ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Krajský přebor MS 2021/2022

Výběr kola
Zápasy 9. kola
Domácí Hosté
TJ Břidličná ˝A˝ 0 So 11. 12. 2021, 09.00 0 TJ VOKD Poruba ˝B˝
Kuželky Horní Benešov 2612 7 : 1 2399 TJ Sokol Bohumín ˝C˝
TJ Unie Hlubina ˝B˝ 2510 3 : 5 2578 KK Jiskra Rýmařov ˝B˝
TJ Horní Benešov ˝C˝ 0 So 11. 12. 2021, 10.00 0 KK PEPINO Bruntál
TJ Nový Jičín ˝A˝ 0 So 11. 12. 2021, 09.00 0 TJ Opava ˝C˝
Tabulka soutěže po 9. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. KK Jiskra Rýmařov ˝B˝ 9 16
2. TJ Unie Hlubina ˝B˝ 9 12
3. Kuželky Horní Benešov 9 11
4. KK PEPINO Bruntál 8 10
5. TJ Horní Benešov ˝C˝ 8 8
6. TJ Sokol Bohumín ˝C˝ 9 8
7. TJ Břidličná ˝A˝ 8 7
8. TJ Nový Jičín ˝A˝ 8 6
9. TJ VOKD Poruba ˝B˝ 8 4
10. TJ Opava ˝C˝ 8 2
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
Jaromír Martiník 441,2
Barbora Bartková 437,8
Jozef Kuzma 437,3
Martin Koraba 436,7
Pavel Plaček 436,4
Martin Weiss 433,1
Miluše Rychová 432,4
Miloslav Petrů 432,2
Romana Valová 429,5
Petr Vaněk 429,0
František Oliva 426,0
Jan Pospěch 425,6
Lukáš Janalík 423,9
Robert Kučerka 423,5
Josef Pilatík 423,3
Petr Hrňa 422,8
Pavel Konštacký 419,9
Ivo Mrhal ml. 419,7
Petr Chodura 419,4
Alfréd Hermann 414,7
Tomáš Janalík 414,5
Jaroslav Kecskés 413,0
Josef Plšek 411,9
Eva Zdražilová 411,0
Petr Dankovič 410,6
Zdeňka Habartová 410,2
Ladislav Štafa 410,2
Michal Babinec 409,8
Zdeněk Štohanzl 408,3
Jan Mlčák 408,2
Petra Kysilková 407,6
Josef Veselý 407,5
Nikolas Chovanec 407,0
Zdeněk Mžik 406,7
Renáta Smijová 406,6
Josef Klech 406,5
Josef Novotný 406,3
Václav Bohačik 404,9
Tomáš Zbořil 404,5
Rostislav Sabela 401,3
Roman Grüner 400,2
Tomáš Fiury 397,3
David Schiedek 397,1
Vilém Berger 396,9
Jaroslav Heblák 395,2
Jiří Petr 392,8
Rudolf Riezner 392,7
Petr Lembard 391,1
David Stareček 390,7
Radek Škarka 389,3
Vladimír Kozák 388,5
Zdeněk Fiury st. 387,5
Michal Ihnát 385,8
Přemysl Janalík 378,5
Vladimír Sládek 377,9
Zdeněk Hebda 377,0
Karel Vágner 374,8
Radim Bezruč 374,8
Vítězslav Kadlec 371,4
Radek Chovanec 369,3
Ivo Mrhal 445,3
Leoš Řepka 433,0
Čestmír Řepka 430,0
Jan Kořený 428,3
Jiří Polášek 424,8
Josef Šindler 422,0
Jolana Rybová 417,5
Zdeněk Fiury ml. 415,8
Karel Kratochvíl 406,3
Miroslava Ševčíková 406,0
Miroslav Procházka 405,1
Miroslav Petřek 405,0
Jana Tvrdoňová 405,0
Jaroslav Zelinka 403,0
Rostislav Bareš 403,0
Roman Klímek 401,5
Libor Jurečka 399,3
Jiří Adamus 398,7
Richard Janalík 394,0
Jana Martiníková 393,0
Pavel Krompolc 393,0
Pavel Švan 391,0
Zuzana Šafránková 391,0
Roman Škrobánek 387,0
Jan Stuś 383,6
Anna Dosedělová 383,5
Josef Tatay 378,0
Helena Martinčáková 375,5
Václav Kladiva 375,0
Ján Pelikán 373,7
Martin Chalupa 370,0
Josef Kočař 357,0
Adam Hlásný 352,0
František Ocelák 344,0
Jiří Jedlička 279,0