ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Severočeská divize 2020/2021

Výběr kola
Zápasy 2. kola
Domácí Hosté
SK Skalice u Č. Lípy 2665 2 : 6 2733 TJ KK Louny
SK Šluknov 2585 4 : 4 2555 SK Děčín
TJ Lokomotiva Liberec 2741 5 : 3 2732 TJ Jiskra Nový Bor
TJ Doksy 2489 2 : 6 2490 TJ VTŽ Chomutov
ASK Lovosice 2520 1 : 7 2551 TJ Bižuterie Jablonec n. N.
TJ Sokol Údlice 2610 6 : 2 2530 TJ Kovostroj Děčín
Tabulka soutěže po 2. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ KK Louny 2 4
2. TJ Sokol Údlice 2 4
3. TJ Bižuterie Jablonec n. N. 2 4
4. TJ VTŽ Chomutov 2 4
5. TJ Jiskra Nový Bor 2 2
6. SK Děčín 2 2
7. TJ Lokomotiva Liberec 2 2
8. TJ Kovostroj Děčín 2 1
9. SK Šluknov 2 1
10. SK Skalice u Č. Lípy 2 0
11. ASK Lovosice 2 0
12. TJ Doksy 2 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Patrik Lojda 491,5
2. Libor Marek 488,5
3. Jana Susková 480,5
4. Vladimír Hurník 478,0
5. Stanislav Šmíd ml. 469,5
6. Jiří Pachl 469,5
7. Alena Dunková 466,5
8. Martin Kortan 462,5
9. Daniela Hlaváčová 462,0
10. Petr Vajnar 459,5
11. Karel Valeš 458,5
12. Václav Valenta ml. 458,5
13. Jan Zeman 456,5
14. Petr Kohlíček 455,0
15. Petr Kout 451,5
16. Robert Häring 451,0
17. Patrik Kukeně 451,0
18. Václav Paluska 450,5
19. Nataša Kovačovičová 450,0
20. Pavel Piskoř 449,0
21. Michal Bruthans 448,0
22. Eliška Marušáková 446,0
23. Jakub Hudec 445,0
24. David Vincze 441,5
25. Petr Lukšík 441,5
26. Aleš Havlík 441,5
27. Václav Vlk 439,5
28. Ladislav Javorek ml. 439,0
29. Miloš Chovanec 439,0
30. Ladislav Zalabák 438,0
31. Daniel Sekyra 437,5
32. Lenka Kohlíčková 436,5
33. Martin Vršan 434,0
34. Jaroslav Verner 433,5
35. Jiří Klíma st. 429,0
36. Zdeněk Vokatý 428,5
37. Jaroslav Ondráček 428,0
38. Robert Suchomel st. 426,5
39. Radek Marušák 422,5
40. Blažej Kašný 421,5
41. Oldřich Fadrhons 421,0
42. Miloš Maňour 420,0
43. Petr Veselý 419,5
44. Jiří Šácha 418,0
45. František Dobiáš 414,0
46. Libor Hrnčíř 413,5
47. Miloš Holý 413,0
48. Radek Mach 411,0
49. Stanislav Šmíd st. 411,0
50. Aleš Stach 410,0
51. Miroslav Pastyřík 410,0
52. Anna Houdková 409,5
53. Martin Ledwoň 409,5
54. Adéla Molnár Exnerová 403,5
55. Jiří Pádivý 397,5
56. Miloslav Plíšek 396,0
57. Josef Březina 396,0
58. Ladislav Hojný 394,0
59. Jan Sklenář 393,5
60. Kateřina Stejskalová 390,0
61. Vratislav Kubita 381,5
62. Jaroslava Vacková 372,0
63. Jiří Klíma ml. 365,0
Eduard Kezer st. 463,0
Jana Kořínková 462,0
Tomáš Novák 455,0
Ladislav Javorek st. 451,0
František Pfeifer 450,0
Anton Zajac 448,0
Oldřich Vlasák 443,0
Ondřej Šmíd 439,0
Václav Kořánek 433,0
Radek Kandl 426,0
Michal Gajdušek 425,0
Tomáš Kesner 422,0
Simona Šťastná 421,0
Lenka Nováková 419,0
Roman Slavík 414,0
Matouš Janda 397,0
Pavel Jablonický 395,0
Daniel Paterko 394,0
Pavel Čubr 389,0
Eduard Kezer ml. 384,0