ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Divize jih 2021/2022

Výběr kola
Zápasy 11. kola
Domácí Hosté
TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí 2487 7 : 1 2430 TJ Jiskra Nová Bystřice
TJ Nová Včelnice 0 Pá 10. 12. 2021, 17.30 0 TJ Slovan Jindřichův Hradec
TJ Nové Město na Moravě 2579 2 : 6 2619 TJ Sokol Chotoviny
TJ Sokol Soběnov 0 Pá 10. 12. 2021, 17.30 0 TJ Blatná
KK Lokomotiva Tábor B 0 Pá 10. 12. 2021, 17.30 0 -- volný los --
KK Jihlava B 0 So 11. 12. 2021, 17.00 0 TJ Spartak Pelhřimov
Tabulka soutěže po 11. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Chotoviny 10 15
2. TJ Jiskra Nová Bystřice 10 14
3. TJ Sokol Soběnov 9 12
4. KK Jihlava B 8 10
5. TJ Blatná 9 10
6. TJ Spartak Pelhřimov 9 10
7. TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí 10 10
8. TJ Nové Město na Moravě 10 9
9. TJ Slovan Jindřichův Hradec 8 6
10. TJ Nová Včelnice 9 6
11. KK Lokomotiva Tábor B 10 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
Ondřej Matula 583,2
Karel Koubek 560,7
Michal Miko 556,2
Jiří Vaňata 554,0
Jan Bartoň 553,3
Petr Hlisnikovský 551,6
Pavel Makovec 547,8
Libor Hrstka 546,0
Zbyněk Hein 545,8
Lukáš Novák 542,7
Martin Tyšer 542,0
Tibor Pivko 540,2
Marek Baštýř 538,6
Vladimír Kučera 538,5
Kamil Šedivý 537,4
Jaroslav Prommer 537,1
Kamil Pivko 535,8
Jiří Vokurka 535,1
Miloš Stloukal 534,4
Lucie Smrčková 533,9
Milan Šedivý st. 533,1
Roman Grznárik 531,5
Jan Havlíček st. 531,0
Jan Janů 528,7
Jaroslav Matějka 528,7
Jiří Doktor 527,5
Kamila Dvořáková 527,0
Jiří Hána 527,0
Bohuslav Šedivý 526,7
Marek Chvátal 525,7
Stanislav Kníže 522,3
Martin Jinda 522,2
Pavel Domin 521,5
Ota Schindler 521,0
Pavel Škoda 517,5
Petr Tomek 515,9
Pavel Sáblík 515,5
Marek Běhoun 511,8
Jan Vintr 511,4
Josef Mikeš 510,8
Jiří Slovák 509,0
Zdeněk Doktor 509,0
Petr Křemen 508,8
Libor Linhart 507,6
Dan Lexa 506,6
Martin Pýcha 506,6
Jan Cukr 506,4
Iva Molová 503,6
Petr Klimek 503,5
Rudolf Pouzar 502,4
502,0
Josef Šedivý ml. 501,2
Pavel Kořínek 500,3
Jan Fořter 499,6
Marcel Pouznar 499,5
Zdeněk Zeman 499,4
Jiří Loučka 499,2
Jan Holšan 499,1
Pavel Picka 498,8
Vladimír Štipl 497,0
Tomáš Rysl 490,3
Jan Nosek 481,4
Jan Holeček 480,5
Stanislav Neugebauer 476,7
Josef Holický 476,5
Petra Hodoušková 465,4
Jaroslav Opl 458,7
Miroslava Matějková 591,0
Robin Parkan 580,0
Daniel Braun 576,0
Marek Augustin 561,8
Petr Dobeš 559,0
Miroslav Pleskal 544,6
Jakub Čopák 543,5
Martin Čopák 543,1
Václav Novotný 541,0
Vítek Kobliha 539,3
Josef Ferenčík 528,1
Martin Vrecko 525,5
Ladislav Takáč 522,7
Lukáš Pavel 518,6
Karel Hlisnikovský 517,6
Matyáš Stránský 515,4
Lucie Hlaváčová 512,4
Jiří Partl 509,0
Jiří Hembera 508,0
Vladimír Klíma 494,4
Ondřej Sysel 493,2
Jiří Kačo 489,0
Marie Myslivcová 485,7
Daniel Klimt 457,0
Petra Svobodová 453,6
Jan Slipka 434,4
Josef Šedivý st. 433,2