ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Krajský přebor Ústeckého kraje 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 1. kola
Domácí Hosté
TJ Slovan Vejprty 2476 2 : 5 2527 TJ Teplice Letná B
SK Verneřice 2405 6 : 2 2375 SKK Bílina
SKK Podbořany B 2538 6 : 2 2476 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B
Sokol Ústí n. L. 2324 3 : 5 2356 TJ Lokomotiva Žatec
ASK Lovosice 2508 7 : 1 2361 Sokol Spořice
KO Česká Kamenice 2431 6 : 2 2367 TJ VTŽ Chomutov B
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 2352 2 : 6 2468 TJ Elektrárny Kadaň B
Tabulka soutěže po 1. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Lokomotiva Žatec 2 4
2. ASK Lovosice 1 2
3. TJ Elektrárny Kadaň B 1 2
4. SK Verneřice 1 2
5. SKK Podbořany B 1 2
6. TJ Teplice Letná B 1 2
7. KO Česká Kamenice 2 2
8. Sokol Ústí n. L. 1 0
9. TJ Slovan Vejprty 1 0
10. TJ Lokomotiva Ústí n. L. B 1 0
11. SKK Bílina 1 0
12. TJ VTŽ Chomutov B 1 0
13. TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 1 0
14. Sokol Spořice 1 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Vlastimil Heryšer 458,0
2. Martin Budský 450,0
3. Michal Bruthans 447,0
4. Ladislav Čecháček 443,0
5. Petr Fabian 443,0
6. Zdeněk Ptáček st. 440,5
7. Jakub Hudec 437,0
8. Miloš Martínek 434,5
9. Tomáš Čecháček 434,0
10. Ondřej Šmíd 434,0
11. Rudolf Březina 433,0
12. Kamil Srkal 433,0
13. Josef Hudec 433,0
14. Miroslav Vondra 432,0
15. Robert Ambra 430,0
16. Michal Dvořák 427,0
17. Tadeáš Zeman 427,0
18. Miroslav Zítka 427,0
19. Karel Kühnel 426,0
20. Tomáš Malec 424,5
21. Lubomír Ptáček 423,5
22. Zdeněk Hošek 423,0
23. Jiří Šípek 420,0
24. Daniel Sekyra 420,0
25. Eugen Škurla 418,0
26. Milan Polcar 415,0
27. Jaroslav Ondráček 415,0
28. Oldřich Lukšík st. 414,0
29. Josef Jiřinský 414,0
30. Patrik Kukeně 413,0
31. Tomáš Kocman 410,0
32. Petr Staněk 409,0
33. Jaroslav Chot 409,0
34. Michaela Šuterová 408,0
35. Arnošt Werschall 408,0
36. Bára Zemanová 408,0
37. Antonín Onderka 407,0
38. Šárka Uhlíková 406,0
39. Jiří Malec 406,0
40. Kamil Ausbuher 406,0
41. Radek Goldšmíd 406,0
42. Lenka Nováková 405,0
43. Filip Turtenwald 404,0
44. Miloš Maňour 404,0
45. Milan Jaworek 404,0
46. Karel Bouša 404,0
47. Petr Bílek 403,0
48. Martin Čecho 401,0
49. Ladislav Elis ml. 401,0
50. Petr Šmelhaus 400,5
51. Iveta Ptáčková 400,5
52. Milan Hnilica 399,0
53. Marcela Bořutová 398,0
54. Karel Beran 398,0
55. Štefan Kutěra 397,0
56. Stanislav Novák 397,0
57. Zdeněk Rauner 397,0
58. Anna Houdková 396,0
59. Josef Šíma 395,0
60. Václav Tajbl 394,0
61. Martin Vích 394,0
62. Nataša Feketi 394,0
63. Jaroslav Vorlický 393,0
64. Zdeněk Ptáček ml. 392,0
65. Horst Schmiedl 392,0
66. Zdeněk Verner 390,0
67. Jindřich Wolf 389,0
68. Viktor Žďárský 387,0
69. Josef Málek 387,0
70. Pavel Bidmon 387,0
71. Jiří Pavelka 384,0
72. Milan Šmejkal 384,0
73. Petr Kunt ml. 384,0
74. Slavomír Suchý 378,0
75. Zdenek Ramajzl 376,0
76. Lukáš Zítka 375,0
77. Jiří Wetzler 374,0
78. Petr Kunt st. 370,0
79. Petr Kuneš 369,0
80. Pavlína Černíková 369,0
81. Daniel Žemlička 369,0
82. Václav Kordulík 369,0
83. Arnošt Filo 360,0