ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Okresní přebor - skupina B 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 18. kola
Domácí Hosté
TJ Kovostroj Děčín C 1512 4 : 2 1459 ASK Lovosice B
TJ Kovostroj Děčín B 1654 6 : 0 1547 Sokol Ústí n. L. B
TJ Teplice Letná C 0 So 7. 3. 2020, 16.00 0 -- volný los --
SKK Bohušovice C 1591 5 : 1 1509 KO Česká Kamenice B
TJ Teplice Letná D 1399 2 : 4 1552 Sokol Roudnice n. L.
Sokol Ústí n. L. C 1546 2 : 4 1554 TJ Union Děčín
Tabulka soutěže po 18. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Kovostroj Děčín B 16 29
2. TJ Union Děčín 17 25
3. Sokol Ústí n. L. B 17 22
4. Sokol Roudnice n. L. 17 22
5. KO Česká Kamenice B 17 19
6. SKK Bohušovice C 16 16
7. ASK Lovosice B 17 16
8. TJ Kovostroj Děčín C 16 14
9. Sokol Ústí n. L. C 16 11
10. TJ Teplice Letná C 16 6
11. TJ Teplice Letná D 17 2
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Roman Slavík 424,5
2. Pavel Mihalík 409,9
3. Jiří Kyral 408,8
4. Jan Brhlík 406,1
5. Martin Soukup 403,9
6. Miroslav Rejchrt 403,6
7. Antonín Hrabě 400,5
8. Pavel Nevole 398,5
9. Jiří Jablonický 396,2
10. Petr Došek 396,2
11. Martin Pokorný 395,7
12. Čestmír Dvořák 395,6
13. Petr Kumstát 395,2
14. Jan Klíma 394,2
15. Jana Sobotková 392,8
16. Eugen Šroff 389,8
17. Petr Zalabák st. 389,0
18. Pavel Klíž 388,0
19. Pavel Nováček 386,9
20. Jiří Pulchart 386,4
21. Vladimír Chrpa 384,8
22. Petr Zalabák ml. 384,3
23. Libor Hekerle 384,0
24. Mirka Bednářová 382,7
25. Josef Kecher 381,1
26. Jiří Woš 378,2
27. Simona Puschová 376,6
28. Jan Chvátal 376,1
29. Karel Zatočil 371,9
30. Vladimír Mihalík 367,8
31. Michal Horňák 363,3
32. Václav Pavelka 362,1
33. Olga Urbanová 359,9
34. Jan Baco 357,8
35. Eva Staňková 356,0
36. Jindřich Hruška 342,2
37. Ivan Králik 340,6
38. Petr Saksun 331,4
39. Jiří Houdek 327,8
40. Eva Kuchařová 319,3
41. Magdalena Šabatová 311,8
Věra Šimečková 409,9
Miroslav Bachor 409,9
Filip Dítě 408,2
Josef Devera ml. 405,9
Zdeněk Šimáček 401,3
Martin Dítě 400,9
Zdeněk Štětka 389,3
Milan Pecha ml. 389,1
Emilie Nováková 382,0
Jaroslav Kuneš 381,6
Milan Pecha st. 380,3
Eva Říhová 378,1
Miroslav Jiroušek 378,0
Jiří Říha 377,2
Alois Haluska 376,0
Petr Prouza ml. 372,2
Radek Plicka 369,4
Miroslav Král 365,0
Milan Wundrawitz 364,0
Eduard Skála 361,5
Jana Zvěřinová 358,0
Markéta Matějáková 356,7
Anna Kronďáková 356,0
Jan Pecha 354,0
Josef Růžička 354,0
Luďka Maříková 343,9
Sabina Dudešková 343,3
Jana Němečková 342,4
Josef Krupka st. 321,0
Radek Šupol 320,0
Marie Kokešová 317,0
Marie Čiháková 315,3
Miroslav Hnyk 304,5
František Končický 297,0
Martin Kubištík st. 291,0
Pavel Wágner 288,0
Sylva Vahalová 287,0
Jaroslav Zíval 255,0
Karel Šrámek 243,5