ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Jihočeský KP2 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 13. kola
Domácí Hosté
TJ Centropen Dačice E 2774 7 : 1 2518 TJ Kunžak B
TJ Lokomotiva České Velenice B 2736 2 : 6 2788 Kuželky Borovany A
TJ Sokol Chýnov A 2504 6 : 2 2334 TJ Jiskra Nová Bystřice C
TJ Jiskra Nová Bystřice B 2461 2 : 5 2492 TJ Sokol Slavonice C
TJ Blatná C 2527 2 : 6 2572 TJ Spartak Trhové Sviny A
TJ Sokol Slavonice B 2562 7 : 1 2465 KK Český Krumlov B
Tabulka soutěže po 13. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Centropen Dačice E 13 22
2. TJ Sokol Slavonice B 13 20
3. Kuželky Borovany A 13 18
4. TJ Sokol Chýnov A 13 15
5. TJ Lokomotiva České Velenice B 13 14
6. TJ Jiskra Nová Bystřice C 13 14
7. TJ Spartak Trhové Sviny A 13 14
8. TJ Kunžak B 13 14
9. TJ Jiskra Nová Bystřice B 13 12
10. TJ Blatná C 13 5
11. TJ Sokol Slavonice C 13 5
12. KK Český Krumlov B 13 3
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Petr Vojtíšek 463,1
2. Karel Jirkal 460,3
3. Martin Soukup 453,3
4. Rudolf Baldík 448,7
5. Zdeněk Pospíchal 444,8
6. Oldřich Roubek 444,3
7. Josef Troup 444,1
8. Marek Augustin 441,9
9. Denisa Šimečková 439,9
10. Jakub Zadák 439,8
11. Petr Tomek 439,1
12. Karel Cimbálník 438,7
13. Michal Dostál 438,6
14. Lukáš Holý 437,6
15. Michal Baudyš 435,7
16. Pavel Bronec 435,6
17. Dušan Straka 433,3
18. Jan Havlíček st. 431,7
19. Pavlína Marková 431,3
20. Roman Osovský 430,3
21. David Drobilič 428,1
22. Filip Cheníček 427,3
23. Jindra Kovářová 426,9
24. David Marek 426,8
25. Rudolf Borovský 425,0
26. Miroslav Mašek 424,2
27. Marek Běhoun 423,1
28. Michaela Kopečná 422,4
29. Libor Slezák 421,9
30. Jakub Steinbach 421,4
31. Tomáš Kopáček 421,3
32. Stanislav Dvořák 419,1
33. Ondřej Fejtl 418,5
34. Josef Brtník 416,1
35. Jiří Ondrák st. 414,9
36. Josef Ivan 414,6
37. Jan Kouba 414,1
38. Miloš Křížek 414,0
39. Jan Dvořák 413,1
40. Karel Hanzal 413,0
41. Stanislav Tichý 412,7
42. Václav Ondok 412,5
43. Tereza Kovandová 411,0
44. Pavel Stodolovský 410,3
45. Petra Holá 409,9
46. Kateřina Matoušková 407,1
47. Gabriela Filakovská 406,6
48. Jiří Melhuba 405,7
49. Jiří Pšenčík 405,5
50. Zdeněk Hrbek 405,3
51. Lukáš Drnek 404,5
52. Jan Havlíček ml. 403,3
53. Jiří Minařík 403,0
54. Veronika Brtníková 402,3
55. Ladislav Kazda 402,1
56. Jan Zeman 400,6
57. Tomáš Tichý ml. 399,7
58. Jiří Čermák 399,4
59. Josef Smažil 399,4
60. Jan Ležák 397,3
61. Miloš Moravec 397,3
62. Jitka Šimková 395,4
63. Zdeněk Svačina 395,3
64. Ondřej Mrkva 394,1
65. František Běhůnek 394,1
66. Tomáš Vařil 393,4
67. Libuše Hanzálková 391,9
68. Milena Žampachová 385,0
69. Vlastimil Škrabal 381,2
Miroslav Kolář 467,5
Jiří Novotný 445,8
Richard Paul 443,3
Robert Flandera 441,0
Gabriela Kroupová 436,5
Láďa Chalupa 434,0
Kabelková Iveta 432,5
Vít Beranovský 429,0
Pavel Bečák 427,3
Petra Mertlová 426,0
Jiří Malovaný 425,4
Miloš Rozhoň 423,6
Marek Kopta 422,5
Jiří Brát 421,0
Ondřej Kubeš 420,5
Jan Kobliha 418,1
Luboš Vrecko 415,0
Karolína Stellnerová 411,2
Jovana Vilímková 411,0
Tomáš Tichý 410,8
Jaroslav Pýcha 409,7
Zdeněk Správka 409,5
Dagmar Stránská 408,0
Jiří Baldík 407,8
Ivana Dvořáková 406,8
František Šotola 406,7
Pavel Zeman 405,8
Vendula Burdová 404,7
Bohumil Maroušek 402,5
Marek Rojdl 402,0
Jaroslav Štěrba 400,3
František Vávra 399,9
Blanka Mašková 398,0
Zuzana Koptová 396,0
Josef Svoboda 395,0
Marie Kudrnová 394,0
Petr Baier 386,2
Veronika Pýchová 385,3
Milan Švec 384,0
Jindřich Soukup 383,1
Nikola Kroupová 383,0
Jiří Matouš 380,0
Karolína Filakovská 380,0
Milan Karpíšek 379,8
Michaela Běhounová 368,0
Aleš Pavlů 355,5
Harry Pahl 341,0
Jitka Šedivcová 287,0