Okresní přebor - skupina B 2020/2021
19. kolo
Domácí | Hosté | ||
---|---|---|---|
TJ Kovostroj Děčín C | TJ Union Děčín | Čt 18. 3. 2021 17.00 | 0 : 0 |
Sokol Ústí n. L. C | KO Česká Kamenice B | Pá 19. 3. 2021 17.00 | 0 : 0 |
TJ Kovostroj Děčín B | ASK Lovosice B | Pá 19. 3. 2021 17.00 | 0 : 0 |
SKK Bohušovice C | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | Pá 19. 3. 2021 17.00 | 0 : 0 |
TJ Teplice Letná D | Sokol Roudnice nad Labem | So 20. 3. 2021 16.00 | 0 : 0 |
TJ Teplice Letná C | Sokol Ústí n. L. B | So 20. 3. 2021 16.00 | 0 : 0 |
Tabulka soutěže
# | Družstvo | Body | Zápasy |
---|---|---|---|
1. | Sokol Ústí n. L. C | 4 | 2 |
2. | TJ Kovostroj Děčín C | 4 | 2 |
3. | Sokol Roudnice nad Labem | 4 | 2 |
4. | Sokol Ústí n. L. B | 3 | 2 |
5. | TJ Kovostroj Děčín B | 2 | 2 |
6. | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 2 | 2 |
7. | TJ Union Děčín | 2 | 2 |
8. | KO Česká Kamenice B | 2 | 2 |
9. | ASK Lovosice B | 1 | 2 |
10. | TJ Teplice Letná C | 0 | 2 |
11. | TJ Teplice Letná D | 0 | 2 |
12. | SKK Bohušovice C | 0 | 2 |
Tabulka jednotlivců
# | Jméno | Družstvo | Průměr |
---|---|---|---|
1. | Josef Matoušek | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 460,0 |
2. | Jaroslav Vorlický | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 427,5 |
3. | Petr Došek | Sokol Roudnice nad Labem | 426,5 |
4. | Roman Slavík | TJ Kovostroj Děčín C | 422,5 |
5. | Věra Šimečková | KO Česká Kamenice B | 418,0 |
6. | Tomáš Mrázek | TJ Kovostroj Děčín C | 414,0 |
7. | Ladislav Bírovka | TJ Kovostroj Děčín C | 411,0 |
8. | Miroslav Rejchrt | TJ Kovostroj Děčín B | 411,0 |
9. | Pavel Nováček | Sokol Ústí n. L. C | 407,5 |
10. | Jana Sobotková | TJ Kovostroj Děčín B | 404,5 |
11. | Tomáš Kocman | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 403,5 |
12. | Jan Chvátal | KO Česká Kamenice B | 402,0 |
13. | Antonín Hrabě | TJ Kovostroj Děčín B | 401,5 |
14. | Jitka Sottnerová | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 400,0 |
15. | Vladimír Chrpa | SKK Bohušovice C | 397,5 |
16. | Radek Plicka | Sokol Roudnice nad Labem | 397,0 |
17. | Filip Dítě | TJ Union Děčín | 394,0 |
18. | Jan Brhlík st. | TJ Teplice Letná C | 394,0 |
19. | Simona Puschová | Sokol Ústí n. L. C | 393,0 |
20. | Josef Kecher | Sokol Roudnice nad Labem | 393,0 |
21. | Jaroslav Chot | ASK Lovosice B | 392,5 |
22. | Jiří Jablonický | TJ Kovostroj Děčín B | 390,0 |
23. | Jiří Kyral | Sokol Ústí n. L. C | 388,0 |
24. | Josef Devera ml. | SKK Bohušovice C | 387,5 |
25. | Pavel Mihalík | Sokol Ústí n. L. B | 387,5 |
26. | Vladimír Mihalík | Sokol Ústí n. L. B | 385,0 |
27. | Milan Wundrawitz | Sokol Ústí n. L. B | 384,5 |
28. | Martin Dítě | TJ Union Děčín | 377,0 |
29. | Alois Haluska | Sokol Roudnice nad Labem | 370,5 |
30. | Karel Zatočil | Sokol Ústí n. L. C | 358,5 |
31. | Markéta Matějáková | TJ Teplice Letná D | 357,0 |
32. | Martin Pokorný | TJ Teplice Letná D | 354,0 |
33. | Matěj Petýrek | TJ Lokomotiva Ústí n. L. D | 354,0 |
34. | Magdalena Šabatová | SKK Bohušovice C | 322,5 |
35. | Roman Michl | ASK Lovosice B | 296,5 |
36. | Jana Jarošová | TJ Teplice Letná D | 261,0 |
Petr Zalabák ml. | ASK Lovosice B | 421,0 | |
Eva Říhová | KO Česká Kamenice B | 416,0 | |
Olga Urbanová | KO Česká Kamenice B | 400,0 | |
Petr Zalabák st. | ASK Lovosice B | 398,0 | |
Ondřej Šimsa | TJ Teplice Letná C | 396,0 | |
Michal Horňák | TJ Teplice Letná C | 392,0 | |
Václav Pavelka | TJ Union Děčín | 391,0 | |
Jiří Pulchart | Sokol Ústí n. L. B | 385,0 | |
Jiří Malec | KO Česká Kamenice B | 374,0 | |
Petr Kumstát | TJ Union Děčín | 374,0 | |
Martin Soukup | TJ Teplice Letná C | 358,0 | |
Jiří Houdek | TJ Kovostroj Děčín C | 351,0 | |
František Mourek | TJ Union Děčín | 346,0 | |
Sabina Dudešková | TJ Teplice Letná C | 340,0 | |
Petr Prouza st. | SKK Bohušovice C | 334,0 | |
Luďka Maříková | SKK Bohušovice C | 332,0 | |
Aleš Glaser | KO Česká Kamenice B | 330,0 | |
Eva Staňková | TJ Teplice Letná C | 322,0 | |
Jan Baco | TJ Union Děčín | 316,0 | |
Jana Němečková | TJ Teplice Letná D | 308,0 | |
Karel Šrámek | TJ Teplice Letná D | 294,0 | |
Jindřich Hruška | TJ Teplice Letná C | 288,0 | |
Jiří Zdvořák | ASK Lovosice B | 286,0 | |
Marie Kokešová | TJ Kovostroj Děčín C | 270,0 |