ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Okresní přebor - skupina B 2020/2021

Výběr kola
Zápasy 2. kola
Domácí Hosté
TJ Union Děčín 1509 5 : 1 1350 TJ Teplice Letná C
TJ Kovostroj Děčín C 1553 6 : 0 1435 SKK Bohušovice C
Sokol Ústí n. L. C 1465 6 : 0 1224 TJ Teplice Letná D
TJ Lokomotiva Ústí n. L. D 1571 1 : 4 1639 Sokol Roudnice nad Labem
ASK Lovosice B 1499 3 : 3 1531 Sokol Ústí n. L. B
KO Česká Kamenice B 1524 5 : 1 1521 TJ Kovostroj Děčín B
Tabulka soutěže po 2. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. Sokol Ústí n. L. C 2 4
2. TJ Kovostroj Děčín C 2 4
3. Sokol Roudnice nad Labem 2 4
4. Sokol Ústí n. L. B 2 3
5. TJ Kovostroj Děčín B 2 2
6. TJ Lokomotiva Ústí n. L. D 2 2
7. TJ Union Děčín 2 2
8. KO Česká Kamenice B 2 2
9. ASK Lovosice B 2 1
10. TJ Teplice Letná C 2 0
11. TJ Teplice Letná D 2 0
12. SKK Bohušovice C 2 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Josef Matoušek 460,0
2. Jaroslav Vorlický 427,5
3. Petr Došek 426,5
4. Roman Slavík 422,5
5. Věra Šimečková 418,0
6. Tomáš Mrázek 414,0
7. Ladislav Bírovka 411,0
8. Miroslav Rejchrt 411,0
9. Pavel Nováček 407,5
10. Jana Sobotková 404,5
11. Tomáš Kocman 403,5
12. Jan Chvátal 402,0
13. Antonín Hrabě 401,5
14. Jitka Sottnerová 400,0
15. Vladimír Chrpa 397,5
16. Radek Plicka 397,0
17. Filip Dítě 394,0
18. Jan Brhlík 394,0
19. Simona Puschová 393,0
20. Josef Kecher 393,0
21. Jaroslav Chot 392,5
22. Jiří Jablonický 390,0
23. Jiří Kyral 388,0
24. Josef Devera ml. 387,5
25. Pavel Mihalík 387,5
26. Vladimír Mihalík 385,0
27. Milan Wundrawitz 384,5
28. Martin Dítě 377,0
29. Alois Haluska 370,5
30. Karel Zatočil 358,5
31. Markéta Matějáková 357,0
32. Martin Pokorný 354,0
33. Matěj Petýrek 354,0
34. Magdalena Šabatová 322,5
35. Roman Michl 296,5
36. Jana Jarošová 261,0
Petr Zalabák ml. 421,0
Eva Říhová 416,0
Olga Urbanová 400,0
Petr Zalabák st. 398,0
Ondřej Šimsa 396,0
Michal Horňák 392,0
Václav Pavelka 391,0
Jiří Pulchart 385,0
Jiří Malec 374,0
Petr Kumstát 374,0
Martin Soukup 358,0
Jiří Houdek 351,0
František Mourek 346,0
Sabina Dudešková 340,0
Petr Prouza st. 334,0
Luďka Maříková 332,0
Aleš Glaser 330,0
Eva Staňková 322,0
Jan Baco 316,0
Jana Němečková 308,0
Karel Šrámek 294,0
Jindřich Hruška 288,0
Jiří Zdvořák 286,0
Marie Kokešová 270,0