Okresní přebor - skupina B 2019/2020
1. kolo
Domácí | Hosté | ||
---|---|---|---|
KO Česká Kamenice B | Sokol Roudnice n. L. | 1 : 5 | 1500 : 1598 |
-- volný los -- | TJ Teplice Letná D | So 21. 9. 2019 12.45 | 0 : 0 |
TJ Kovostroj Děčín C | TJ Teplice Letná C | 6 : 0 | 1592 : 1387 |
Sokol Ústí n. L. B | Sokol Ústí n. L. C | 2 : 4 | 1443 : 1483 |
ASK Lovosice B | TJ Union Děčín | 1 : 5 | 1579 : 1616 |
TJ Kovostroj Děčín B | SKK Bohušovice C | 6 : 0 | 1699 : 1403 |
Tabulka soutěže
# | Družstvo | Body | Zápasy |
---|---|---|---|
1. | TJ Kovostroj Děčín B | 29 | 16 |
2. | TJ Union Děčín | 25 | 17 |
3. | Sokol Ústí n. L. B | 22 | 17 |
4. | Sokol Roudnice n. L. | 22 | 17 |
5. | KO Česká Kamenice B | 19 | 17 |
6. | SKK Bohušovice C | 16 | 16 |
7. | ASK Lovosice B | 16 | 17 |
8. | TJ Kovostroj Děčín C | 14 | 16 |
9. | Sokol Ústí n. L. C | 11 | 16 |
10. | TJ Teplice Letná C | 6 | 16 |
11. | TJ Teplice Letná D | 2 | 17 |
Tabulka jednotlivců
# | Jméno | Družstvo | Průměr |
---|---|---|---|
1. | Roman Slavík | TJ Kovostroj Děčín C | 429,7 |
2. | Pavel Mihalík | Sokol Ústí n. L. B | 409,9 |
3. | Jiří Kyral | Sokol Ústí n. L. C | 408,8 |
4. | Jan Brhlík st. | TJ Teplice Letná C | 406,1 |
5. | Martin Soukup | TJ Teplice Letná C | 403,9 |
6. | Miroslav Rejchrt | TJ Kovostroj Děčín B | 403,6 |
7. | Antonín Hrabě | TJ Kovostroj Děčín B | 401,7 |
8. | Pavel Nevole | TJ Kovostroj Děčín C | 398,5 |
9. | Petr Kumstát | TJ Union Děčín | 396,5 |
10. | Čestmír Dvořák | TJ Kovostroj Děčín C | 396,4 |
11. | Petr Došek | Sokol Roudnice n. L. | 396,2 |
12. | Jiří Jablonický | TJ Kovostroj Děčín B | 395,4 |
13. | Jan Klíma | SKK Bohušovice C | 394,2 |
14. | Jana Sobotková | TJ Kovostroj Děčín B | 390,9 |
15. | Eugen Šroff | Sokol Ústí n. L. B | 389,8 |
16. | Petr Zalabák st. | ASK Lovosice B | 389,0 |
17. | Pavel Klíž | ASK Lovosice B | 388,0 |
18. | Pavel Nováček | Sokol Ústí n. L. C | 386,9 |
19. | Jiří Pulchart | Sokol Ústí n. L. B | 386,4 |
20. | Martin Pokorný | TJ Teplice Letná D | 386,3 |
21. | Petr Zalabák ml. | ASK Lovosice B | 384,3 |
22. | Libor Hekerle | KO Česká Kamenice B | 384,0 |
23. | Vladimír Chrpa | SKK Bohušovice C | 383,8 |
24. | Mirka Bednářová | TJ Kovostroj Děčín C | 382,7 |
25. | Josef Kecher | Sokol Roudnice n. L. | 381,1 |
26. | Jiří Woš | Sokol Roudnice n. L. | 380,8 |
27. | Eva Říhová | KO Česká Kamenice B | 380,6 |
28. | Jan Chvátal | KO Česká Kamenice B | 380,1 |
29. | Simona Puschová | Sokol Ústí n. L. C | 376,6 |
