ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Jihomoravský KP2 jih 2020/2021

Výběr kola
Zápasy 4. kola
Domácí Hosté
TJ Sokol Vracov C 1592 6 : 0 1490 KK Vyškov F
TJ Sokol Mistřín D 1550 5 : 1 1441 TJ Jiskra Kyjov B
SK Podlužan Prušánky C 0 Ne 4. 10. 2020, 09.00 0 -- volný los --
KC Hodonín 1384 1 : 5 1511 KK Vyškov E
SK STAK Domanín 1464 1 : 4 1539 TJ Sokol Šanov C
KK Vyškov G 1176 1 : 5 1736 TJ Sokol Šanov D
TJ Lokomotiva Valtice C 1537 2 : 4 1575 SK Baník Ratíškovice D
Tabulka soutěže po 4. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Šanov D 4 7
2. TJ Sokol Šanov C 4 6
3. SK STAK Domanín 4 6
4. KK Vyškov E 4 6
5. SK Podlužan Prušánky C 3 5
6. KK Vyškov G 4 4
7. SK Baník Ratíškovice D 4 4
8. TJ Sokol Mistřín D 4 4
9. TJ Sokol Vracov C 3 2
10. KK Vyškov F 3 2
11. KC Hodonín 4 2
12. TJ Jiskra Kyjov B 3 0
13. TJ Lokomotiva Valtice C 4 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Tomáš Slížek 444,0
2. Dennis Urc 440,5
3. Radek Vrška 437,8
4. Jaroslav Šindelář 436,7
5. Jiří Lauko 431,3
6. Kristýna Blechová 431,0
7. Filip Benada 427,0
8. Pavel Martinek 426,3
9. Martin Šubrt 425,5
10. Zdeněk Hosaja 425,3
11. Ivana Blechová 425,3
12. Pavel Petrů 423,3
13. Dušan Urubek 415,0
14. Milana Alánová 413,0
15. Štěpán Kříž 412,3
16. Jana Kulová 411,3
17. Darina Kubíčková 408,3
18. Eduard Jung 404,7
19. Josef Šlahůnek 402,3
20. Jakub Juřík 400,8
21. Jan Vejmola 398,7
22. Zdeněk Helešic 396,3
23. Radek Břečka 389,0
24. Ondřej Repík 389,0
25. Jan Beneš 387,7
26. Marcel Šebek 387,3
27. Lubomír Kyselka 387,0
28. Jiří Alán 384,0
29. Lukáš Ingr 382,5
30. Jan Donneberger 382,0
31. Vendula Štrajtová 380,5
32. Ludmila Tomiczková 379,3
33. Václav Koplík 371,0
34. Lucie Horalíková 368,0
35. Petr Růžička 367,5
36. Veronika Presová 367,0
37. Tereza Vidlářová 363,5
38. Běla Omastová 361,0
39. Vojtěch Filípek 356,8
40. Jiří Kunz 354,0
41. Richard Cigánek 352,0
42. Radim Šubrt 341,8
43. Daniel Weigert 334,0
44. Filip Schreiber 324,3
45. Božena Vajdová 319,7
46. Jakub Růžička 303,8
47. Dan Schüler 204,0
Jana Kurialová 446,0
Martina Nejedlíková 445,0
Marta Beranová 438,0
Libor Kuja 437,0
Tereza Filipová 427,0
Adam Pavel Špaček 427,0
Václav Luža ml. 413,0
Zbyněk Vašina 410,7
Stanislav Červenka 404,5
Lenka Spišiaková 404,0
Petr Bábíček 397,0
Kateřina Bařinová 392,0
Oldřiška Varmužová 391,0
Ivan Torony 391,0
Petr Blecha 390,0
Pavel Pěček 387,5
Martina Pučánová 386,0
Kristýna Košuličová 382,0
Soňa Pavlová 379,0
Marie Kovaříková 378,0
Tomáš Pokoj 377,0
Jitka Usnulová 369,5
Jindřich Burďák 367,0
Nikola Plášková 366,0
Lumír Hanzelka 359,0
Marta Volfová 353,0
Hana Fialová 347,0
Stanislav Šmehlík 346,0
Marie Kobylková 339,0
Dana Zelinová 322,0