ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Středočeský krajský přebor I. třídy 2021/2022

Výběr kola
Zápasy 12. kola
Domácí Hosté
KK Jiří Poděbrady B 2650 6 : 2 2644 KK SDS Sadská B
KK Vlašim B 2507 7 : 1 2470 TJ Sokol Červené Pečky
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A 2715 7 : 1 2456 TJ Kovohutě Příbram B
KK Kosmonosy B 2698 6 : 2 2539 TJ Sokol Benešov C
TJ Sparta Kutná Hora B 12 8 : 0 0 TJ Sokol Tehovec B
TJ Sparta Kutná Hora C 2440 2 : 6 2557 TJ Sokol Kolín B
Tabulka soutěže po 12. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. KK Kosmonosy B 12 20
2. TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A 12 16
3. TJ Sokol Červené Pečky 12 16
4. TJ Sparta Kutná Hora B 12 14
5. TJ Sokol Kolín B 12 13
6. KK Vlašim B 12 11
7. KK SDS Sadská B 12 10
8. KK Jiří Poděbrady B 12 10
9. TJ Kovohutě Příbram B 12 9
10. TJ Sokol Benešov C 12 9
11. TJ Sparta Kutná Hora C 12 9
12. TJ Sokol Tehovec B 12 7
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Agaton Plaňanský 466,7
2. David Novák 453,8
3. Věroslav Řípa 448,9
4. Břetislav Vystrčil 447,7
5. Marek Náhlovský 447,3
6. Ladislav Hetcl ml. 443,7
7. Adam Janda 441,3
8. Petr Novák 437,2
9. Renáta Vystrčilová 436,7
10. Ladislav Kalous 435,9
11. Jitka Bulíčková 433,9
12. Jan Cukr 433,4
13. Pavel Kořínek 431,7
14. Ondrej Troják 431,5
15. Patrik Matějček 431,1
16. Michal Brachovec 430,6
17. Pavel Hietenbal 430,5
18. Jaroslav Čermák 429,5
19. Jiří Miláček 429,5
20. Karel Drábek 426,8
21. Jan Volhejn 426,8
22. Lukáš Chmel 425,4
23. Jan Svoboda 425,3
24. Václav Pufler 423,6
25. Petr Kříž 422,3
26. Dalibor Mierva 421,0
27. Karel Dvořák 419,6
28. Adéla Čákorová 419,2
29. Simona Kačenová 417,8
30. Jaroslav Hojka 417,8
31. Ladislav Hetcl st. 417,4
32. Václav Anděl 417,3
33. Ondřej Majerčík 416,8
34. Miloš Lédl 416,6
35. Pavel Vojta 416,6
36. Dušan Richter 415,1
37. Miroslav Drábek 413,6
38. Miroslav Pessr 412,9
39. Jitka Drábková 412,9
40. Lukáš Vacek 411,7
41. Ivana Kopecká 411,5
42. Marie Šturmová 409,5
43. Miloslav Budský 409,2
44. Jan Černý 408,7
45. Tomáš Hašek 408,0
46. Miroslav Šplíchal 407,0
47. Jana Abrahámová 406,8
48. Milena Čapková 404,3
49. Svatopluk Čech 402,0
50. Hana Barborová 400,5
51. Bohumír Kopecký 398,7
52. Karel Palát 398,6
53. Václav Kodet 398,3
54. Klára Miláčková 397,6
55. Jan Suchánek 397,3
56. Antonín Smrček 397,1
57. Jiří Chaloupka 397,0
58. Vladimír Klindera 396,7
59. Pavel Holoubek 396,5
60. Václav Šefl 395,7
61. Václav Jelínek 394,1
62. Marie Adamcová 393,8
63. Martin Malkovský 393,5
64. Luboš Trna 391,8
65. Tomáš Bílek 390,0
66. Jonatán Mensatoris 388,6
67. Jiří Plešingr 385,3
68. Miloslav Dlabač 381,6
69. Jaroslav Chmel 380,8
70. Rudolf Zborník 376,9
71. Patrik Polach 365,2
Jan Renka st. 477,0
Jakub Hlava 455,0
Vojtěch Stárek 454,0
Václav Kňap 449,5
Roman Weiss 446,3
Jitka Vacková 440,5
Jan Kumstát 435,0
Vladislav Pessr 434,9
Jan Renka ml. 430,3
František Tesař 423,4
Jaroslava Soukenková 420,0
Leoš Chalupa 419,0
Veronika Šatavová 416,0
Jiří Franěk 413,0
Jiří Halfar 412,8
Jan Poláček 411,0
Jiří Miláček 411,0
Jakub Vachta 409,2
Ondřej Šustr 409,1
Jakub Moučka 406,0
Petra Gütterová 402,0
Luboš Zajíček 401,7
David Dvořák 401,3
Tomáš Vavřinec 400,8
Natálie Krupková 396,5
Vojtěch Bulíček 395,5
Libor Henych 391,0
Jan Šafránek 390,3
Aleš Vykouk 390,0
Zdeňka Vokolková 382,0
Pavel Vykouk 381,0
František Pícha 373,8
Jan Černý 373,0
Radek Hrubý 365,5
Vladimír Pergl 363,4
Josef Šebor 351,3
Lenka Klimčáková 343,0
Ladislav Žebrakovský 338,8
Jiří Řehoř 338,0