ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Okresní přebor - skupina A 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 12. kola
Domácí Hosté
TJ Lokomotiva Žatec B 1461 0 : 6 1568 SKK Bílina B
TJ Sokol Údlice B 1601 1 : 5 1619 Sokol Spořice B
KK Hvězda Trnovany B 0 Pá 17. 1. 2020, 17.00 0 Sokol Spořice C
TJ KK Louny B 1698 5 : 1 1628 TJ Sokol Duchcov B
TJ Elektrárny Kadaň C 1663 5 : 0 1495 TJ Sokol Údlice C
TJ MUS Most 0 Pá 17. 1. 2020, 17.00 0 -- volný los --
Tabulka soutěže po 12. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. KK Hvězda Trnovany B 10 18
2. TJ Elektrárny Kadaň C 11 18
3. Sokol Spořice B 11 16
4. TJ MUS Most 10 14
5. TJ Sokol Údlice B 11 14
6. TJ KK Louny B 11 10
7. TJ Sokol Duchcov B 11 9
8. TJ Sokol Údlice C 11 8
9. SKK Bílina B 11 5
10. TJ Lokomotiva Žatec B 11 4
11. Sokol Spořice C 10 2
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Rudolf Šamaj 435,7
2. Bohumil Navrátil 431,9
3. Miroslav Sodomka 424,6
4. Tomáš Šaněk 423,6
5. Radek Kandl 421,4
6. Julius Hidvégi 419,3
7. Milan Černý 417,6
8. Blažej Kašný 415,4
9. Roman Moucha 414,0
10. Miroslava Žáková 409,6
11. Josef Drahoš 405,7
12. Miriam Nocarová 405,3
13. František Pfeifer 405,2
14. Jan Čermák 404,9
15. Václav Valenta st. 402,9
16. Jaroslav Seifert 402,1
17. Pavel Nocar ml. 401,4
18. Jindřich Šebelík 400,9
19. Michal Janči 399,2
20. Jitka Jindrová 399,1
21. Michal Šlajchrt 398,8
22. Petr Andres 396,3
23. Martin Král 394,8
24. Milan Mestek 393,5
25. Roman Exner 389,9
26. Pavel Vacinek 388,9
27. Petr Petřík 388,6
28. Karel Nudčenko 387,4
29. Václav Šulc 384,8
30. Jan Zach 384,7
31. Josef Otta st. 380,5
32. Jana Černíková 379,9
33. Petr Vokálek 379,7
34. Jaroslav Hodinář 378,8
35. Milada Pšeničková 368,8
36. Lenka Bůžková 368,3
37. Milan Bašta 363,5
38. Jana Černá 360,6
39. Barbora Salajková Němečková 359,3
40. Gustav Marenčák 356,3
41. Boleslava Slunéčková 346,7
42. Veronika Šílová 343,1
43. Miroslav Vízek 342,4
44. Pavla Vacinková 330,0
45. Jiří Suchánek 320,1
Jaroslav Novák 462,0
Martin Bergerhof 439,7
Martin Dolejší 438,2
Petr Pop 437,0
Rudolf Podhola 421,6
Jaroslava Paganiková 416,8
Miroslav Šlosar 401,3
Miroslav Kesner 399,5
Milan Daniš 399,3
Miroslav Lazarčik 398,3
Josef Otta ml. 393,1
Eduard Houdek 388,2
Pavlína Kubitová 381,5
Antonín Šulc 376,6
Lada Strnadová 376,4
Miroslava Zemánková 371,9
Tomáš Pičkár 363,0
Michaela Černá 360,0
Tomáš Kesner 357,2
Milan Nový 355,3
Jaroslav Štěpánek 350,0
Rudolf Hofmann 342,0
Jiřina Kařízková 341,0
Václav Krist 339,5
Václav Sikyta 319,0
Karel Hulha 313,0
Veronika Rajtmajerová 294,0
Jiří Šlajchrt 270,0