ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Krajský přebor KV 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 9. kola
Domácí Hosté
Kuželky Aš C 2296 0 : 16 2436 Loko Cheb C
TJ Jáchymov B 2389 4 : 12 2452 Kuželky Aš B
Slavia K.Vary 2525 9 : 7 2505 SKK K.Vary B
TJ Lomnice B 2455 6 : 10 2557 TJ Šabina
Slovan KV C 2498 4 : 12 2610 Sokol Teplá
TJ Lomnice D 2431 12 : 4 2339 TJ Lomnice C
Tabulka soutěže po 9. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Jáchymov B 9 14
2. TJ Šabina 9 13
3. Kuželky Aš B 9 12
4. SKK K.Vary B 9 12
5. Loko Cheb C 9 12
6. Slavia K.Vary 9 10
7. Sokol Teplá 9 9
8. TJ Lomnice B 9 7
9. TJ Lomnice C 9 6
10. Slovan KV C 9 6
11. TJ Lomnice D 9 5
12. Kuželky Aš C 9 2
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Ivan Žaloudík 472,5
2. Martina Pospíšilová 460,7
3. Radek Cimbala 432,8
4. Lucie Vajdíková 430,8
5. Jaromír Černý 429,7
6. Miroslav Handšuh 429,6
7. Tomáš Seidl 429,3
8. Marcel Toužimský 429,3
9. Pavel Boháč 428,5
10. Václav Zeman 428,3
11. Jozef Vaško 427,2
12. Luboš Axamský 427,0
13. Miroslav Pešťák 425,9
14. Jaromír Valenta 425,2
15. Věra Martincová 424,8
16. Eduard Seidl 424,6
17. Stanislav Pelc 424,5
18. Miroslava Boková 424,2
19. Václav Veselý 423,8
20. Ondřej Černohous 422,1
21. Miroslava Poláčková 421,2
22. Jiří Velek 420,9
23. Dagmar Jedličková 419,8
24. Pavel Kučera 418,9
25. Miroslav Budil 418,8
26. Petr Janda 418,8
27. Vítězslav Vodehnal 417,9
28. Marek Zvěřina 417,9
29. Martin Mojžíš 417,6
30. František Seidl 416,9
31. Luděk Kratochvíl 416,7
32. Tereza Štursová 416,3
33. Vladimír Maxa 414,7
34. Lubomír Hromada 414,3
35. Jiří Šafr 413,6
36. Václav Vieweg 413,1
37. Pavel Přerost 411,2
38. Martina Sobotková 410,6
39. Eva Nováčková 410,4
40. Zuzana Kožíšková 410,3
41. Pavlína Stašová 410,3
42. Bohumil Vyleťal 410,1
43. Jiří Flejšar 409,3
44. Zdeněk Chvátal 408,3
45. Radek Cholopov 408,1
46. Vladislav Urban 407,8
47. Bronislava Hánělová 407,3
48. Radek Plechatý 404,3
49. Albert Kupčík 404,1
50. Růžena Kovačíková 403,1
51. Vladimír Lukeš 401,8
52. Štefan Mrenica 401,8
53. Václav Čechura 399,8
54. Ota Maršát ml. 397,4
55. Jiří Beneš ml. 397,1
56. Jitka Laudátová 397,0
57. Jan Mandák 397,0
58. Vladimír Černohous 396,1
59. Libuše Korbelová 396,1
60. Ota Laudát 395,3
61. Jana Hamrová 393,3
62. Jiří Šeda 393,2
63. Hanuš Slavík 392,3
64. Lucie Maněnová 391,4
65. Vladimír Míšanek 390,8
66. Štefan Cimbala 390,7
67. Vladimír Veselý ml. 389,3
68. Pavel Pokorný 389,0
69. Petr Lidmila 383,3
70. Michaela Čejková 377,3
71. Jaroslava Chlupová 376,7
72. Rostislav Milota 376,5
73. Josef Zvěřina 376,5
74. Jiří Plavec 376,5
75. Petr Málek 369,8
76. Zdeňka Zmeškalová 363,4
Jiří Nováček 436,4
Michaela Heidlerová 433,0
Daniel Furch 430,0
Václav Mašek 422,6
Luděk Stříž 422,5
Rudolf Štěpanovský 421,3
Blanka Pešková 421,0
Miroslav Vlček 410,5
Daniel Hussar 407,0
Gerhard Brandl 403,7
Ladislav Martínek 401,2
Monika Maněnová 401,0
Kateřina Klierová 400,7
Silva Čedíková 397,0
Ivona Mašková 393,0
Ludvík Maňák 392,0
Ladislav Urban 391,3
Jiří Beneš 386,0
Jaroslav Bendák 380,7
Vlastimil Čegan 380,1
Iva Knesplová Koubková 369,0
Zdeněk Chmel 368,5
František Repčík 352,5
Jiří Gabriško 341,0
Luboš Kožíšek 326,0
Václav Basl 325,0
Vladimír Štýber 280,0