ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Krajský přebor MS 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 9. kola
Domácí Hosté
TJ Sokol Dobroslavice ˝A˝ 2477 7 : 1 2428 TJ Sokol Sedlnice ˝B˝
TJ Unie Hlubina ˝B˝ 2421 5 : 3 2419 TJ Spartak Bílovec ˝A˝
TJ Unie Hlubina ˝D˝ 2496 6 : 2 2412 TJ VOKD Poruba ˝B˝
Kuželky Horní Benešov 2479 1 : 7 2525 TJ Horní Benešov ˝D˝
TJ Sokol Bohumín ˝C˝ 2561 6 : 2 2342 TJ Nový Jičín ˝A˝
-- volný los -- 0 So 16. 11. 2019, 18.00 0 KK Lipník nad Bečvou ˝A˝
Tabulka soutěže po 9. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Dobroslavice ˝A˝ 8 13
2. KK Lipník nad Bečvou ˝A˝ 8 11
3. TJ Unie Hlubina ˝B˝ 8 11
4. TJ Unie Hlubina ˝D˝ 8 11
5. Kuželky Horní Benešov 8 8
6. TJ Sokol Bohumín ˝C˝ 8 8
7. TJ Nový Jičín ˝A˝ 7 6
8. TJ Spartak Bílovec ˝A˝ 8 6
9. TJ Sokol Sedlnice ˝B˝ 8 6
10. TJ Horní Benešov ˝D˝ 8 5
11. TJ VOKD Poruba ˝B˝ 9 3
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Karel Ridl 444,6
2. Ivo Kovařík 437,3
3. František Oliva 437,0
4. Petr Chodura 434,5
5. Martin Koraba 433,5
6. Jaroslav Klus 429,9
7. Petr Vaněk 426,3
8. Libor Veselý 423,6
9. Václav Rábl 423,5
10. Petr Číž 421,3
11. Ivo Stuchlík 420,6
12. Petr Hrňa 419,7
13. Michal Mainuš 418,8
14. Martin Gužík 416,0
15. Richard Štětka 414,7
16. Libor Pšenica 413,2
17. Radek Škarka 412,0
18. David Binar 411,2
19. Tomáš Binar 410,8
20. Radmila Pastvová 410,8
21. Vladimír Štacha 410,2
22. Jaromír Martiník 409,6
23. Petr Hendrych 409,1
24. Vlastimila Kolářová 406,7
25. Jozef Kuzma 406,2
26. Zdeněk Mžik 405,8
27. Karel Kuchař 405,5
28. Josef Hendrych 405,5
29. Rudolf Riezner 405,2
30. Rostislav Kletenský 404,9
31. Jaromír Piska 404,1
32. Pavel Krompolc 403,7
33. Martin Třečák 402,8
34. Jiří Jedlička 402,7
35. David Láčík 401,7
36. Jaroslav Chvostek 401,4
37. Zdeněk Smrža 400,9
38. Josef Hájek 400,8
39. Zdeněk Hebda 400,7
40. Renáta Janyšková 400,6
41. Radek Chovanec 399,9
42. Michaela Tobolová 399,9
43. Antonín Fabík 399,8
44. Jaromír Hendrych 399,3
45. Rostislav Sabela 398,9
46. Jaroslav Kecskés 398,0
47. Alfréd Hermann 397,7
48. Václav Kladiva 397,5
49. Lumír Kocián 396,6
50. Roman Grüner 395,7
51. Miroslav Procházka 395,5
52. Zdeněk Žanda 395,2
53. Eva Hradilová 390,1
54. Radim Bezruč 388,1
55. Nikolas Chovanec 387,8
56. Hana Vlčková 387,8
57. Jiří Kolář 384,0
58. Jan Pospěch 377,2
59. Milan Binar 359,7
Martin Weiss 423,8
Lubomír Richter 421,0
Pavel Plaček 420,8
Milan Zezulka 419,0
Jana Martiníková 419,0
Tomáš Sobotík 418,0
Miloš Šrot 414,0
Michal Blažek 412,8
Ladislav Petr 412,5
Michal Kudela 410,0
Jaroslav Klekner 407,3
Jana Stehlíková 405,8
Nikola Tobolová 401,0
Pavlína Krayzelová 396,8
Zdeněk Kment 393,4
Zdeněk Štefek 393,0
David Stareček 392,0
Tomáš Zbořil 391,3
Libor Jurečka 389,7
František Tříska 389,7
Michaela Černá 388,5
Přemysl Horák 388,3
Ján Pelikán 388,0
Josef Navalaný 386,0
Petr Kowalczyk 384,0
Ladislav Štafa 384,0
Jiří Adamus 383,2
František Sedláček 382,3
Helena Hýžová 381,0
Roman Klímek 380,0
Alena Koběrová 378,3
Tibor Kállai 377,0
Helena Martinčáková 375,5
Miroslav Bár 372,0
Oldřich Neuverth 372,0
Filip Sýkora 369,0
Petr Lembard 367,0
Karel Kudela 366,0
David Schiedek 366,0
David Juřica 365,2
Martin Švrčina 364,7
Zbyněk Tesař 362,5
Vilém Zeiner 361,0
Miroslav Petřek 359,0
Kristýna Samohrdová 353,0
Ota Beňo 352,8