ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Krajský přebor Libereckého kraje 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 16. kola
Domácí Hosté
-- volný los -- 0 So 18. 1. 2020, 10.00 0 TJ Doksy B
SK Skalice B 1786 5 : 1 1641 TJ Doksy C
TJ Spartak Chrastava 1611 5 : 1 1513 TJ Doksy D
SK Skalice C 1625 2 : 4 1653 TJ Sokol Blíževedly A
SK PLASTON Šluknov  B 1749 6 : 0 1530 TJ Bižuterie Jablonec n.N. B
TJ Lokomotiva Liberec B 1512 5 : 1 1430 TJ Sokol Blíževedly B
TJ Kuželky Česká Lípa C 1476 0 : 6 1703 TJ Kuželky Česká Lípa B
Tabulka soutěže po 16. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Blíževedly A 15 26
2. TJ Kuželky Česká Lípa B 14 24
3. SK PLASTON Šluknov  B 15 24
4. TJ Spartak Chrastava 15 22
5. TJ Lokomotiva Liberec B 15 22
6. SK Skalice C 15 16
7. TJ Sokol Blíževedly B 15 14
8. TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 15 11
9. TJ Doksy B 14 10
10. SK Skalice B 14 10
11. TJ Doksy D 15 6
12. TJ Doksy C 15 5
13. TJ Kuželky Česká Lípa C 15 2
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Jaroslav Košek 442,0
2. Petr Jeník 434,3
3. Vlastimil Václavík 429,6
4. Martin Zeman 428,7
5. Jiří Přeučil 426,2
6. Petr Tichý 425,4
7. Bohumír Dušek 423,1
8. Dušan Knobloch 419,3
9. Radek Kozák 418,1
10. Jakub Šimon 416,9
11. Jaroslav Chlumský 416,3
12. Dan Paszek 415,7
13. Aleš Stach 414,7
14. Petr Tregner 414,4
15. Miloslav Šimon 413,7
16. Michal Buga 412,7
17. Josef Matějka 411,8
18. Jana Vokounová 408,7
19. Josef Kuna 406,4
20. David Chýlek 406,3
21. Karel Mottl 404,9
22. Jiří Coubal 404,0
23. Petr Guth 403,7
24. Ludmila Tomášková 401,8
25. Ladislav Javorek st. 401,4
26. Anton Zajac 401,0
27. Kateřina Stejskalová 400,7
28. Pavel Hájek 400,4
29. Natálie Kozáková 392,2
30. Petr Mádl 386,4
31. Jan Marušák 386,2
32. Jiří Horník 384,8
33. Václav Bláha st. 377,7
34. Jan Pašek st. 376,7
35. Marie Kubánková 375,5
36. Zdeněk Adamec 375,4
37. Dana Husáková 375,0
38. Ladislava Šmídová 370,3
39. Michal Valeš 369,4
40. Kamila Klímová 363,9
41. Miroslava Löffelmannová 363,8
42. Michal Stejskal 357,2
43. Petr Hňoupek 351,8
44. Věra Navrátilová 349,4
45. Iva Kunová 344,2
46. Martina Stachová 342,7
47. Jana Hřebenová 341,8
48. Eva Šimonová 328,6
Robert Křenek 433,8
Jan Pašek ml. 433,4
Veronika Čermáková 433,2
Jaromír Tomášek 422,8
Pavel Kleiner 420,0
Anita Morkusová 418,5
Iveta Seifertová ml. 416,6
Eduard Kezer st. 415,8
Zdeněk Chadraba 412,8
Libor Křenek 409,5
Matouš Janda 401,7
Karel Barcal 399,0
Dana Bílková 397,5
Jiří Kraus 394,8
Daniel Paterko 393,3
Petra Javorková 392,0
Vlasta Ládková 388,8
Jiří Klíma ml. 387,0
Martin Foltyn 385,7
Jaroslav Jeník 383,3
Martina Chadrabová 379,7
Miloš Merkl 376,6
Libuše Lapešová 375,3
Daniel Hokynář 373,0
František Vokoun 368,2
Rostislav Doležal 367,3
Stanislava Kroupová 365,0
Jitka Vlasáková 364,0
Václav Žitný 363,3
Miloslav Pöra 361,6
Pavel Leger 361,5
Radim Houžvička 359,7
Radek Mikeš 358,0
Filip Doležal 355,7
Marek Kozák 353,7
Jaroslava Kozáková 353,7
Zdeněk Šalda 353,2
Aneta Kuchyňková 346,8
Miroslav Lapáček 345,3
Václav Bláha ml. 345,3
Vladimír Procházka 331,0
Robert Hokynář 328,0
Jaroslava Vaňková 313,5