ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Okresní přebor Ostrava 2021/2022

Výběr kola
Zápasy 18. kola
Domácí Hosté
SKK Ostrava B 2151 3 : 5 2250 SKK Ostrava C
TJ Sokol Bohumín D 2498 8 : 0 2196 TJ VOKD Poruba C
TJ Unie Hlubina C 2587 7 : 1 2459 TJ Michálkovice  B
-- volný los -- 0 Po 28. 3. 2022, 16.00 0 TJ Unie Hlubina E
TJ Sokol Dobroslavice 2417 8 : 0 2288 TJ Sokol Bohumín E
Tabulka soutěže po 18. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Dobroslavice 16 30
2. TJ Sokol Bohumín D 16 25
3. SKK Ostrava C 16 15
4. TJ Michálkovice  B 16 14
5. TJ Sokol Bohumín E 16 13
6. TJ VOKD Poruba C 16 13
7. TJ Unie Hlubina C 16 12
8. SKK Ostrava B 16 12
9. TJ Unie Hlubina E 16 10
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Ivo Kovařík 446,1
2. Martin Futerko 429,5
3. Petr Kuttler 426,5
4. Libor Pšenica 425,5
5. Jiří Koloděj 424,2
6. Lukáš Modlitba 418,8
7. Miroslav Heczko 417,9
8. Václav Rábl 417,8
9. Karel Kuchař 416,4
10. Lumír Kocián 415,7
11. Martin Třečák 415,4
12. Jan Ščerba 406,4
13. Richard Šimek 406,4
14. Karel Ridl 406,1
15. Roman Klímek 405,9
16. Jaroslav Hrabuška 404,4
17. René Gazdík 403,8
18. Pavel Hrnčíř 401,9
19. František Deingruber 399,3
20. Miroslav Koloděj 398,4
21. Josef Navalaný 398,4
22. Jaroslav Čapek 397,1
23. Miroslava Ševčíková 395,7
24. Hana Zaškolná 394,3
25. Miroslav Futerko 394,0
26. Lubomír Richter 393,4
27. Jiří Číž 391,1
28. Lubomír Jančar 390,8
29. Josef Paulus 390,6
30. Miroslav Paloc 389,9
31. Markéta Kohutková 387,7
32. Michaela Černá 386,7
33. Zdeněk Franěk 386,3
34. Radovan Kysučan 386,1
35. Josef Hájek 385,6
36. Andrea Rojová 385,5
37. Libor Mendlík 385,1
38. Jan Petrovič 383,8
39. Josef Kyjovský 383,7
40. Jiří Adamus 382,7
41. Miroslav Futerko 381,5
42. Michal Borák 381,3
43. Václav Kladiva 380,4
44. Veronika Rybářová 380,3
45. Tomáš Polášek 379,9
46. Janka Sliwková 374,5
47. Martin Gužík 374,0
48. Radek Říman 373,2
49. Vojtěch Turlej 371,9
50. Vlastimil Pacut 371,0
51. Oldřich Stolařík 370,3
52. Antonín Chalcář 370,0
53. Jakub Kožík 367,7
54. Hana Vlčková 365,3
55. Blažena Kolodějová 365,2
56. František Tříska 363,8
57. Alena Koběrová 363,0
58. Rostislav Hrbáč 360,1
59. Martin Ševčík 359,2
60. Oldřich Neuverth 356,5
61. Karel Kudela 348,8
62. Helena Martinčáková 348,3
63. Daniel Herák 347,6
64. Antonín Pálka 335,3
65. Roman Raška 321,1
Lenka Raabová 422,0
Zdeněk Kuna 412,5
David Zahradník 395,8
Josef Janalík 388,5
Zdeněk Štefek 388,2
Petr Jurášek 381,0
Filip Országh 374,2
Libor Radomský 371,9
Radomíra Kašková 368,4
Radmila Pastvová 363,0
Adam Klištinec 361,5
Ondřej Valošek 359,4
Jiří Břeska 345,3
Pavel Rybář 344,2
František Modlitba 341,7
David Mičúnek 336,0
Pavel Kubina 290,3
Vladimír Malovaný 285,0