Okresní přebor - skupina B 2021/2022
21. kolo
Domácí | Hosté | ||
---|---|---|---|
KO Česká Kamenice B | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 4 : 2 | 1584 : 1556 |
TJ Teplice Letná D | TJ Kovostroj Děčín B | 4 : 2 | 1598 : 1572 |
SKK Bohušovice C | Sokol Ústí n. L. B | 0 : 6 | 1433 : 1554 |
Sokol Ústí n. L. C | ASK Lovosice B | 4 : 2 | 1589 : 1546 |
Sokol Roudnice nad Labem | TJ Union Děčín | 5,5 : 0,5 | 1622 : 1507 |
TJ Teplice Letná C | TJ Kovostroj Děčín C | 1 : 5 | 1541 : 1730 |
Tabulka soutěže
# | Družstvo | Body | Zápasy |
---|---|---|---|
1. | TJ Kovostroj Děčín C | 34 | 22 |
2. | ASK Lovosice B | 33 | 22 |
3. | TJ Kovostroj Děčín B | 29 | 22 |
4. | TJ Union Děčín | 28 | 22 |
5. | Sokol Ústí n. L. C | 25 | 22 |
6. | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 24 | 22 |
7. | Sokol Roudnice nad Labem | 22 | 22 |
8. | KO Česká Kamenice B | 21 | 22 |
9. | Sokol Ústí n. L. B | 19 | 22 |
10. | TJ Teplice Letná C | 15 | 22 |
11. | TJ Teplice Letná D | 8 | 22 |
12. | SKK Bohušovice C | 6 | 22 |
Tabulka jednotlivců
# | Jméno | Družstvo | Průměr |
---|---|---|---|
1. | Roman Slavík | TJ Kovostroj Děčín C | 424,6 |
2. | Ladislav Bírovka | TJ Kovostroj Děčín C | 418,6 |
3. | Petr Došek | Sokol Roudnice nad Labem | 415,1 |
4. | Tomáš Charvát | ASK Lovosice B | 411,1 |
5. | Jaroslav Chot | ASK Lovosice B | 410,8 |
6. | Miroslav Rejchrt | TJ Kovostroj Děčín B | 406,9 |
7. | Jiří Vokřál | TJ Kovostroj Děčín C | 405,6 |
8. | Martin Soukup | TJ Teplice Letná C | 405,6 |
9. | Filip Dítě | TJ Union Děčín | 404,1 |
10. | Antonín Hrabě | TJ Kovostroj Děčín B | 403,7 |
11. | Pavel Nováček | Sokol Ústí n. L. C | 402,1 |
12. | Josef Matoušek | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 401,6 |
13. | Jan Chvátal | KO Česká Kamenice B | 394,2 |
14. | Matěj Petýrek | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 394,1 |
15. | Jiří Jablonický | TJ Kovostroj Děčín B | 393,0 |
16. | Pavel Mihalík | Sokol Ústí n. L. B | 390,7 |
17. | Vladimír Mihalík | Sokol Ústí n. L. B | 388,5 |
18. | Jiří Kyral | Sokol Ústí n. L. C | 388,4 |
19. | Tomáš Mrázek | TJ Kovostroj Děčín C | 387,9 |
20. | Simona Puschová | Sokol Ústí n. L. C | 383,5 |
21. | Pavel Klíž | ASK Lovosice B | 381,7 |
22. | Michal Horňák | TJ Teplice Letná C | 381,1 |
23. | Jiří Pulchart | Sokol Ústí n. L. B | 380,6 |
24. | Jiří Malec | KO Česká Kamenice B | 379,8 |
25. | Jitka Sottnerová | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 379,4 |
26. | Radek Plicka | Sokol Roudnice nad Labem | 378,5 |
27. | Petr Zalabák ml. | ASK Lovosice B | 378,1 |
28. | Kristýna Vorlická | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 377,7 |
29. | Alois Haluska | Sokol Roudnice nad Labem | 377,2 |
30. | Martin Pokorný | TJ Teplice Letná D | 376,9 |
31. | Ivan Králik | TJ Teplice Letná D | 374,1 |
