ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Krajský přebor Vysočina 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 9. kola
Domácí Hosté
TJ Třebíč C 2566 6 : 2 2294 TJ Start Jihlava B
TJ Slovan Kamenice nad Lipou B 2505 5 : 2 2108 TJ BOPO Třebíč B
TJ Spartak Pelhřimov B 2517 2 : 6 2584 TJ BOPO Třebíč A
KK Slavoj Žirovnice B 2620 6 : 2 2458 TJ Slovan Kamenice nad Lipou E
TJ Třebíč B 2748 7 : 1 2574 TJ Sokol Cetoraz
TJ Spartak Pelhřimov G 0 Čt 12. 12. 2019, 19.00 0 TJ Nové Město na Moravě B
Tabulka soutěže po 9. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. KK Slavoj Žirovnice B 8 14
2. TJ Třebíč B 9 14
3. TJ BOPO Třebíč A 9 14
4. TJ Sokol Cetoraz 9 12
5. TJ Třebíč C 9 12
6. TJ Nové Město na Moravě B 8 10
7. TJ Spartak Pelhřimov B 9 8
8. TJ Slovan Kamenice nad Lipou E 9 8
9. TJ Spartak Pelhřimov G 8 4
10. TJ Slovan Kamenice nad Lipou B 9 4
11. TJ BOPO Třebíč B 8 2
12. TJ Start Jihlava B 9 2
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Mojmír Novotný 459,2
2. Vladimír Dřevo 448,3
3. Jan Dobeš 447,6
4. Libor Nováček 447,0
5. Jaroslav Tenkl 446,6
6. Bohumil Drápela 445,9
7. Barbora Švédová 444,4
8. Aneta Kusiová 442,9
9. Jaroslav Lhotka 442,1
10. Zdeněk Topinka 439,9
11. Petr Toman 439,4
12. Milan Kocanda 438,6
13. Václav Novotný 437,8
14. Tomáš Váňa 437,3
15. Adam Rychtařík 437,1
16. Libor Linhart 434,2
17. Petr Března 431,6
18. Jan Škrampal 430,6
19. Marcel Berka 430,0
20. František Jakoubek 429,0
21. Miroslav Mátl 428,1
22. Jaroslav Benda 427,5
23. Pavel Kohout 427,2
24. Lukáš Toman 426,5
25. Petr Zeman 426,4
26. Milan Podhradský 425,9
27. Vladimír Kantor 425,8
28. Vilém Ryšavý 425,7
29. Jiří Šindelář 425,5
30. Kamil Polomski 424,6
31. Kateřina Carvová 424,0
32. Karel Pecha 422,6
33. Anna Kuběnová 422,2
34. Vladimír Berka 422,1
35. Marek Jirsa 421,3
36. Bohumil Nentvich 421,2
37. Pavel Šplíchal 419,7
38. Daniel Bašta 419,7
39. Lukáš Melichar 418,1
40. Milan Gregorovič 418,0
41. Tomáš Brátka 415,3
42. Petr Hlaváček 415,1
43. Josef Šebek 414,5
44. Filip Šupčík 414,2
45. Dušan Macek 414,0
46. František Novotný 413,7
47. Kamila Jirsová 413,6
48. Patrik Berka 412,3
49. Miroslav Votápek 412,1
50. Zdeněk Januška 411,8
51. Lukáš Bambula 411,8
52. Tomáš Tesař 409,8
53. Jan Daniel 408,4
54. Filip Schober 407,8
55. Tomáš Vestfál 407,2
56. Josef Fučík 406,9
57. Jiří Čamra 406,3
58. David Schober ml. 401,3
59. Jaroslav Kasáček 400,6
60. Josef Vančík 399,8
61. Pavel Zedník 398,5
62. Martin Kantor 398,1
63. Radek David 396,9
64. Milan Chvátal 393,3
65. František Kuběna 392,8
66. Jiří Faldík 391,1
67. Aleš Paluska 390,9
68. Zdeňka Kolářová 389,2
69. Marta Tkáčová 380,9
70. Ladislav Štark 373,4
71. Dominika Štarková 363,8
72. Pavel Charvát 363,6
Michal Chvála 468,7
Jiří Mikoláš 466,0
Tereza Buďová 454,8
Josefína Vytisková 444,0
Miroslava Matejková 440,8
Milan Podhradský 435,3
Lubomír Horák 431,8
Jan Švarc 429,3
Dagmar Rypelová 428,6
Petr Bína 426,5
Roman Svojanovský 426,0
Petr Dobeš 425,0
Jan Bureš 422,5
Jan Hruška 419,6
Radek Čejka 409,1
Darja Novotná 408,3
Pavel Švec 408,0
Sebastián Zavřel 407,5
Martin Michal 407,5
Ondřej Kohout 403,0
Marie Dobešová 401,0
Milan Lenz 397,8
Jiří Cháb st. 397,0
Ondřej Votápek 393,0
Pavel Šplíchal 384,3
Oldřich Kubů 384,0
Nikola Vestfálová 369,2
Miroslav Ježek 367,0
Libuše Kuběnová 364,0
Marie Ježková 350,0