ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

2. KLZ B 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 9. kola
Domácí Hosté
KK Slovan Rosice B 3202 5 : 3 3177 TJ Sokol Husovice
TJ Jiskra Otrokovice 3147 6 : 2 3141 KK Vyškov
-- volný los -- 0 So 16. 11. 2019, 10.00 0 TJ Sokol Luhačovice
KK Šumperk 2982 2 : 6 3019 KK Moravská Slávia Brno
Tabulka soutěže po 9. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. KK Slovan Rosice B 7 12
2. TJ Sokol Husovice 7 10
3. KK Moravská Slávia Brno 8 10
4. KK Vyškov 6 8
5. TJ Sokol Luhačovice 6 4
6. TJ Jiskra Otrokovice 7 2
7. KK Šumperk 7 2
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Eva Dosedlová 572,4
2. Zuzana Štěrbová 561,7
3. Hana Stehlíková 558,9
4. Markéta Gabrhelová 550,1
5. Lucie Oriňáková 544,9
6. Barbora Bártková 541,7
7. Gabriela Helisová 541,0
8. Kateřina Zapletalová 539,3
9. Monika Niklová 539,1
10. Kateřina Fryštacká 536,3
11. Petra Dosedlová 533,8
12. Eva Wendl 532,9
13. Ilona Olšáková 532,7
14. Romana Valová 529,9
15. Pavla Fialová 529,8
16. Blanka Sedláková 529,6
17. Šárka Palková 529,5
18. Aneta Ondovčáková 528,0
19. Lucie Kelpenčevová 527,9
20. Šárka Nováková 527,0
21. Martina Dosedlová 524,6
22. Růžena Smrčková 523,8
23. Renata Mikulcová 523,6
24. Katrin Valuchová 522,3
25. Lenka Hanušová 522,2
26. Romana Sedlářová 516,7
27. Lenka Hrdinová 516,7
28. Monika Hubíková 514,0
29. Michaela Varmužová 512,4
30. Lenka Kričinská 512,1
31. Monika Tilšerová 511,9
32. Lucie Trávníčková 510,7
33. Hana Krajíčková 508,5
34. Ludmila Pančochová 507,5
35. Andrea Katriňáková 507,3
36. Hana Konečná 505,1
37. Adéla Příhodová 501,8
38. Tereza Vidlářová 497,7
39. Soňa Ženčáková 496,3
40. Hana Jáňová 486,3
41. Radka Šindelářová 483,3
42. Hana Jonášková 481,0
43. Marta Zavřelová 458,3
Anna Štraufová 548,3
Michaela Kouřilová 538,5
Kateřina Petková 533,0
Simona Koreňová 527,0
Eva Putnová 523,0
Tereza Nová 509,5
Ludmila Mederová 504,5
Tereza Kalavská 492,0
Renáta Mikulcová 481,0
Helena Konečná 468,7
Marcela Příhodová 466,5
Jitka Bětíková 461,7
Martina Hájková 456,0
Radka Rosendorfová 448,0