ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Okresní přebor - skupina A 2021/2022

Výběr kola
Zápasy 1. kola
Domácí Hosté
-- volný los -- 0 So 11. 9. 2021, 10.00 0 KK Hvězda Trnovany
TJ Slovan Vejprty 1542 4 : 2 1477 TJ KK Louny B
TJ Lokomotiva Žatec B 1408 4 : 2 1388 Sokol Spořice C
TJ Sokol Údlice B 1641 5 : 1 1595 TJ Sokol Údlice C
TJ Sokol Duchcov C 1658 4,5 : 1,5 1639 SKK Bílina B
Sokol Spořice B 1596 5 : 1 1467 TJ Elektrárny Kadaň C
Tabulka soutěže po 1. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Údlice B 20 34
2. KK Hvězda Trnovany 20 32
3. TJ Elektrárny Kadaň C 20 28
4. TJ Sokol Duchcov C 20 24
5. Sokol Spořice B 20 20
6. SKK Bílina B 20 19
7. TJ Sokol Údlice C 20 18
8. TJ KK Louny B 20 15
9. TJ Slovan Vejprty 20 14
10. TJ Lokomotiva Žatec B 20 8
11. Sokol Spořice C 20 8
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Martin Bergerhof 440,4
2. Jiří Müller 428,3
3. Blažej Kašný 427,0
4. Roman Moucha 422,0
5. Jitka Jindrová 420,8
6. Jaroslav Seifert 418,2
7. Rudolf Podhola 415,2
8. Eduard Houdek 415,2
9. Milan Černý 415,1
10. Jaroslav Hodinář 415,1
11. Jindřich Šebelík 414,3
12. Michal Šlajchrt 413,7
13. Jaroslava Paganiková 413,1
14. Josef Hudec 408,9
15. Josef Otta st. 408,0
16. Jan Čermák 407,9
17. Lada Strnadová 402,2
18. Miroslav Kesner 400,9
19. Vladislav Jedlička 400,5
20. Miroslav Sodomka 399,7
21. Pavel Nocar ml. 398,5
22. Pavel Vacinek 396,0
23. Petr Petřík 395,1
24. Milan Daniš 393,4
25. František Pfeifer 393,4
26. Jan Zach 393,4
27. Veronika Šílová 391,3
28. Petr Vokálek 391,1
29. Ondřej Koblih 390,5
30. Milan Mestek 389,1
31. Johan Hablawetz 386,9
32. Jiřina Kařízková 384,4
33. Jana Černíková 382,9
34. Tomáš Kesner 380,1
35. Bohuslav Hoffman 378,7
36. Josef Malár 378,4
37. Michal Láska 375,7
38. Gustav Marenčák 375,7
39. Pavla Vacinková 370,4
40. Jana Černá 368,0
41. Milada Pšeničková 362,4
42. Boleslava Slunéčková 362,4
43. Barbora Salajková Němečková 360,4
44. Veronika Rajtmajerová 333,9
Miroslav Náhlovský 434,7
Josef Otta ml. 432,0
Tomáš Šaněk 427,0
Bohumil Navrátil 421,0
Martin Dolejší 416,4
Miroslav Farkaš 411,5
Miroslav Šaněk 409,2
Antonín Šulc 403,8
Štěpán Kandl 403,4
Václav Valenta st. 402,1
Miroslav Lazarčik 399,0
Michal Janči 391,5
Karel Nudčenko 388,9
Václav Šulc 382,6
Jaroslav Novák 381,0
Roman Exner 380,3
Arnošt Werschall 380,0
Jiří Suchánek 378,3
Martin Král 378,0
Milan Bašta 372,3
Milan Lanzendörfer 371,1
Miroslava Zemánková 370,4
Miriam Nocarová 360,5
Jana Salačová 358,8
Milan Nový 343,0
Radek Mihal 337,4
Miroslav Vízek 336,5
Petr Teinzer 324,7
Tomáš Pičkár 316,0
Adam Jelínek 294,3