ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

2. KLM A 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 3. kola
Domácí Hosté
KK Kosmonosy 3147 3 : 5 3156 SKK Jičín
TJ Sokol Duchcov 3403 6 : 2 3268 TJ Lomnice
TJ Červený Kostelec 3344 1 : 7 3485 KK SDS Sadská
TJ Sokol Tehovec 3360 7 : 1 3337 Kuželky Aš
Vltavan Loučovice 3048 3 : 5 3228 TJ Slovan Karlovy Vary
TJ Sokol Kdyně 3435 6 : 2 3316 SKK Bohušovice
Tabulka soutěže po 3. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. KK SDS Sadská 3 6
2. TJ Slovan Karlovy Vary 3 6
3. KK Kosmonosy 3 4
4. TJ Sokol Kdyně 3 4
5. SKK Jičín 3 4
6. TJ Sokol Duchcov 3 3
7. TJ Sokol Tehovec 3 2
8. TJ Lomnice 3 2
9. TJ Červený Kostelec 3 2
10. SKK Bohušovice 3 2
11. Kuželky Aš 3 1
12. Vltavan Loučovice 3 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Václav Hlaváč st. 608,3
2. Petr Jedlička 595,7
3. Tomáš Bek 593,7
4. Tomáš Pavlík 593,0
5. Zdenek Ransdorf 588,5
6. Lukáš Janko 583,0
7. Milan Perníček 581,0
8. Martin Vrbata 580,7
9. Aleš Košnar 575,3
10. Tomáš Čožík 571,7
11. Jiří Semerád 567,8
12. Petr Miláček 567,3
13. Jakub Šmidlík 567,0
14. Jindřich Dvořák 567,0
15. Václav Schejbal 566,0
16. Jaroslav Procházka 565,3
17. Miloš Civín 561,5
18. Pavel Kaan 561,0
19. Ondřej Mrkos 559,0
20. Viktor Pytlík 557,8
21. Jiří Zemánek 557,0
22. Josef Krotký 556,5
23. Bohumil Maněna 556,3
24. Jiří Vondráček 555,3
25. David Machálek 554,3
26. Štěpán Schuster 553,5
27. Martin Schejbal 553,3
28. Štěpán Diosegi 552,7
29. Lukáš Dařílek 551,8
30. Miroslav Šuba 551,3
31. Jaroslav Bulant 551,0
32. Jaroslav Páv 546,7
33. Tomáš Beck st. 546,0
34. Jaroslav Bulant 545,5
35. Jiří Benda 543,8
36. Martin Mýl 543,3
37. Jaroslav Solín 542,0
38. Luboš Beneš 541,7
39. Daniel Balcar 541,5
40. František Černý 541,5
41. Martin Hurta 541,3
42. Miroslav Bubla 540,7
43. Jaromír Hnát 540,3
44. Pavel Staša 539,7
45. Jiří Drábek 539,5
46. Dušan Plocek 538,7
47. Petr Kolář 535,0
48. Petr Šmidlík 530,3
49. Tomáš Svoboda 529,0
50. Josef Gondek 528,5
51. František Kopecký 528,5
52. Antonín Svoboda 528,0
53. Roman Bureš 528,0
54. Jaromír Fabián 527,0
55. Tomáš Timura 527,0
56. Petr Novák 526,3
57. Josef Fidrant 526,3
58. Radek Tajč 526,0
59. Miroslav Knespl 524,7
60. Jan Smolena 521,5
61. Pavel Louda 521,0
62. Libor Dušek 519,0
63. Jaroslav Soukup 518,3
64. Tomáš Beck ml. 516,3
65. Jaroslav Doškář 516,0
66. Robert Weis 514,0
67. Tomáš Bajtalon 509,0
68. Jiří Guba 505,5
69. Jaroslav Soukup 504,0
70. Jiří Šťastný 502,0
71. Petr Seidl 501,5
72. Václav Pilař 499,0
Jan Ransdorf 573,5
Josef Veverka 573,0
Jan Renka st. 565,0
Vladimír Matějka 563,0
Martin Bílek 562,0
Hubert Guba 562,0
Josef Kupka 559,5
Roman Filip 528,0
David Grössl 520,0
Radek Šlouf 518,0
Marcel Toužimský 508,0
Martin Jirkal 508,0
Martin Perníček 505,0
Jaroslav Suchánek 491,0