ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Přebor Plzeňského kraje 2021/2022

Výběr kola
Zápasy 12. kola
Domácí Hosté
TJ Sokol Plzeň V B 3064 4 : 4 3049 TJ Sokol Plzeň V A
TJ Slavoj Plzeň B 3192 5 : 3 3089 TJ Dobřany B
TJ Sokol Zahořany 2757 8 : 0 2300 TJ Havlovice B
SK Škoda VS Plzeň B 3161 5 : 2 2968 TJ Sokol Díly A
TJ Sokol Újezd sv. Kříže 2613 8 : 0 2319 TJ Sokol Pec pod Čerchovem
-- volný los -- 0 So 15. 1. 2022, 10.00 0 TJ Sokol Kdyně B
Tabulka soutěže po 12. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Zahořany 11 21
2. TJ Slavoj Plzeň B 11 19
3. SK Škoda VS Plzeň B 11 16
4. TJ Sokol Kdyně B 10 15
5. TJ Sokol Plzeň V A 11 13
6. TJ Sokol Újezd sv. Kříže 11 12
7. TJ Dobřany B 11 10
8. TJ Sokol Plzeň V B 11 8
9. TJ Sokol Díly A 11 4
10. TJ Havlovice B 11 2
11. TJ Sokol Pec pod Čerchovem 11 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Jiří Tauber 549,4
2. Jaroslav Pejsar 546,1
3. Radek Kutil 537,6
4. Lukáš Jaroš 530,2
5. Jiří Benda 528,8
6. Ljubica Müllerová 527,9
7. Jaroslav Löffelmann 526,1
8. Miroslav Pivoňka 525,2
9. Tomáš Palka 524,8
10. Pavel Troch 523,1
11. Jiří Zenefels 520,9
12. Jakub Kovářík 520,4
13. Jan Pešek 520,2
14. Luboš Špís 518,7
15. Jakub Solfronk 518,4
16. David Grössl 517,6
17. Tomáš Benda 516,1
18. Ladislav Filek 516,0
19. Jiří Jílek 515,5
20. Dominik Král 515,1
21. Roman Drugda 513,6
22. Marek Eisman 513,0
23. František Bürger 512,2
24. Jiří Götz 512,1
25. Michal Müller 511,7
26. Jiří Dohnal 510,7
27. Kamila Marčíková 509,7
28. Jana Pytlíková 509,1
29. Václav Praštil 506,7
30. Jiří Baloun 506,6
31. Jan Lommer 504,7
32. Ivana Zíková 502,9
33. Václav Hranáč 498,0
34. Miroslav Lukáš 496,7
35. Ivan Vladař 496,1
36. Martin Šubrt 494,2
37. Daniel Kočí 493,9
38. Jiří Šašek 493,2
39. Jaroslav Dufek 493,2
40. Karel Řezníček 492,8
41. Václav Kuželík 489,8
42. Martin Karkoš 489,3
43. Oldřich Jankovský 488,6
44. Jaroslav Jílek 487,8
45. Ivan Böhm 487,4
46. Otto Sloup 485,6
47. Jiří Punčochář 483,7
48. Jan Dufek 482,9
49. Jan Kapic 473,0
50. Gabriela Bartoňová 471,8
51. Lenka Psutková 470,1
52. Petr Špaček 467,4
53. Pavel Kalous 466,8
54. Jaroslav Knap 464,1
55. Karel Ganaj 462,1
56. Jiří Pivoňka 461,2
57. Tomáš Kamínek 461,0
58. Karolína Janková 460,8
59. Jiří Pivoňka 460,7
60. Štěpánka Peštová 447,4
61. Jiřina Hrušková 446,2
62. Jaroslava Kapicová 401,7
Jiří Vícha 581,1
Pavel Kučera 552,0
Anna Löffelmannová 546,5
David Vincze 527,5
Zdeněk Hausar 525,6
Petr Šabek 525,0
Lucie Trochová 522,4
Jan Valdman 511,5
Dana Kapicová 511,2
Milan Gleissner 508,8
Lukáš Pittr 508,4
Pavel Klik 507,0
Martin Krištof 506,2
Marta Kořanová 504,0
Jan Ebelender 504,0
Michal Drugda 503,0
Jaromír Byrtus 502,6
Karel Uxa 499,3
Josef Nedoma 499,0
Karel Konvář 495,0
Petra Vařechová 494,5
Miloslav Kolařík 493,6
Jana Kotroušová 492,8
Jiří Jelínek 490,9
Jan Kučera 490,9
Patrik Kolář 490,4
Iveta Kouříková 489,6
Jaroslav Kutil 488,7
Jaroslava Löffelmannová 487,0
Petr Ziegler 486,6
Antonín Kühn 486,0
Filip Housar 484,0
Věra Horvátová 483,3
Karel Majner 483,0
Hana Vosková 471,3
Jiří Havlovic 469,2
Karel Jindra 463,9
Jaroslav Pittr 461,0
Václav Šesták 458,0
Ivana Lukášová 454,8
Martin Kuneš 454,8
Miroslav Špoták 449,4
Milan Novák 449,2
Jitka Kutilová 448,8
Jindřich Mašek 443,1
Tereza Housarová 440,9
Tereza Krumlová 424,8
Jan Pivoňka 417,0
Karel Mašek 399,0
Jiří Karlík 362,4
Václav Schiebert 348,6