ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Krajský přebor Ústeckého kraje 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 9. kola
Domácí Hosté
Sokol Spořice 2421 5 : 3 2385 TJ Teplice Letná B
KO Česká Kamenice 2492 6 : 2 2450 TJ Slovan Vejprty
ASK Lovosice 2533 6 : 2 2495 SK Verneřice
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 2519 6 : 2 2501 SKK Podbořany B
TJ Elektrárny Kadaň B 2500 6 : 2 2471 SKK Bílina
Sokol Ústí n. L. 2437 5 : 3 2411 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B
TJ VTŽ Chomutov B 2562 7 : 1 2503 TJ Lokomotiva Žatec
Tabulka soutěže po 9. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. ASK Lovosice 9 15
2. Sokol Spořice 9 12
3. SKK Podbořany B 9 12
4. KO Česká Kamenice 9 11
5. TJ Elektrárny Kadaň B 9 10
6. TJ Lokomotiva Ústí n. L. B 9 10
7. Sokol Ústí n. L. 9 10
8. SK Verneřice 9 10
9. TJ Lokomotiva Žatec 9 8
10. SKK Bílina 9 7
11. TJ VTŽ Chomutov B 9 6
12. TJ Slovan Vejprty 9 6
13. TJ Teplice Letná B 9 5
14. TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 9 4
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Jakub Hudec 451,0
2. Michal Dvořák 441,5
3. Zdeněk Hošek 440,9
4. Zbyněk Vytiska 435,8
5. Václav Ajm 434,1
6. Patrik Kukeně 433,5
7. Michal Bruthans 432,7
8. Petr Kunt ml. 432,5
9. Ladislav Zalabák 432,5
10. Oldřich Lukšík st. 428,8
11. Eugen Škurla 427,5
12. Michaela Šuterová 427,4
13. Josef Hudec 427,1
14. Petr Staněk 427,0
15. Tomáš Malec 426,4
16. Štefan Kutěra 426,1
17. Ondřej Šmíd 425,6
18. Antonín Onderka 425,2
19. Petr Bílek 424,6
20. Jaroslav Chot 424,4
21. Jindřich Wolf 423,4
22. Daniel Sekyra 422,8
23. Kamil Srkal 422,6
24. David Bouša 422,5
25. Kateřina Ambrová 421,8
26. Martin Budský 421,6
27. Tomáš Čecháček 420,8
28. Ladislav Čecháček 420,8
29. Zdeněk Ptáček st. 419,7
30. Lenka Nováková 419,6
31. Lukáš Zítka 418,6
32. Josef Jiřinský 418,2
33. Nataša Feketi 417,5
34. Karel Kühnel 416,8
35. Miroslav Vondra 416,8
36. Karel Bouša 416,6
37. Josef Málek 416,3
38. Jaroslav Ondráček 416,0
39. Jiří Jarolím 415,7
40. Zdeněk Vítr 413,8
41. Robert Ambra 413,3
42. Viktor Žďárský 413,3
43. Václav Tajbl 412,5
44. Rudolf Březina 410,3
45. Bára Zemanová 408,9
46. Ladislav Elis ml. 407,7
47. Kamil Ausbuher 407,5
48. Karel Beran 407,0
49. Pavel Bidmon 405,7
50. Horst Schmiedl 405,5
51. Anna Houdková 404,9
52. Milan Polcar 404,6
53. Zdeněk Rauner 404,2
54. Arnošt Werschall 403,4
55. Lubomír Ptáček 402,2
56. Filip Turtenwald 401,8
57. Radek Goldšmíd 401,2
58. Iveta Ptáčková 400,6
59. Šárka Uhlíková 400,4
60. Jiří Šípek 397,9
61. Václav Šváb 396,8
62. Martin Čecho 395,4
63. Miloš Martínek 394,8
64. Stanislav Novák 394,8
65. Václav Kordulík 394,4
66. Petr Kunt st. 393,4
67. Milan Hnilica 392,3
68. Pavlína Sekyrová 391,0
69. Jiří Wetzler 388,8
70. Petr Kuneš 388,4
71. Josef Šíma 387,1
72. Milan Šmejkal 380,1
73. Vladislav Janda 378,0
74. Bohuslav Hoffman 376,7
75. Zdenek Ramajzl 374,7
76. Jiří Malec 374,3
77. Jaroslav Vorlický 371,1
78. Jitka Sottnerová 366,3
Miriam Nocarová 454,0
Petr Fabian 443,0
Květuše Strachoňová 432,0
Tadeáš Zeman 431,5
Lukáš Uhlíř 428,8
Jitka Jindrová 425,0
Jiří Kartus 420,0
Pavel Vaníček 416,0
Miroslav Zítka 415,1
Miloš Maňour 414,5
Lenka Chalupová 412,3
Johan Hablawetz 410,5
Filip Prokeš 410,5
Josef Matoušek 410,0
Zdeněk Novák 409,5
Gerhard Schlögl 407,0
Zdeněk Ptáček ml. 405,8
Milan Jaworek 405,7
Vlastimil Heryšer 404,0
Petr Šmelhaus 403,8
Marcela Bořutová 401,0
Pavel Nocar ml. 401,0
Martin Vích 400,2
Milan Schoř 400,2
Jan Čermák 400,0
Zdeněk Ausbuher 398,0
Miroslav Farkaš 398,0
Pavlína Černíková 397,7
Ladislav Elis st. 397,2
Zdeněk Verner 394,5
Dančo Bosilkov 394,0
Marek Půta 392,3
Alexandr Moróc 392,1
Jiří Pavelka 390,2
Dalibor Dařílek 390,0
Petr Andres 388,0
Pavel Vacinek 385,0
Jan Chvátal 383,0
Ladislav Mandinec 382,0
Rudolf Tesařík 381,7
František Ajm 381,0
Jitka Váňová 373,0
Miroslav Lazarčik 372,0
Daniel Žemlička 369,0
Tomáš Kocman 366,9
Josef Malár 365,7
Slavomír Suchý 365,4
Arnošt Filo 360,0
Jitka Šálková 355,5
Eliška Holakovská 342,0
Barbora Jarkovská 333,0