ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Krajský přebor Ústeckého kraje 2020/2021

Výběr kola
Zápasy 2. kola
Domácí Hosté
TJ Lokomotiva Žatec 2546 6 : 2 2480 Sokol Spořice
TJ VTŽ Chomutov B 2395 1 : 7 2620 KO Česká Kamenice
SKK Podbořany B 2600 7 : 1 2439 SK Verneřice
TJ Slovan Vejprty 2489 6 : 2 2439 TJ Lokomotiva Ústí n. L. C
-- volný los -- 0 So 26. 9. 2020, 10.00 0 TJ Teplice Letná B
SKK Bílina 2565 8 : 0 2442 Sokol Ústí nad Labem
TJ Lokomotiva Ústí n. L. B 2635 7 : 1 2584 TJ Elektrárny Kadaň B
Tabulka soutěže po 2. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. KO Česká Kamenice 2 4
2. TJ Lokomotiva Ústí n. L. B 2 4
3. TJ Teplice Letná B 1 2
4. SKK Podbořany B 2 2
5. SKK Bílina 2 2
6. TJ Elektrárny Kadaň B 2 2
7. TJ Slovan Vejprty 2 2
8. Sokol Spořice 2 2
9. TJ Lokomotiva Žatec 2 2
10. TJ VTŽ Chomutov B 2 2
11. Sokol Ústí nad Labem 1 0
12. SK Verneřice 2 0
13. TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 2 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Tomáš Čecháček 464,0
2. Josef Málek 463,0
3. Jan Ambra 461,5
4. Rudolf Březina 461,0
5. Dalibor Dařílek 460,0
6. Josef Hudec 456,0
7. Zdeněk Verner 450,5
8. Josef Matoušek 448,0
9. Jiří Šípek 446,5
10. Arnošt Werschall 446,0
11. Karel Beran 444,0
12. Zdeněk Vítr 443,0
13. Oldřich Lukšík st. 442,0
14. Tomáš Malec 441,5
15. Karel Bouša 441,0
16. Václav Tajbl st. 438,0
17. Michaela Šuterová 438,0
18. Antonín Onderka 437,0
19. Martin Pokorný 436,0
20. Vojtěch Filip 435,0
21. Petr Kuneš 435,0
22. Robert Ambra 435,0
23. Karel Kühnel 434,5
24. Pavlína Černíková 434,0
25. Viktor Žďárský 433,0
26. Barbora Ambrová 432,5
27. Petr Fabian 431,5
28. Horst Schmiedl 430,0
29. Pavel Stupka 430,0
30. Jindřich Wolf 428,0
31. Václav Ajm 427,0
32. Iveta Ptáčková 424,5
33. Eugen Škurla 424,5
34. Tomáš Zahálka 423,5
35. Zdeněk Hošek 422,5
36. Šárka Uhlíková 422,5
37. Zdeněk Ptáček st. 421,0
38. Petr Šmelhaus 420,5
39. Pavlína Sekyrová 419,0
40. Radek Goldšmíd 416,0
41. Ladislav Elis ml. 415,5
42. Jitka Šálková 414,5
43. Petr Kunt st. 414,0
44. Jiří Kartus 411,0
45. Jiří Pavelka 410,5
46. Milan Schoř 410,0
47. Dančo Bosilkov 408,5
48. Kamil Srkal 408,0
49. Bohuslav Hoffman 406,0
50. Josef Šíma 403,5
51. Štefan Kutěra 399,5
52. Miroslav Zítka 398,0
53. David Chýlek 395,5
54. Zdeněk Rauner 395,5
55. Zdenek Ramajzl 393,0
56. Miloš Martínek 392,5
57. Rudolf Tesařík 392,0
58. Martin Budský 388,5
59. Jaroslav Filip 388,0
60. Eduard Šram 387,0
61. Johan Hablawetz 383,5
62. Petr Kunt ml. 382,0
63. Vladislav Krusman 381,5
64. Petr Staněk 373,0
65. Jitka Sottnerová 368,0
66. Pavel Vaníček 365,5
67. Hana Machová 365,0
68. Kamila Ledwoňová 358,0
Zbyněk Vytiska 447,0
Lubomír Ptáček 436,0
Gerhard Schlögl 429,0
Lukáš Zítka 426,0
Milan Lanzendörfer 424,0
Rudolf Podhola 421,0
Slavomír Suchý 418,0
Nataša Feketi 416,0
Petr Andres 412,0
Milan Polcar 410,0
Marcela Bořutová 401,0
Květuše Strachoňová 400,0
Jiří Wetzler 399,0
Josef Malár 382,0
Kateřina Ambrová 377,0
Stanislav Novák 359,0
Karel Sottner 353,0
Veronika Rajtmajerová 342,0
Pavla Vacinková 342,0
Milan Šmejkal 336,0