ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Okresní přebor Ostrava 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 8. kola
Domácí Hosté
TJ VOKD Poruba C 2518 7 : 1 2208 TJ Unie Hlubina C
TJ Sokol Bohumín E 2584 6 : 2 2487 TJ Sokol Bohumín D
SKK Ostrava B 2385 7 : 1 2282 TJ Michalkovice B
TJ Unie Hlubina E 2374 7 : 1 2307 TJ Sokol Bohumín F
-- volný los -- 0 So 23. 11. 2019, 10.00 0 SKK Ostrava C
Tabulka soutěže po 8. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Bohumín E 7 12
2. SKK Ostrava B 7 10
3. SKK Ostrava C 7 10
4. TJ VOKD Poruba C 7 10
5. TJ Sokol Bohumín D 7 8
6. TJ Unie Hlubina C 7 6
7. TJ Michalkovice B 7 5
8. TJ Unie Hlubina E 7 3
9. TJ Sokol Bohumín F 8 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Lukáš Modlitba 442,0
2. Martin Futerko 435,3
3. Petr Kuttler 432,2
4. Michal Blinka 423,4
5. Jiří Koloděj 422,3
6. Tomáš Polášek 417,4
7. Lubomír Richter 417,1
8. Michaela Černá 414,0
9. Rudolf Riezner 412,9
10. Petr Řepecký 412,5
11. Jáchym Kratoš 411,7
12. Andrea Rojová 406,3
13. Martin Gužík 404,8
14. Josef Jurášek 403,9
15. Miroslav Koloděj 401,9
16. František Deingruber 400,7
17. Richard Šimek 400,2
18. Miroslava Ševčíková 398,9
19. Radovan Kysučan 398,5
20. Miroslav Heczko 397,3
21. Jan Ščerba 396,7
22. Markéta Kohutková 396,2
23. Martin Ševčík 395,5
24. Ondřej Kohutek 395,4
25. Roman Klímek 395,3
26. Veronika Rybářová 394,5
27. Ladislav Štafa 392,8
28. Miroslav Paloc 392,0
29. Günter Cviner 392,0
30. Jaroslav Čapek 390,7
31. Karel Kudela 390,4
32. Vladimír Sládek 390,0
33. Pavlína Krayzelová 390,0
34. Helena Martinčáková 388,2
35. Antonín Chalcář 387,1
36. Jiří Břeska 386,9
37. Jiří Adamus 386,7
38. Pavel Gerlich 386,6
39. Zdeněk Franěk 386,6
40. Jiří Číž 385,8
41. Michal Borák 385,8
42. Hana Zaškolná 385,6
43. Jan Petrovič 380,9
44. Radek Říman 376,8
45. Vlastimil Pacut 374,5
46. Jiří Toman 374,0
47. Oldřich Stolařík 373,6
48. Miroslav Futerko 371,8
49. Petr Lembard 371,0
50. Daniel Herák 370,5
51. Libor Mendlík 361,7
52. Rostislav Hrbáč 361,0
53. Janka Sliwková 357,5
54. František Modlitba 340,0
55. Miroslav Futerko 337,5
56. David Mičúnek 312,3
57. Ondřej Valošek 310,7
David Zahradník 431,6
David Stareček 424,0
Martin Ferenčík 410,3
Jaroslav Hrabuška 383,1
Antonín Žídek 382,5
Radomíra Kašková 376,0
Jiří Franek 375,5
Lenka Raabová 375,0
Petr Jurášek 375,0
Vojtěch Turlej 370,5
Pavel Rybář 367,0
Josef Navalaný 366,5
Blažena Kolodějová 356,5
Ladislav Šústal 344,0
David Teichman 341,5
Hana Hájková 340,0
Petr Říman 331,8
Vladimír Malovaný 317,0
Henryk Bury 317,0
Daniela Adamčíková 267,0