ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Středočeský krajský přebor I. třídy 2021/2022

Výběr kola
Zápasy 12. kola
Domácí Hosté
KK Jiří Poděbrady B 2650 6 : 2 2644 KK SDS Sadská B
KK Vlašim B 2507 7 : 1 2470 TJ Sokol Červené Pečky
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A 2715 7 : 1 2456 TJ Kovohutě Příbram B
KK Kosmonosy B 2698 6 : 2 2539 TJ Sokol Benešov C
TJ Sparta Kutná Hora B 12 8 : 0 0 TJ Sokol Tehovec B
TJ Sparta Kutná Hora C 2440 2 : 6 2557 TJ Sokol Kolín B
Tabulka soutěže po 12. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. KK Kosmonosy B 22 38
2. TJ Sokol Červené Pečky 22 29
3. TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A 22 28
4. KK SDS Sadská B 22 27
5. TJ Sokol Kolín B 22 23
6. TJ Sparta Kutná Hora B 22 23
7. KK Jiří Poděbrady B 22 22
8. KK Vlašim B 22 20
9. TJ Kovohutě Příbram B 22 19
10. TJ Sparta Kutná Hora C 22 13
11. TJ Sokol Benešov C 22 13
12. TJ Sokol Tehovec B 22 9
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Agaton Plaňanský 461,3
2. David Novák 453,3
3. Břetislav Vystrčil 451,0
4. Adam Janda 446,9
5. Věroslav Řípa 443,3
6. Vladislav Pessr 439,6
7. Jitka Bulíčková 438,1
8. Petr Novák 437,6
9. Marek Náhlovský 436,1
10. Pavel Hietenbal 433,6
11. Jan Cukr 433,4
12. Ondrej Troják 432,8
13. Petr Kříž 431,1
14. Pavel Kořínek 430,4
15. Lukáš Chmel 429,1
16. Karel Drábek 427,5
17. Jan Svoboda 427,0
18. Miloš Lédl 424,7
19. Jan Volhejn 423,6
20. Michal Brachovec 422,8
21. Václav Anděl 421,2
22. Jiří Miláček 419,9
23. Miroslav Pessr 419,3
24. Ondřej Majerčík 419,2
25. Ladislav Hetcl st. 419,0
26. Jaroslav Čermák 418,6
27. Jaroslav Hojka 418,5
28. Simona Kačenová 418,2
29. Dalibor Mierva 418,1
30. Patrik Matějček 417,6
31. Ondřej Šustr 417,4
32. Jitka Drábková 415,5
33. Ivana Kopecká 415,4
34. Dušan Richter 415,0
35. Jan Černý 413,4
36. Marie Šturmová 412,9
37. Pavel Vojta 411,6
38. Václav Pufler 411,5
39. Svatopluk Čech 410,4
40. Miroslav Drábek 410,0
41. Klára Miláčková 410,0
42. Jana Abrahámová 408,3
43. Miloslav Budský 406,3
44. Tomáš Hašek 406,2
45. Hana Barborová 405,9
46. Jan Suchánek 404,6
47. Martin Malkovský 404,5
48. Miroslav Šplíchal 404,4
49. Vladimír Klindera 404,4
50. Václav Jelínek 404,1
51. Milena Čapková 403,7
52. Karel Palát 402,1
53. Jiří Halfar 401,3
54. Václav Šefl 399,4
55. Antonín Smrček 399,0
56. Tomáš Bílek 398,8
57. David Dvořák 398,6
58. Bohumír Kopecký 398,1
59. Václav Kodet 395,1
60. Marie Adamcová 391,0
61. Luboš Trna 390,4
62. Jaroslav Chmel 387,1
63. Miloslav Dlabač 386,6
64. Jiří Plešingr 386,1
65. Patrik Polach 384,9
66. Pavel Holoubek 384,8
67. Rudolf Zborník 372,4
Jakub Hlava 455,0
Roman Weiss 453,2
Jan Renka st. 452,9
Václav Kňap 449,5
Vojtěch Stárek 441,0
Jitka Vacková 440,5
Ladislav Kalous 435,9
Ladislav Hetcl ml. 434,2
Renáta Vystrčilová 433,7
Jan Renka ml. 430,5
Petra Gütterová 429,5
Jiří Řehoř 427,0
Filip Bajer 426,0
Jan Kumstát 424,2
Jiří Miláček 421,9
Leoš Chalupa 421,5
Jaroslava Soukenková 420,0
Karel Dvořák 419,6
František Tesař 419,4
Adéla Čákorová 419,2
Natálie Krupková 415,2
Jiří Franěk 414,0
Jan Poláček 411,0
Lukáš Vacek 408,7
Vojtěch Bulíček 407,9
Libor Henych 404,5
Jakub Vachta 403,6
Luboš Zajíček 403,6
Tomáš Vavřinec 399,6
Jonatán Mensatoris 399,4
Veronika Šatavová 398,3
Jiří Chaloupka 397,0
František Pícha 396,5
Pavel Vykouk 394,0
Miloš Brenning 391,0
Jan Šafránek 390,3
Jiří Řehoř 389,0
Aleš Vykouk 387,0
Zdeňka Vokolková 377,6
Jan Hrubý 373,0
Jan Černý 373,0
Jakub Moučka 371,4
Aleš Hořický 368,9
Josef Šebor 365,8
Vladimír Pergl 349,1
Radek Hrubý 346,0
Eliška Anna Cukrová 344,6
Lenka Klimčáková 343,0
Ladislav Žebrakovský 338,8
Miloslav Procházka 299,0