ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Krajský přebor Ústeckého kraje 2021/2022

Výběr kola
Zápasy 22. kola
Domácí Hosté
Sokol Spořice 2296 5,5 : 2,5 2233 TJ Lokomotiva Ústí n. L. C
TJ VTŽ Chomutov B 2349 1 : 7 2454 TJ Teplice Letná B
KO Česká Kamenice 2464 6 : 2 2401 SKK Podbořany B
TJ Elektrárny Kadaň B 2525 5 : 3 2477 TJ Lokomotiva Žatec
Sokol Ústí nad Labem 0 So 9. 4. 2022, 09.00 0 -- volný los --
SKK Bílina 2507 7 : 1 2140 SK Verneřice B
Tabulka soutěže po 22. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Elektrárny Kadaň B 20 30
2. KO Česká Kamenice 20 29
3. Sokol Spořice 20 27
4. TJ Teplice Letná B 20 23
5. SKK Podbořany B 20 22
6. Sokol Ústí nad Labem 20 21
7. SKK Bílina 20 19
8. TJ Lokomotiva Žatec 20 18
9. TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 20 16
10. TJ VTŽ Chomutov B 20 12
11. SK Verneřice B 20 3
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Tomáš Malec 430,9
2. Barbora Ambrová 424,8
3. Lubomír Ptáček 424,7
4. Miloš Martínek 423,9
5. Petr Andres 423,2
6. Lukáš Uhlíř 421,3
7. Zdeněk Rauner 421,3
8. Tomáš Čecháček 420,9
9. Zdeněk Ptáček st. 420,2
10. Karel Kühnel 419,6
11. Kamil Srkal 419,0
12. Oldřich Lukšík st. 418,2
13. Petr Staněk 418,2
14. Josef Jiřinský 418,1
15. Zdeněk Vítr 417,3
16. Zbyněk Vytiska 417,3
17. Štefan Kutěra 417,0
18. Petr Šmelhaus 417,0
19. Zdeněk Hošek 415,8
20. Jindřich Formánek 414,3
21. Martin Vích 412,7
22. Petr Kunt ml. 410,9
23. Robert Ambra 410,4
24. Zuzana Tiličková 410,2
25. Karel Bouša 407,1
26. Horst Schmiedl 407,1
27. Antonín Onderka 406,9
28. Petr Kunt st. 406,0
29. Václav Kordulík 405,1
30. Šárka Uhlíková 402,9
31. Radek Goldšmíd 401,0
32. Kateřina Ambrová 398,9
33. Iveta Ptáčková 397,7
34. Jitka Šálková 397,3
35. Vladislav Krusman 397,2
36. Jiří Pavelka 396,6
37. Petr Kuneš 395,3
38. David Chýlek 394,5
39. Miroslav Zítka 393,1
40. Jiří Jarolím 391,0
41. Milan Šmejkal 388,8
42. Pavlína Sekyrová 388,7
43. Jindřich Wolf 388,4
44. Ladislav Moravec 385,1
45. Nataša Triščová 384,5
46. Filip Prokeš 383,6
47. Zdenek Ramajzl 382,4
48. Jiří Wetzler 381,4
49. Alexandr Moróc 367,6
50. Hana Machová 335,0
Petr Bílek 446,4
Jan Zeman 445,6
Jan Ambra 435,5
Tomáš Zahálka 435,5
Jan Čermák 428,8
Pavel Stupka 425,7
Josef Málek 423,3
David Bouša 423,2
Jaroslav Seifert 422,7
Marek Půta 422,5
Petr Vokálek 421,0
Jana Černíková 420,0
Rudolf Březina 419,1
Pavel Nováček 419,0
Lenka Nováková 417,8
Bára Zemanová 417,3
Lukáš Zítka 417,2
Jitka Jindrová 416,8
Nela Šuterová 415,7
Marcela Bořutová 415,2
Karel Beran 409,7
Martin Čecho 408,2
Michal Baša 407,0
Leona Radová 406,4
Jiří Kyral 406,0
Pavlína Černíková 405,8
Martin Pokorný 405,5
Ondřej Šmíd 405,1
Václav Tajbl st. 403,1
Zdeněk Ptáček ml. 402,0
Kryštof Turek 402,0
Ladislav Čecháček 401,5
Jan Brhlík st. 399,5
Milan Černý 396,3
Monika Radová 395,6
Zdeněk Novák 395,5
Vladislav Janda 395,1
Daniel Žemlička 393,0
Slavomír Suchý 393,0
Jiřina Kařízková 392,0
Jan Chvátal 391,2
Martin Soukup 391,0
Ladislav Elis st. 391,0
Jaroslav Vorlický 390,7
Milan Schoř 390,6
Kamila Ledwoňová 389,6
Josef Šíma 389,6
Jitka Sottnerová 389,3
Vlastimil Heryšer 388,4
Lada Strnadová 384,5
David Sekyra 384,4
Pavel Vacinek 384,0
Jitka Váňová 380,0
Ladislav Elis ml. 379,4
Vlastimil Procházka 379,0
Veronika Šílová 378,0
Ladislav Mandinec 377,2
Zdeněk Ausbuher 377,0
Rudolf Tesařík 376,1
Stanislav Novák 375,7
Michal Horňák 374,0
Gustav Marenčák 372,0
Kristýna Vorlická 370,0
Milan Wundrawitz 364,0
Milan Hnilica 362,9
Kristýna Ausbuherová 361,0
Milan Mestek 356,7
Květuše Strachoňová 350,5
Jaroslav Filip 341,7
Pavla Vacinková 341,0
Veronika Rajtmajerová 337,0
Jindřich Hruška 333,0
Michaela Pěničková 297,8
Jan Tůma 284,5