ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Středočeský krajský přebor I. třídy 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 3. kola
Domácí Hosté
KK Vlašim B 2473 7 : 1 2371 TJ Sparta Kutná Hora B
KK Kosmonosy B 2552 8 : 0 2279 TJ Sokol Kolín B
KK Jiří Poděbrady B 0 Pá 20. 9. 2019, 17.00 0 -- volný los --
KK SDS Sadská B 2633 7 : 1 2366 TJ Sokol Tehovec B
TJ Kovohutě Příbram B 2314 4 : 4 2314 TJ Sokol Benešov C
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A 2459 2 : 6 2529 TJ Sokol Červené Pečky A
Tabulka soutěže po 3. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. KK Kosmonosy B 3 6
2. KK Vlašim B 2 4
3. TJ Sokol Červené Pečky A 2 4
4. TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A 3 3
5. TJ Sokol Benešov C 3 3
6. TJ Kovohutě Příbram B 3 3
7. KK Jiří Poděbrady B 2 2
8. KK SDS Sadská B 3 2
9. TJ Sokol Tehovec B 3 2
10. TJ Sokol Kolín B 3 1
11. TJ Sparta Kutná Hora B 3 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. David Novák 455,0
2. Agaton Plaňanský 451,0
3. Karel Drábek 447,3
4. Ondrej Troják 439,3
5. Pavel Vojta 436,5
6. Jan Renka ml. 434,3
7. Věroslav Řípa 434,0
8. Tomáš Vavřinec 433,5
9. Ladislav Kalous 432,0
10. Pavel Zimmerhakl 431,0
11. Antonín Smrček 427,0
12. Jaroslav Kazda 425,5
13. Pavel Kořínek 424,5
14. Jan Volhejn 423,7
15. Jaroslav Hojka 420,0
16. Miloš Lédl 420,0
17. Hana Mlejnková 419,0
18. Jiří Miláček 418,7
19. Václav Pufler 418,0
20. Břetislav Vystrčil 416,0
21. Martin Malkovský 415,0
22. Luboš Zajíček 414,0
23. Jan Poláček 414,0
24. Jonatán Mensatoris 414,0
25. Jiří Řehoř 414,0
26. Pavel Hietenbal 413,0
27. František Pícha 412,0
28. Jan Cukr 411,7
29. Lenka Klimčáková 411,7
30. Simona Kačenová 411,5
31. Jiří Plešingr 411,0
32. Vladislav Tajč 411,0
33. Marie Šturmová 410,3
34. Milena Čapková 410,0
35. Vladislav Pessr 409,5
36. Dušan Richter 409,0
37. Michal Brachovec 408,5
38. Karel Hašek 407,7
39. Václav Kodet 407,0
40. Vladimír Klindera 407,0
41. Miroslav Drábek 406,5
42. Veronika Šatavová 406,0
43. Václav Pufler 406,0
44. Josef Mikoláš 405,5
45. Jiří Halfar 405,3
46. Ondřej Majerčík 404,5
47. Jan Svoboda 402,5
48. Petr Kříž 402,0
49. Pavel Holoubek 402,0
50. Patrik Matějček 401,0
51. Václav Šefl 398,7
52. Jiří Chaloupka 397,0
53. Miloslav Budský 394,8
54. Jaroslav Chmel 394,7
55. Dalibor Mierva 393,5
56. Adéla Čákorová 392,0
57. Miloslav Dlabač 389,0
58. Karel Dvořák 388,0
59. Aleš Vykouk 388,0
60. Jiří Kavalír 388,0
61. Ondřej Šustr 388,0
62. Karel Palát 384,7
63. Zdeněk Lukáš 381,7
64. Josef Matoušek 374,3
65. Martin Vaněk 369,3
66. Luboš Trna 363,0
Ladislav Hetcl 435,5
Jiří Šafránek 428,0
Ladislav Hetcl 420,0
Petra Gütterová 419,0
Vojtěch Bulíček 405,0
Natálie Krupková 393,0
Miroslav Šplíchal 390,5
Ladislav Žebrakovský 386,0
Jan Suchánek 386,0
Lukáš Vacek 376,0
Vladimír Pergl 363,0
Jakub Vachta 360,0
Klára Světlá 356,0
Rudolf Zborník 346,0
Miloš Brenning 337,0
Marek Čejka 296,0