ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Krajský přebor MS 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 18. kola
Domácí Hosté
KK Lipník nad Bečvou ˝A˝ 2494 6 : 2 2425 TJ Unie Hlubina ˝B˝
TJ VOKD Poruba ˝B˝ 2486 6 : 2 2342 Kuželky Horní Benešov
TJ Horní Benešov ˝D˝ 2552 4 : 4 2579 TJ Spartak Bílovec ˝A˝
TJ Nový Jičín ˝A˝ 2516 7 : 1 2395 TJ Unie Hlubina ˝D˝
TJ Sokol Sedlnice ˝B˝ 0 So 7. 3. 2020, 14.00 0 -- volný los --
TJ Sokol Dobroslavice ˝A˝ 2488 7 : 1 2326 TJ Sokol Bohumín ˝C˝
Tabulka soutěže po 18. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Dobroslavice ˝A˝ 16 25
2. TJ Sokol Sedlnice ˝B˝ 16 22
3. KK Lipník nad Bečvou ˝A˝ 17 22
4. TJ Unie Hlubina ˝B˝ 16 19
5. TJ Spartak Bílovec ˝A˝ 17 19
6. TJ Unie Hlubina ˝D˝ 16 15
7. Kuželky Horní Benešov 16 14
8. TJ Sokol Bohumín ˝C˝ 16 14
9. TJ Horní Benešov ˝D˝ 16 13
10. TJ Nový Jičín ˝A˝ 17 12
11. TJ VOKD Poruba ˝B˝ 17 5
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Ivo Kovařík 436,8
2. Milan Zezulka 436,6
3. Václav Rábl 432,2
4. Karel Ridl 428,5
5. Jaroslav Klus 428,1
6. Ivo Stuchlík 426,1
7. Petr Vaněk 426,0
8. Josef Hendrych 425,2
9. Tomáš Binar 424,5
10. Petr Chodura 424,4
11. Petr Číž 424,0
12. František Oliva 423,3
13. Richard Štětka 422,8
14. Rostislav Kletenský 421,5
15. Filip Sýkora 421,3
16. Petr Hrňa 420,4
17. Libor Veselý 417,6
18. Pavel Krompolc 415,4
19. Radek Škarka 415,2
20. Petr Hendrych 415,1
21. David Binar 414,8
22. Michaela Tobolová 414,2
23. Michal Mainuš 413,9
24. Jaromír Martiník 413,7
25. Pavel Plaček 413,0
26. Libor Pšenica 412,2
27. Martin Koraba 410,1
28. Ladislav Petr 409,4
29. Jaroslav Chvostek 409,4
30. Vlastimila Kolářová 408,4
31. Vladimír Štacha 407,7
32. Renáta Janyšková 406,4
33. Karel Kuchař 406,0
34. Lumír Kocián 404,6
35. Václav Kladiva 404,6
36. Zdeněk Mžik 403,8
37. Radek Chovanec 403,2
38. David Láčík 402,9
39. Radmila Pastvová 402,9
40. Jaromír Hendrych 402,4
41. Jozef Kuzma 401,5
42. Jaroslav Kecskés 401,2
43. Martin Třečák 401,0
44. Martin Švrčina 401,0
45. Jaromír Piska 400,3
46. Radim Bezruč 400,3
47. Tomáš Zbořil 397,7
48. Jiří Jedlička 397,4
49. Josef Hájek 396,9
50. Jan Pospěch 396,9
51. Eva Hradilová 396,1
52. Rostislav Sabela 395,3
53. Zdeněk Žanda 392,6
54. Zdeněk Hebda 392,6
55. Alfréd Hermann 390,7
56. Antonín Fabík 390,0
57. Miroslav Procházka 389,6
58. Nikolas Chovanec 385,8
59. Libor Jurečka 385,3
60. Hana Vlčková 383,6
61. David Schiedek 366,7
Michal Kudela 454,0
Petr Stareček 431,0
Martin Weiss 421,8
Lubomír Richter 421,0
Tomáš Sobotík 418,5
Michal Blažek 415,2
Miloš Šrot 414,0
Rostislav Bareš 409,6
Jaroslav Klekner 408,8
Michal Babinec 407,4
Jiří Petr 404,4
Rudolf Riezner 403,7
Martin Sekanina 403,0
Nikola Tobolová 401,0
Petr Dankovič 400,5
Jaroslav Koppa 400,0
Pavlína Krayzelová 399,6
Zdeněk Smrža 398,8
Veronika Rybářová 397,5
Přemysl Horák 396,4
Jana Stehlíková 394,7
Roman Grüner 394,3
Helena Hýžová 393,5
Jana Martiníková 393,5
Zdeněk Štefek 393,0
Jiří Adamus 392,5
František Tříska 392,4
Richard Šimek 392,0
David Stareček 391,8
Martin Gužík 390,8
Jan Petrovič 390,0
Koloman Bagi 389,0
Zdeněk Kment 388,3
Josef Navalaný 386,0
Ladislav Štafa 384,0
Zbyněk Tesař 381,5
Roman Klímek 380,0
Michaela Černá 378,2
Tibor Kállai 377,0
František Sedláček 376,3
Jiří Kolář 376,2
Helena Martinčáková 375,0
Petr Kowalczyk 373,5
Miroslav Bár 372,0
Oldřich Neuverth 372,0
Ján Pelikán 369,1
Alena Koběrová 367,1
Petr Lembard 367,0
Karel Kudela 366,0
David Juřica 365,2
Vilém Zeiner 361,0
Miroslav Petřek 359,0
Milan Binar 358,2
Kristýna Samohrdová 353,0
Ota Beňo 352,8