ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Přebor Plzeňského kraje 2020/2021

Výběr kola
Zápasy 2. kola
Domácí Hosté
TJ Sokol Díly 2495 6 : 2 2402 SK Škoda VS Plzeň B
TJ Havlovice B 2459 1 : 7 2548 TJ Sokol Újezd sv. Kříže
TJ Dobřany B 2526 6 : 2 2491 TJ Přeštice
Sokol Plzeň V A 2975 2 : 6 3037 TJ Sokol Plzeň V B
TJ Sokol Zahořany 2581 7 : 1 2342 TJ Sokol Pec pod Čerchovem
TJ Slavoj Plzeň B 3165 5 : 3 3125 TJ Sokol Kdyně B
Tabulka soutěže po 2. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Zahořany 2 4
2. TJ Dobřany B 2 4
3. TJ Sokol Plzeň V B 2 3
4. TJ Slavoj Plzeň B 2 3
5. Sokol Plzeň V A 2 2
6. TJ Přeštice 2 2
7. TJ Sokol Újezd sv. Kříže 2 2
8. SK Škoda VS Plzeň B 2 2
9. TJ Sokol Díly 2 2
10. TJ Sokol Kdyně B 2 0
11. TJ Sokol Pec pod Čerchovem 2 0
12. TJ Havlovice B 2 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Patrik Kolář 556,0
2. Jiří Punčochář 546,0
3. Jiří Dohnal 545,0
4. Pavel Troch 536,5
5. Tomáš Benda 536,1
6. Oldřich Jankovský 533,4
7. Jiří Götz 533,0
8. Roman Janota 532,8
9. Roman Drugda 527,5
10. Radek Kutil 525,8
11. Jiří Tauber 523,5
12. Ivan Vladař 523,5
13. Martin Kupka 523,2
14. Miroslav Šteffl 522,0
15. František Bürger 520,0
16. Jiří Benda 519,9
17. Karel Vavřička 517,2
18. Tomáš Palka 517,0
19. Jiří Baloun 513,0
20. Milan Kubát 510,6
21. Jaroslav Jílek 508,9
22. Václav Hranáč 505,5
23. Pavel Kučera 504,0
24. Tomáš Kamínek 504,0
25. Jan Kučera 500,4
26. Lucie Trochová 500,0
27. Jaroslav Pejsar 499,0
28. Jana Pytlíková 497,5
29. Miroslav Lukáš 497,4
30. Marek Eisman 496,8
31. Jiří Pivoňka 496,8
32. Dominik Král 496,0
33. Jana Bradáčová 493,2
34. Jana Kotroušová 491,0
35. Daniel Kočí 490,9
36. Jiří Kalista 490,8
37. Petr Šabek 490,8
38. Ivana Zíková 490,2
39. Lucie Mošnová 489,0
40. Jan Ebelender 489,0
41. Martin Šubrt 488,4
42. Václav Kuželík 486,0
43. Jan Lommer 485,5
44. Jindřich Mašek 485,0
45. Josef Kobes 482,4
46. Karel Bradáč 480,0
47. Miroslav Pivoňka 480,0
48. Jiří Šašek 478,0
49. Ivan Böhm 476,4
50. Karel Mašek 474,0
51. Otto Sloup 473,4
52. Martin Karkoš 463,0
53. Pavel Klik 463,0
54. Jana Kuželková 462,1
55. Josef Michal 459,6
56. Václav Šesták 457,8
57. Karolína Janková 452,4
58. Jan Murin 452,4
59. Jaroslav Knap 449,0
60. Michaela Eichlerová 440,5
61. Martin Kuneš 423,9
Jakub Kovářík 587,0
Jiří Zenefels 586,8
Jaroslav Löffelmann 553,0
Jaroslav Kutil 548,0
Lukáš Pittr 546,0
David Grössl 546,0
Ljubica Müllerová 541,2
Jaroslav Dufek 540,0
Zbyněk Hirschl 537,6
Eva Kotalová 525,0
Václav Praštil 524,4
Lukáš Jaroš 519,6
Michal Müller 518,4
Jiří Ment 517,2
Karel Uxa 505,2
Miroslav Pivovarník 500,4
Kamila Marčíková 500,0
Věra Horvátová 498,0
Jaroslav Zavadil 483,6
Dana Kapicová 482,4
Jaromír Byrtus 478,0
Petr Špaček 474,0
Tereza Housarová 470,4
Jiřina Hrušková 464,4
Libor Benzl 464,0
Jan Dufek 463,0
Stanislav Hittman 459,6
Karel Jindra 457,2
Lenka Psutková 442,8
Tereza Mentová 423,6