ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Okresní přebor - skupina B 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 9. kola
Domácí Hosté
Sokol Ústí n. L. C 1565 6 : 0 1313 TJ Teplice Letná D
ASK Lovosice B 0 So 16. 11. 2019, 12.30 0 -- volný los --
KO Česká Kamenice B 1619 2 : 4 1651 TJ Kovostroj Děčín B
Sokol Ústí n. L. B 1537 5 : 1 1426 TJ Teplice Letná C
TJ Union Děčín 1465 5 : 1 1161 SKK Bohušovice C
Sokol Roudnice n. L. 1596 2 : 4 1630 TJ Kovostroj Děčín C
Tabulka soutěže po 9. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Kovostroj Děčín B 8 15
2. Sokol Roudnice n. L. 9 14
3. KO Česká Kamenice B 9 14
4. Sokol Ústí n. L. C 8 9
5. Sokol Ústí n. L. B 8 9
6. TJ Union Děčín 8 9
7. TJ Kovostroj Děčín C 8 8
8. SKK Bohušovice C 8 6
9. ASK Lovosice B 8 4
10. TJ Teplice Letná C 8 2
11. TJ Teplice Letná D 8 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Martin Soukup 425,4
2. Miroslav Bachor 419,1
3. Roman Slavík 417,0
4. Jiří Kyral 414,8
5. Jan Brhlík 412,3
6. Petr Došek 407,4
7. Antonín Hrabě 403,9
8. Olga Urbanová 403,9
9. Pavel Nevole 402,4
10. Petr Kumstát 401,0
11. Pavel Mihalík 399,8
12. Jiří Jablonický 399,3
13. Eva Říhová 396,0
14. Jan Klíma 393,3
15. Mirka Bednářová 391,0
16. Jiří Woš 390,9
17. Jana Sobotková 390,2
18. Petr Zalabák st. 389,7
19. Pavel Klíž 387,3
20. Libor Hekerle 387,3
21. Josef Kecher 387,3
22. Vladimír Chrpa 386,4
23. Čestmír Dvořák 385,0
24. Miroslav Jiroušek 384,5
25. Jan Chvátal 383,9
26. Jaroslav Kuneš 383,5
27. Pavel Nováček 379,0
28. Jiří Pulchart 378,8
29. Karel Zatočil 373,9
30. Petr Zalabák ml. 370,1
31. Simona Puschová 370,0
32. Radek Plicka 362,6
33. Václav Pavelka 362,5
34. Michal Horňák 361,1
35. Vladimír Mihalík 360,8
36. Eva Staňková 357,8
37. Jan Baco 355,8
38. Markéta Matějáková 353,1
39. Jindřich Hruška 344,7
40. Eva Kuchařová 338,2
41. Ivan Králik 337,1
42. Jiří Houdek 334,1
43. Petr Saksun 327,0
44. Magdalena Šabatová 294,3
45. Miroslav Hnyk 286,3
Zdeněk Šimáček 428,7
Filip Dítě 424,0
Věra Šimečková 418,8
Miroslav Rejchrt 413,3
Josef Devera ml. 405,3
Jiří Říha 404,3
Martin Dítě 403,5
Zdeněk Štětka 401,3
Alois Haluska 392,3
Eugen Šroff 391,3
Martin Pokorný 388,8
Milan Pecha st. 388,6
Emilie Nováková 382,0
Petr Prouza ml. 375,7
Jana Zvěřinová 366,0
Eduard Skála 361,5
Milan Pecha ml. 348,5
Josef Růžička 344,0
Sabina Dudešková 343,3
Luďka Maříková 328,8
Josef Krupka st. 321,0
Marie Čiháková 317,0
Milan Wundrawitz 314,0
Jana Němečková 312,0
Martin Kubištík st. 291,0
Sylva Vahalová 287,0