32. | Jaroslav Vorlický | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 373,8 |
33. | Josef Kecher | Sokol Roudnice nad Labem | 372,1 |
34. | Luďka Maříková | SKK Bohušovice C | 371,1 |
35. | Vladimír Chrpa | Sokol Roudnice nad Labem | 370,8 |
36. | Václav Pavelka | TJ Union Děčín | 367,6 |
37. | Milan Wundrawitz | Sokol Ústí n. L. B | 365,7 |
38. | Eva Staňková | TJ Teplice Letná C | 357,9 |
39. | Markéta Matějáková | TJ Teplice Letná D | 354,3 |
40. | Olga Urbanová | KO Česká Kamenice B | 353,8 |
41. | Jindřich Hruška | TJ Teplice Letná C | 353,0 |
42. | Aleš Glaser | KO Česká Kamenice B | 352,8 |
43. | Sabina Dudešková | TJ Teplice Letná C | 351,5 |
44. | Jana Němečková | TJ Teplice Letná D | 341,7 |
45. | Magdalena Šabatová | SKK Bohušovice C | 339,2 |
46. | Sylva Vahalová | SKK Bohušovice C | 331,8 |
Tomáš Zahálka | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 429,9 | |
Jan Brhlík st. | TJ Teplice Letná C | 425,0 | |
Jaroslav Ondráček | ASK Lovosice B | 423,3 | |
Zdeněk Šimáček | Sokol Roudnice nad Labem | 419,3 | |
Ondřej Šimsa | TJ Teplice Letná C | 419,0 | |
Věra Šimečková | KO Česká Kamenice B | 413,4 | |
Josef Devera ml. | SKK Bohušovice C | 401,2 | |
Petr Kumstát | TJ Union Děčín | 398,5 | |
Martin Lukeš | TJ Teplice Letná D | 397,3 | |
Martin Dítě | TJ Union Děčín | 396,8 | |
Čestmír Dvořák | TJ Kovostroj Děčín B | 396,5 | |
Jana Sobotková | TJ Kovostroj Děčín B | 394,9 | |
Jan Pecha | TJ Union Děčín | 389,7 | |
Milan Pecha ml. | TJ Union Děčín | 387,9 | |
Emilie Nováková | TJ Kovostroj Děčín B | 380,0 | |
Petr Veselý | TJ Kovostroj Děčín B | 376,7 | |
Karel Zatočil | Sokol Ústí n. L. C | 373,3 | |
Eva Říhová | KO Česká Kamenice B | 372,9 | |
Tomáš Kocman | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 372,4 | |
Miroslav Král | KO Česká Kamenice B | 370,3 | |
Jiří Houdek | TJ Kovostroj Děčín C | 367,2 | |
Milan Pecha st. | TJ Union Děčín | 367,0 | |
Eugen Šroff | Sokol Ústí n. L. B | 363,6 | |
Tereza Brožková | SKK Bohušovice C | 360,9 | |
Marie Kokešová | TJ Kovostroj Děčín C | 355,2 | |
Jaroslav Kuneš | Sokol Ústí n. L. C | 353,2 | |
Petr Šanda | Sokol Ústí n. L. C | 351,3 | |
Petr Prouza st. | SKK Bohušovice C | 350,0 | |
Petr Prouza ml. | SKK Bohušovice C | 347,0 | |
Markéta Semerádová | SKK Bohušovice C | 346,5 | |
Pavel Wágner | ASK Lovosice B | 343,2 | |
Sára Fouknerová | Sokol Ústí n. L. B | 340,0 | |
Kamil Navrátil | TJ Union Děčín | 331,0 | |
Jan Baco | TJ Union Děčín | 328,0 | |
Zdeněk Štětka | TJ Union Děčín | 314,0 | |
Radek Šupol | TJ Teplice Letná D | 306,3 | |
Libor Hekerle | KO Česká Kamenice B | 293,0 | |
Karel Šrámek | TJ Teplice Letná D | 291,9 | |
Jana Jarošová | TJ Teplice Letná D | 275,4 | |
František Mourek | TJ Union Děčín | 268,0 | |
Marie Čiháková | TJ Kovostroj Děčín C | 247,0 |