ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Krajský přebor Vysočina 2020/2021

Výběr kola
Zápasy 3. kola
Domácí Hosté
TJ Sokol Cetoraz 2371 6 : 2 2296 TJ Spartak Pelhřimov G
TJ Nové Město na Moravě B 0 Pá 13. 11. 2020, 17.30 0 KK Slavoj Žirovnice B
TJ Třebíč B 2634 8 : 0 2418 TJ Slovan Kamenice nad Lipou B
TJ BOPO Třebíč A 2516 6 : 2 2393 TJ BOPO Třebíč B
TJ Start Jihlava B 2367 2 : 6 2553 TJ Třebíč C
TJ Slovan Kamenice nad Lipou E 2649 2 : 6 2682 TJ Spartak Pelhřimov B
Tabulka soutěže po 3. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ BOPO Třebíč A 3 6
2. TJ Třebíč B 2 4
3. KK Slavoj Žirovnice B 2 4
4. TJ Sokol Cetoraz 3 4
5. TJ Spartak Pelhřimov B 3 4
6. TJ Třebíč C 3 4
7. TJ Nové Město na Moravě B 2 3
8. TJ Start Jihlava B 3 2
9. TJ Slovan Kamenice nad Lipou B 3 1
10. TJ Spartak Pelhřimov G 2 0
11. TJ Slovan Kamenice nad Lipou E 3 0
12. TJ BOPO Třebíč B 3 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Josef Šebek 484,0
2. Petr Dobeš 471,0
3. Libor Nováček 465,0
4. Josef Fučík 464,5
5. Petr Toman 450,0
6. Mojmír Novotný 450,0
7. Miroslav Votápek 449,0
8. Bohumil Drápela 447,3
9. Dalibor Lang 447,0
10. Vladimír Kantor 445,0
11. Aneta Kusiová 444,5
12. Roman Svojanovský 443,0
13. Miroslav Ježek 442,3
14. Marcel Berka 442,0
15. Petr Března 441,0
16. Kamila Jirsová 440,0
17. Jan Bureš 438,5
18. Lukáš Toman 437,0
19. Miroslav Mátl 436,0
20. František Novotný 435,8
21. Tomáš Váňa 433,0
22. Jiří Faldík 432,0
23. Marek Jirsa 431,0
24. Bohumil Nentvich 429,5
25. Vilém Ryšavý 428,5
26. Petr Bína 427,0
27. Anna Kuběnová 424,0
28. Filip Šupčík 423,0
29. František Jakoubek 423,0
30. Zdeněk Januška 422,0
31. Michal Kuneš 421,8
32. Milan Podhradský 419,0
33. Jaroslav Benda 418,0
34. Milan Podhradský ml. 418,0
35. Patrik Berka 417,0
36. Radek Horký 416,0
37. Martin Zich 413,5
38. Darja Novotná 413,0
39. Daniel Malý 413,0
40. Pavel Šplíchal st. 408,5
41. Karel Pecha 407,0
42. Jan Hruška 405,0
43. Kamil Polomski 405,0
44. Jiří Čamra 405,0
45. Josef Vančík 405,0
46. Jan Grygar 403,5
47. David Schober st. 403,0
48. Milan Gregorovič 402,5
49. Jaroslav Lhotka 401,5
50. Dušan Macek 400,0
51. Zdeněk Topinka 400,0
52. Petr Zeman 399,5
53. Martin Kantor 397,5
54. Lukáš Melichar 397,0
55. Vladimír Dřevo 395,0
56. Aneta Berounová 393,5
57. Milan Lenz 393,0
58. David Schober ml. 389,5
59. Marie Ježková 387,8
60. Tomáš Vestfál 387,3
61. Pavel Charvát 387,0
62. Oldřich Kubů 387,0
63. Aleš Paluska 386,3
64. Radek David 375,0
65. Marta Tkáčová 373,5
66. Dominika Štarková 369,5
67. Milan Chvátal 358,3
68. Markéta Zemanová 357,3
69. Ladislav Štark 345,0
70. Jiří Poduška 327,0
Adam Rychtařík 508,0
Miroslava Matějková 458,0
Jiří Cháb st. 430,0
Petra Schoberová 422,0
Pavel Šplíchal 420,0
Jiří Rozkošný 419,0
Tomáš Brátka 416,0
Aleš Schober 413,0
Sebastián Zavřel 408,0
Jan Pošusta 399,0
Ondřej Kohout 397,0
Miroslav Berka 378,5
Nikola Vestfálová 370,0
Kateřina Carvová 353,0
Vladimír Berka 350,0
Zdeňka Kolářová 326,0