ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Krajský přebor Vysočina 2021/2022

Výběr kola
Zápasy 12. kola
Domácí Hosté
-- volný los -- 0 So 15. 1. 2022, 10.00 0 -- volný los --
-- volný los -- 0 So 15. 1. 2022, 10.00 0 TJ Slovan Kamenice nad Lipou E
TJ Sokol Cetoraz 2469 5 : 3 2445 TJ BOPO Třebíč A
TJ Třebíč B 2566 7 : 1 2271 TJ BOPO Třebíč B
TJ Slovan Kamenice nad Lipou B 2559 6 : 2 2518 TJ Třebíč C
TJ Spartak Pelhřimov B 2588 5 : 3 2417 TJ Nové Město na Moravě B
Tabulka soutěže po 12. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Třebíč B 9 15
2. TJ Spartak Pelhřimov B 9 14
3. TJ BOPO Třebíč A 8 11
4. TJ Sokol Cetoraz 9 10
5. TJ Slovan Kamenice nad Lipou B 8 8
6. TJ Nové Město na Moravě B 8 8
7. TJ Slovan Kamenice nad Lipou E 8 6
8. TJ BOPO Třebíč B 8 3
9. TJ Třebíč C 9 1
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Jiří Partl 458,6
2. Bohumil Drápela 450,7
3. Petr Dobeš 446,7
4. Vladimír Dřevo 444,5
5. Kamil Polomski 443,6
6. Libor Nováček 441,4
7. Filip Schober 439,9
8. Petr Toman 439,3
9. Filip Šupčík 438,3
10. Miroslav Ježek 437,5
11. Josef Fučík 436,4
12. Milan Podhradský ml. 435,2
13. Lukáš Toman 433,3
14. Roman Svojanovský 430,5
15. Karel Uhlíř 429,5
16. Miroslav Mátl 428,3
17. Marcel Berka 428,3
18. Pavel Kohout 427,4
19. Josef Směták 427,2
20. Anna Kuběnová 426,9
21. Pavel Šplíchal st. 426,3
22. Petr Zeman 425,9
23. Jan Podhradský 424,1
24. Bohumil Nentvich 424,0
25. Jaroslav Benda 423,8
26. Michal Kuneš 422,7
27. Daniel Malý 422,5
28. Milan Gregorovič 422,4
29. Darja Novotná 421,9
30. Lubomír Horák 421,3
31. František Novotný 420,5
32. Vladimír Kantor 419,1
33. Radek Čejka 418,4
34. Pavel Zedník 415,8
35. Zdeněk Topinka 415,3
36. David Schober st. 414,2
37. David Schober ml. 413,1
38. Jiří Rozkošný 411,6
39. Vladimír Berka 410,3
40. Miroslav Votápek 405,6
41. Patrik Berka 404,8
42. Dušan Macek 402,5
43. Jaroslav Kasáček 399,4
44. Tomáš Brátka 398,5
45. Milan Lenz 398,1
46. Jaroslav Lhotka 398,1
47. Milan Podhradský 397,2
48. Martin Michal 386,4
49. Václav Rychtařík st. 384,4
50. Jiří Faldík 378,5
51. Petra Schoberová 375,7
52. Dominika Štarková 370,9
53. Josef Vančík 369,9
54. Gabriela Malá 365,3
55. Ladislav Štark 350,1
56. Daniel Kočíř 306,1
Adam Rychtařík 464,3
Miroslava Matejková 456,6
Robert Pevný 452,0
Josef Melich 436,5
Kamila Jirsová 432,0
Libuše Kuběnová 430,5
Václav Novotný 430,2
Ondřej Votápek 427,0
Vladimír Bartoš 425,0
Stanislav Kropáček 424,0
Jan Grygar 422,0
Zdeněk Toman 417,0
Karel Hlisnikovský 417,0
Karel Plíhal 410,9
Milan Kocanda 410,0
Pavel Šplíchal 410,0
Petr Bína 408,0
Michaela Vaníčková 406,3
Jaroslav Šindelář ml. 406,0
Lukáš Melichar 399,0
Aleš Schober 391,8
Petra Svobodová 365,0
Václav Brávek 359,0
Aleš Hrstka 348,0
Marie Ježková 335,5