ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Okresní přebor Ostrava 2020/2021

Výběr kola
Zápasy 2. kola
Domácí Hosté
TJ Sokol Bohumín E 2495 7 : 1 2238 TJ Unie Hlubina C
TJ Unie Hlubina E 0 Út 6. 10. 2020, 16.00 0 TJ Sokol Bohumín D
SKK Ostrava B 2313 6 : 2 2130 TJ VOKD Poruba C
TJ Michálkovice  B 2151 1 : 7 2271 SKK Ostrava C
-- volný los -- 0 So 10. 10. 2020, 10.00 0 TJ Sokol Bohumín F
Tabulka soutěže po 2. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Bohumín D 1 2
2. TJ Sokol Bohumín F 1 2
3. SKK Ostrava B 1 2
4. SKK Ostrava C 2 2
5. TJ Sokol Bohumín E 2 2
6. TJ VOKD Poruba C 2 2
7. TJ Unie Hlubina C 2 2
8. TJ Unie Hlubina E 1 0
9. TJ Michálkovice  B 2 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Lukáš Modlitba 480,5
2. Petr Kuttler 478,0
3. Miroslav Koloděj 461,0
4. Markéta Kohutková 455,0
5. Ladislav Štafa 437,0
6. Petr Lembard 431,0
7. Daniel Herák 429,0
8. Josef Hájek 428,5
9. René Světlík 426,0
10. Lubomír Richter 425,5
11. Pavlína Krayzelová 422,0
12. Veronika Rybářová 417,0
13. Hana Zaškolná 416,0
14. Miroslav Paloc 413,0
15. Jiří Koloděj 411,0
16. Jan Petrovič 407,0
17. Vladimír Sládek 406,0
18. Martin Futerko 403,5
19. Andrea Rojová 402,5
20. Josef Navalaný 402,0
21. David Zahradník 401,0
22. Roman Klímek 401,0
23. Michal Blinka 399,5
24. Radek Říman 398,0
25. František Modlitba 398,0
26. Michaela Černá 395,5
27. Radovan Kysučan 395,0
28. Pavel Rybář 392,0
29. Ondřej Kohutek 392,0
30. Karel Kudela 391,5
31. Jan Ščerba 390,5
32. Martin Ševčík 389,5
33. Tomáš Polášek 384,0
34. Miroslava Ševčíková 377,0
35. František Deingruber 376,5
36. Jiří Adamus 372,0
37. David Mičúnek 371,0
38. Vlastimil Pacut 369,0
39. Antonín Chalcář 368,0
40. Jaroslav Hrabuška 367,5
41. Günter Cviner 367,0
42. Jiří Číž 363,0
43. Oldřich Stolařík 360,5
44. Jaroslav Čapek 359,0
45. Miroslav Futerko 357,0
46. Rostislav Hrbáč 349,0
47. Blažena Kolodějová 349,0
48. Radomíra Kašková 343,0
49. Helena Martinčáková 333,0
50. Libor Radomský 302,0
51. Petr Říman 298,0
Lenka Raabová 437,0
Martin Gužík 392,0
Josef Paulus 384,0
Filip Országh 376,0
Michal Borák 365,0
Miroslav Heczko 342,0
David Teichman 318,0
Vladimír Malovaný 313,0
Ondřej Valošek 306,0
Jiří Franek 276,0