ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Krajský přebor Vysočina 2021/2022

Výběr kola
Zápasy 1. kola
Domácí Hosté
-- volný los -- 0 Pá 10. 9. 2021, 17.30 0 -- volný los --
TJ Slovan Kamenice nad Lipou E 0 Pá 10. 9. 2021, 19.00 0 -- volný los --
TJ BOPO Třebíč A 2598 7 : 1 2487 TJ Sokol Cetoraz
TJ BOPO Třebíč B 2266 1 : 7 2475 TJ Třebíč B
TJ Třebíč C 2503 2 : 6 2528 TJ Slovan Kamenice nad Lipou B
TJ Nové Město na Moravě B 2601 6 : 2 2529 TJ Spartak Pelhřimov B
Tabulka soutěže po 1. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Třebíč B 2 4
2. TJ Slovan Kamenice nad Lipou B 2 4
3. TJ BOPO Třebíč A 1 2
4. TJ Nové Město na Moravě B 2 2
5. TJ Sokol Cetoraz 2 2
6. TJ Slovan Kamenice nad Lipou E 0 0
7. TJ Spartak Pelhřimov B 1 0
8. TJ Třebíč C 2 0
9. TJ BOPO Třebíč B 2 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Vladimír Dřevo 463,0
2. Miroslav Ježek 455,5
3. Jiří Partl 450,5
4. Anna Kuběnová 449,5
5. Josef Směták 442,0
6. Roman Svojanovský 441,0
7. Milan Podhradský ml. 441,0
8. Pavel Kohout 440,5
9. Miroslav Mátl 440,0
10. Lukáš Toman 438,0
11. Jaroslav Kasáček 435,5
12. Josef Fučík 435,0
13. Bohumil Nentvich 431,0
14. Filip Schober 427,5
15. Bohumil Drápela 427,0
16. Milan Gregorovič 426,0
17. Lubomír Horák 425,5
18. Jan Grygar 425,0
19. Kamil Polomski 424,0
20. Karel Uhlíř 423,0
21. Zdeněk Topinka 422,5
22. Jaroslav Benda 419,0
23. Petr Zeman 417,0
24. Václav Novotný 415,0
25. Michal Kuneš 415,0
26. Daniel Malý 414,0
27. Pavel Zedník 412,0
28. Tomáš Brátka 409,0
29. Radek Čejka 408,0
30. Miroslav Votápek 407,5
31. František Novotný 403,5
32. Jaroslav Lhotka 402,0
33. Patrik Berka 402,0
34. Milan Lenz 397,5
35. Marcel Berka 397,0
36. Vladimír Berka 395,5
37. Josef Vančík 387,5
38. Jiří Rozkošný 387,0
39. Karel Plíhal 384,0
40. Martin Michal 383,5
41. Jiří Faldík 382,0
42. Gabriela Malá 355,5
43. Dominika Štarková 355,0
44. Ladislav Štark 347,0
45. Marie Ježková 335,5
David Schober st. 446,0
Karel Hlisnikovský 436,0
Petr Toman 435,0
Petr Dobeš 430,0
Libor Nováček 424,0
Vladimír Kantor 373,0
Aleš Hrstka 332,0