav Drábek 412,2
Michal Třeštík 410,5
Pavel Holoubek 409,5
Natálie Krupková 404,5
Michaela Košnarová 399,0
Michal Hejduk 398,0
František Zahajský 398,0
Dušan Richter 396,6
Vladimír Pergl 393,5
Tomáš Hašek 393,0
Martin Šatava 387,0
Marie Adamcová 384,7
František Pícha 382,5
Jakub Moučka 379,8
Luboš Trna 373,0
Tomáš Pekař 369,0
Miloš Brenning 368,8
Radek Vojta 355,0