ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Středočeský krajský přebor I. třídy 2020/2021

Výběr kola
Zápasy 4. kola
Domácí Hosté
TJ Kovohutě Příbram B 2369 2 : 6 2379 KK Vlašim B
KK Kosmonosy C 2427 3 : 5 2463 TJ Sokol Kolín B
KK Kosmonosy B 2764 6 : 2 2563 TJ Sokol Benešov C
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A 2467 5 : 3 2447 TJ Sokol Tehovec B
KK SDS Sadská B 2655 6 : 2 2504 TJ Sparta Kutná Hora B
KK Jiří Poděbrady B 2541 4 : 4 2608 TJ Sokol Červené Pečky A
Tabulka soutěže po 4. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. KK Kosmonosy B 4 8
2. TJ Sokol Červené Pečky A 4 7
3. TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A 4 5
4. TJ Sokol Kolín B 4 5
5. KK SDS Sadská B 4 5
6. TJ Sokol Tehovec B 4 4
7. KK Jiří Poděbrady B 4 4
8. TJ Sparta Kutná Hora B 4 4
9. KK Vlašim B 4 2
10. TJ Sokol Benešov C 4 2
11. KK Kosmonosy C 4 2
12. TJ Kovohutě Příbram B 4 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Lukáš Chmel 460,0
2. Agaton Plaňanský 453,5
3. Břetislav Vystrčil 445,5
4. Ladislav Hetcl 444,0
5. Petr Novák 443,3
6. Jaroslav Kazda 442,7
7. Pavel Kořínek 442,5
8. Věroslav Řípa 442,3
9. Pavel Hietenbal 441,5
10. Václav Pufler 441,0
11. Karel Drábek 439,3
12. Miroslav Drábek 438,0
13. Adam Janda 436,0
14. Martin Malkovský 432,0
15. Miroslav Pessr 430,5
16. Vladislav Pessr 429,5
17. Václav Anděl 428,3
18. Vojtěch Bulíček 427,5
19. Marek Náhlovský 426,0
20. Petra Gütterová 425,5
21. Karel Dvořák 425,0
22. Dalibor Mierva 425,0
23. Michal Brachovec 424,7
24. Renáta Vystrčilová 424,5
25. Miroslav Šplíchal 422,8
26. Pavel Zimmerhakl 422,0
27. Ondřej Šustr 420,5
28. Ondrej Troják 420,5
29. Jan Svoboda 420,3
30. Antonín Smrček 419,8
31. Jiří Miláček 419,3
32. Marie Šturmová 419,0
33. Ladislav Hetcl 418,5
34. Jan Volhejn 417,8
35. Václav Pufler 417,7
36. Aleš Vykouk 417,0
37. František Zahajský 417,0
38. Vladimír Klindera 416,0
39. Miloslav Budský 416,0
40. Luboš Zajíček 415,3
41. Tomáš Vavřinec 415,2
42. Patrik Matějček 415,0
43. Jonatán Mensatoris 411,7
44. Jan Cukr 411,3
45. Jiří Řehoř 411,0
46. Jiří Řehoř 407,3
47. Jiří Halfar 407,2
48. Václav Kodet 405,8
49. Petr Kříž 405,5
50. Filip Bajer 403,8
51. Václav Šefl 403,5
52. Jiří Chaloupka 401,8
53. Jindřiška Svobodová 401,3
54. Karel Palát 401,0
55. Milena Čapková 401,0
56. Tomáš Hašek 400,3
57. Hana Mlejnková 399,0
58. Pavel Vojta 398,8
59. Jan Suchánek 397,5
60. Miloš Lédl 397,0
61. Zdeňka Vokolková 393,5
62. Adéla Čákorová 392,2
63. Lenka Klimčáková 392,0
64. Tomáš Bílek 391,5
65. David Dvořák 391,3
66. Miloslav Dlabač 390,0
67. Jaroslav Chmel 389,8
68. Luboš Trna 385,5
69. Jan Šafránek 383,5
70. Jiří Plešingr 381,3
71. Pavel Holoubek 379,7
72. Vladislav Tajč 378,5
73. Ladislav Dytrych 377,0
74. Josef Matoušek 371,0
75. Rudolf Zborník 366,3
76. Miloš Brenning 363,7
77. Vladimír Pergl 337,5
Jan Renka st. 471,7
Jaroslav Čermák 462,0
Jaroslav Hojka 456,0
Simona Kačenová 448,0
Vojtěch Stárek 442,0
Jan Poláček 442,0
Jan Renka ml. 440,5
Natálie Krupková 440,0
Ladislav Kalous 433,0
Roman Weiss 431,0
Jitka Vacková 428,0
Bohumír Kopecký 425,0
Jan Kumstát 419,0
Dušan Richter 419,0
Jaroslava Soukenková 412,0
Veronika Šatavová 411,5
Marek Beňo 394,0
Ondřej Majerčík 391,0
Václav Hrouda 388,0
Leoš Chalupa 384,0
Jitka Drábková 372,0
Ladislav Žebrakovský 354,0
Martin Houfek 324,0