ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Okresní přebor - skupina A 2020/2021

Výběr kola
Zápasy 2. kola
Domácí Hosté
TJ Lokomotiva Žatec B 1538 3 : 3 1549 TJ KK Louny B
Sokol Spořice C 1466 2 : 4 1548 TJ MUS Most
Sokol Spořice B 1538 5 : 1 1432 TJ Sokol Údlice C
TJ Sokol Duchcov B 1697 4 : 2 1668 TJ Elektrárny Kadaň C
SKK Bílina B 1473 0 : 6 1671 SKK Podbořany C
TJ Sokol Údlice B 1604 2 : 4 1657 KK Hvězda Trnovany B
Tabulka soutěže po 2. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. SKK Podbořany C 2 4
2. TJ MUS Most 2 4
3. TJ Elektrárny Kadaň C 3 4
4. TJ KK Louny B 2 3
5. TJ Sokol Duchcov B 1 2
6. KK Hvězda Trnovany B 2 2
7. Sokol Spořice B 2 2
8. TJ Sokol Údlice C 2 2
9. TJ Lokomotiva Žatec B 2 1
10. Sokol Spořice C 2 0
11. TJ Sokol Údlice B 2 0
12. SKK Bílina B 2 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Martin Dolejší 456,0
2. Jiří Müller 454,0
3. Rudolf Šamaj 450,0
4. Jan Zach 445,0
5. Jaroslav Seifert 438,0
6. Petr Petřík 437,0
7. Lukáš Zítka 425,0
8. Tomáš Šaněk 424,0
9. Jan Čermák 423,5
10. Vlastimil Heryšer 422,0
11. Roman Exner 420,0
12. Jiří Štěpánek 415,0
13. Jitka Jindrová 412,5
14. Miroslav Lazarčik 408,5
15. Julius Hidvégi 408,0
16. Miriam Nocarová 406,0
17. Rudolf Podhola 404,0
18. Roman Moucha 403,0
19. Josef Otta st. 399,0
20. Jaroslava Paganiková 397,0
21. Miroslav Kesner 395,0
22. Petr Andres 395,0
23. František Pfeifer 392,0
24. Milan Nový 389,0
25. Ladislav Mandinec 387,0
26. Jiřina Kařízková 381,5
27. Pavel Nocar ml. 379,0
28. Lenka Bůžková 362,0
29. Jana Černíková 362,0
30. Josef Drahoš 360,5
31. Miroslav Vízek 360,0
32. Ondřej Koblih 358,0
33. Veronika Šílová 345,0
34. Boleslava Slunéčková 324,5
35. Jiří Suchánek 324,0
Marek Půta 432,0
Miroslav Sodomka 423,0
Michal Baša 421,0
Václav Valenta st. 419,0
Milan Mestek 383,0
Milan Bašta 382,0
Tomáš Kesner 376,0
Milan Černý 375,0
Karel Nudčenko 373,0
Gustav Marenčák 373,0
Milan Daniš 372,0
Michal Janči 371,0
Jaroslav Štěpánek 368,0
Pavla Vacinková 346,0
Michaela Černá 341,0
Tomáš Pičkár 338,0
Milada Pšeničková 334,0
Veronika Rajtmajerová 332,0