30. | Radek Plicka | Sokol Roudnice n. L. | 375,5 |
31. | Karel Zatočil | Sokol Ústí n. L. C | 371,9 |
32. | Vladimír Mihalík | Sokol Ústí n. L. B | 367,8 |
33. | Olga Urbanová | KO Česká Kamenice B | 366,6 |
34. | Michal Horňák | TJ Teplice Letná C | 363,3 |
35. | Jan Baco | TJ Union Děčín | 357,8 |
36. | Václav Pavelka | TJ Union Děčín | 356,6 |
37. | Eva Staňková | TJ Teplice Letná C | 356,0 |
38. | Luďka Maříková | SKK Bohušovice C | 350,9 |
39. | Markéta Matějáková | TJ Teplice Letná D | 350,5 |
40. | Jindřich Hruška | TJ Teplice Letná C | 342,2 |
41. | Ivan Králik | TJ Teplice Letná D | 339,5 |
42. | Jiří Houdek | TJ Kovostroj Děčín C | 327,8 |
43. | Eva Kuchařová | ASK Lovosice B | 319,3 |
44. | Magdalena Šabatová | SKK Bohušovice C | 317,9 |
Věra Šimečková | KO Česká Kamenice B | 409,9 | |
Miroslav Bachor | TJ Kovostroj Děčín B | 409,9 | |
Filip Dítě | TJ Union Děčín | 409,7 | |
Josef Devera ml. | SKK Bohušovice C | 405,9 | |
Zdeněk Šimáček | ASK Lovosice B | 401,3 | |
Martin Dítě | TJ Union Děčín | 399,1 | |
Zdeněk Štětka | TJ Union Děčín | 389,3 | |
Milan Pecha ml. | TJ Union Děčín | 389,1 | |
Emilie Nováková | TJ Kovostroj Děčín B | 382,0 | |
Jaroslav Kuneš | Sokol Ústí n. L. C | 381,6 | |
Milan Pecha st. | TJ Union Děčín | 380,3 | |
Miroslav Jiroušek | TJ Kovostroj Děčín C | 378,0 | |
Jiří Říha | TJ Teplice Letná C | 377,2 | |
Alois Haluska | Sokol Roudnice n. L. | 372,9 | |
Petr Prouza ml. | SKK Bohušovice C | 372,2 | |
Miroslav Král | KO Česká Kamenice B | 365,0 | |
Milan Wundrawitz | Sokol Ústí n. L. B | 364,0 | |
Eduard Skála | TJ Teplice Letná D | 361,5 | |
Jana Zvěřinová | TJ Teplice Letná C | 358,0 | |
Anna Kronďáková | KO Česká Kamenice B | 356,0 | |
Jan Pecha | TJ Union Děčín | 354,0 | |
Josef Růžička | Sokol Ústí n. L. B | 354,0 | |
Sabina Dudešková | TJ Teplice Letná C | 343,3 | |
Jana Němečková | TJ Teplice Letná D | 341,4 | |
Petr Saksun | TJ Teplice Letná D | 331,4 | |
Josef Krupka st. | Sokol Ústí n. L. B | 321,0 | |
Radek Šupol | TJ Teplice Letná D | 320,0 | |
Marie Kokešová | TJ Kovostroj Děčín C | 317,0 | |
Marie Čiháková | TJ Kovostroj Děčín C | 315,3 | |
Miroslav Hnyk | ASK Lovosice B | 304,5 | |
František Končický | KO Česká Kamenice B | 297,0 | |
Martin Kubištík st. | TJ Teplice Letná D | 291,0 | |
Pavel Wágner | ASK Lovosice B | 288,0 | |
Sylva Vahalová | SKK Bohušovice C | 287,0 | |
Jaroslav Zíval | TJ Kovostroj Děčín C | 255,0 | |
Karel Šrámek | TJ Teplice Letná D | 233,0 |