ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Okresní přebor - skupina B 2021/2022

Výběr kola
Zápasy 1. kola
Domácí Hosté
Sokol Ústí n. L. C 1429 5 : 1 1345 TJ Teplice Letná C
TJ Lokomotiva Ústí n. L. D 1581 5 : 1 1499 Sokol Ústí n. L. B
SKK Bohušovice C 1334 0 : 6 1553 TJ Kovostroj Děčín C
KO Česká Kamenice B 1595 5 : 1 1593 TJ Kovostroj Děčín B
TJ Union Děčín 1319 5 : 1 1078 TJ Teplice Letná D
Sokol Roudnice nad Labem 1535 1 : 5 1671 ASK Lovosice B
Tabulka soutěže po 1. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Kovostroj Děčín C 22 34
2. ASK Lovosice B 22 33
3. TJ Kovostroj Děčín B 22 29
4. TJ Union Děčín 22 28
5. Sokol Ústí n. L. C 22 25
6. TJ Lokomotiva Ústí n. L. D 22 24
7. Sokol Roudnice nad Labem 22 22
8. KO Česká Kamenice B 22 21
9. Sokol Ústí n. L. B 22 19
10. TJ Teplice Letná C 22 15
11. TJ Teplice Letná D 22 8
12. SKK Bohušovice C 22 6
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Roman Slavík 424,6
2. Ladislav Bírovka 418,6
3. Petr Došek 415,1
4. Tomáš Charvát 411,1
5. Jaroslav Chot 410,8
6. Miroslav Rejchrt 406,9
7. Jiří Vokřál 405,6
8. Martin Soukup 405,6
9. Filip Dítě 404,1
10. Antonín Hrabě 403,7
11. Pavel Nováček 402,1
12. Josef Matoušek 401,6
13. Jan Chvátal 394,2
14. Matěj Petýrek 394,1
15. Jiří Jablonický 393,0
16. Pavel Mihalík 390,7
17. Vladimír Mihalík 388,5
18. Jiří Kyral 388,4
19. Tomáš Mrázek 387,9
20. Simona Puschová 383,5
21. Pavel Klíž 381,7
22. Michal Horňák 381,1
23. Jiří Pulchart 380,6
24. Jiří Malec 379,8
25. Jitka Sottnerová 379,4
26. Radek Plicka 378,5
27. Petr Zalabák ml. 378,1
28. Kristýna Vorlická 377,7
29. Alois Haluska 377,2
30. Martin Pokorný 376,9
31. Ivan Králik 374,1
32. Jaroslav Vorlický 373,8
33. Josef Kecher 372,1
34. Luďka Maříková 371,1
35. Vladimír Chrpa 370,8
36. Václav Pavelka 367,6
37. Milan Wundrawitz 365,7
38. Eva Staňková 357,9
39. Markéta Matějáková 354,3
40. Olga Urbanová 353,8
41. Jindřich Hruška 353,0
42. Aleš Glaser 352,8
43. Sabina Dudešková 351,5
44. Jana Němečková 341,7
45. Magdalena Šabatová 339,2
46. Sylva Vahalová 331,8
Tomáš Zahálka 429,9
Jan Brhlík st. 425,0
Jaroslav Ondráček 423,3
Zdeněk Šimáček 419,3
Ondřej Šimsa 419,0
Věra Šimečková 413,4
Josef Devera ml. 401,2
Petr Kumstát 398,5
Martin Lukeš 397,3
Martin Dítě 396,8
Čestmír Dvořák 396,5
Jana Sobotková 394,9
Jan Pecha 389,7
Milan Pecha ml. 387,9
Emilie Nováková 380,0
Petr Veselý 376,7
Karel Zatočil 373,3
Eva Říhová 372,9
Tomáš Kocman 372,4
Miroslav Král 370,3
Jiří Houdek 367,2
Milan Pecha st. 367,0
Eugen Šroff 363,6
Tereza Brožková 360,9
Marie Kokešová 355,2
Jaroslav Kuneš 353,2
Petr Šanda 351,3
Petr Prouza st. 350,0
Petr Prouza ml. 347,0
Markéta Semerádová 346,5
Pavel Wágner 343,2
Sára Fouknerová 340,0
Kamil Navrátil 331,0
Jan Baco 328,0
Zdeněk Štětka 314,0
Radek Šupol 306,3
Libor Hekerle 293,0
Karel Šrámek 291,9
Jana Jarošová 275,4
František Mourek 268,0
Marie Čiháková 247,0