ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Krajský přebor Libereckého kraje 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 23. kola
Domácí Hosté
TJ Kuželky Česká Lípa B 1654 5 : 1 1538 TJ Doksy C
SK PLASTON Šluknov  B 0 Pá 13. 3. 2020, 17.00 0 TJ Spartak Chrastava
TJ Lokomotiva Liberec B 0 Čt 12. 3. 2020, 17.00 0 SK Skalice B
TJ Kuželky Česká Lípa C 1598 4 : 2 1571 TJ Doksy B
TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 0 Pá 13. 3. 2020, 18.00 0 TJ Sokol Blíževedly A
TJ Sokol Blíževedly B 0 Pá 13. 3. 2020, 17.00 0 TJ Doksy D
SK Skalice C 0 Čt 12. 3. 2020, 17.00 0 -- volný los --
Tabulka soutěže po 23. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Kuželky Česká Lípa B 21 36
2. TJ Sokol Blíževedly A 20 34
3. TJ Spartak Chrastava 21 30
4. SK PLASTON Šluknov  B 20 29
5. TJ Lokomotiva Liberec B 20 25
6. SK Skalice C 20 24
7. SK Skalice B 20 20
8. TJ Sokol Blíževedly B 20 16
9. TJ Doksy B 21 16
10. TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 21 15
11. TJ Doksy C 21 11
12. TJ Doksy D 20 6
13. TJ Kuželky Česká Lípa C 21 4
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Jaroslav Košek 441,7
2. Vlastimil Václavík 435,2
3. Jiří Přeučil 427,8
4. Petr Jeník 421,9
5. Petr Tichý 421,3
6. Dušan Knobloch 420,2
7. Petr Tregner 420,0
8. Bohumír Dušek 418,2
9. David Chýlek 416,3
10. Josef Kuna 415,6
11. Jaroslav Chlumský 414,6
12. Martin Zeman 414,4
13. Radek Kozák 414,3
14. Jakub Šimon 414,2
15. Michal Buga 413,7
16. Dan Paszek 413,1
17. Anton Zajac 412,5
18. Aleš Stach 412,0
19. Josef Matějka 411,7
20. Ludmila Tomášková 408,2
21. Petr Guth 407,6
22. Karel Mottl 405,0
23. Iveta Seifertová ml. 404,7
24. Anita Morkusová 403,6
25. Ladislav Javorek st. 401,4
26. Natálie Kozáková 399,9
27. Kateřina Stejskalová 396,2
28. Pavel Hájek 394,4
29. Jan Marušák 393,4
30. Jiří Horník 387,8
31. Václav Bláha st. 382,4
32. Zdeněk Adamec 380,4
33. Jan Pašek st. 377,5
34. Ladislava Šmídová 377,3
35. Dana Husáková 376,2
36. Petr Mádl 373,3
37. Václav Žitný 370,8
38. Marie Kubánková 367,3
39. Kamila Klímová 366,2
40. Michal Valeš 363,6
41. Petr Hňoupek 361,7
42. Aneta Kuchyňková 355,6
43. Věra Navrátilová 354,3
44. Martina Stachová 342,7
45. Iva Kunová 340,9
46. Jana Hřebenová 337,4
47. Eva Šimonová 330,3
Veronika Čermáková 438,2
Jan Pašek ml. 433,4
Jaromír Tomášek 422,8
Pavel Kleiner 420,0
Eduard Kezer st. 416,9
Miloslav Šimon 413,8
Zdeněk Chadraba 412,8
Robert Křenek 412,5
Daniel Paterko 411,4
Jana Vokounová 411,4
Libor Křenek 408,3
Jiří Coubal 404,0
Matouš Janda 403,2
Karel Barcal 399,0
Dana Bílková 397,5
Radek Potůček 395,8
Petra Javorková 392,0
Jaroslav Jeník 386,8
Jiří Klíma ml. 385,5
Vlasta Ládková 381,4
Martin Foltyn 381,1
Jiří Kraus 380,4
Martina Chadrabová 379,8
František Vokoun 375,3
Miloš Merkl 375,3
Filip Doležal 374,0
Daniel Hokynář 373,0
Pavel Leger 372,9
Radim Houžvička 367,5
Rostislav Doležal 367,3
Miloslav Pöra 366,3
Libuše Lapešová 365,4
Stanislava Kroupová 365,0
Jitka Vlasáková 364,0
Václav Bláha ml. 361,2
Marek Kozák 359,4
Radek Mikeš 358,0
Jaroslava Kozáková 357,7
Klára Stachová 356,5
Miroslava Löffelmannová 355,8
Zdeněk Šalda 354,5
Michal Stejskal 354,2
Miroslav Lapáček 343,8
Vladimír Procházka 331,0
Robert Hokynář 328,0
Jaroslava Vaňková 326,8