ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Okresní přebor - skupina A 2021/2022

Výběr kola
Zápasy 10. kola
Domácí Hosté
TJ Slovan Vejprty 1545 1 : 5 1628 TJ Sokol Údlice B
TJ Sokol Údlice C 1590 1 : 5 1606 SKK Bílina B
TJ KK Louny B 1600 5 : 1 1528 TJ Lokomotiva Žatec B
TJ Elektrárny Kadaň C 0 Čt 2. 12. 2021, 17.00 0 -- volný los --
TJ Sokol Duchcov C 1570 2 : 4 1590 Sokol Spořice B
Sokol Spořice C 1469 1 : 5 1530 KK Hvězda Trnovany
Tabulka soutěže po 10. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Údlice B 9 14
2. TJ Elektrárny Kadaň C 9 14
3. TJ Sokol Duchcov C 9 12
4. KK Hvězda Trnovany 9 12
5. TJ Slovan Vejprty 9 12
6. TJ Sokol Údlice C 10 12
7. Sokol Spořice B 9 10
8. SKK Bílina B 9 7
9. TJ KK Louny B 9 5
10. TJ Lokomotiva Žatec B 9 2
11. Sokol Spořice C 9 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
Martin Bergerhof 438,6
Jiří Müller 438,2
Blažej Kašný 437,8
Jaroslav Seifert 425,2
Rudolf Podhola 422,0
Jitka Jindrová 420,0
Jindřich Šebelík 415,0
Roman Moucha 413,8
Josef Hudec 412,2
Michal Šlajchrt 408,7
Jaroslav Hodinář 406,5
Jaroslava Paganiková 405,9
Milan Černý 405,2
Petr Petřík 404,9
Vladislav Jedlička 403,3
Josef Otta st. 401,8
Miroslav Kesner 401,4
Lada Strnadová 401,2
Petr Vokálek 400,9
Miroslav Lazarčik 399,0
Milan Daniš 397,9
Jan Čermák 396,6
Miroslav Sodomka 392,4
Jan Zach 392,2
Pavel Nocar ml. 392,1
Pavel Vacinek 388,5
Ondřej Koblih 388,0
Milan Mestek 388,0
Václav Šulc 386,0
Veronika Šílová 383,5
Michal Láska 383,5
Bohuslav Hoffman 381,2
Karel Nudčenko 380,2
Michal Janči 379,8
Tomáš Kesner 379,5
Jana Černíková 378,0
Gustav Marenčák 376,7
Miroslava Zemánková 375,3
Josef Malár 373,9
Milan Lanzendörfer 372,5
Jiřina Kařízková 362,5
Jana Černá 360,2
Barbora Salajková Němečková 359,4
Boleslava Slunéčková 356,9
Pavla Vacinková 351,5
Milada Pšeničková 342,1
Veronika Rajtmajerová 329,0
František Pfeifer 438,8
Miroslav Šaněk 429,0
Václav Valenta st. 419,9
Martin Dolejší 415,0
Miroslav Farkaš 406,5
Miroslav Náhlovský 405,0
Antonín Šulc 403,5
Eduard Houdek 402,3
Štěpán Kandl 399,8
Roman Exner 392,1
Jaroslav Novák 381,0
Arnošt Werschall 380,0
Johan Hablawetz 373,8
Jana Salačová 370,7
Jiří Suchánek 360,8
Milan Bašta 351,5
Miroslav Vízek 336,5
Petr Teinzer 328,0
Radek Mihal 314,3
Adam Jelínek 266,0