ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

3. KLM C 2019/2020

Výběr kola
Zápasy 3. kola
Domácí Hosté
TJ Sokol Chvalíkovice 3329 6 : 2 3230 KK Zábřeh B
KK Jiskra Rýmařov 3289 6 : 2 3228 TJ Sokol Bohumín
TJ Unie Hlubina 3130 2 : 6 3203 TJ Horní Benešov ˝B˝
TJ Spartak Přerov ˝B˝ 3331 7 : 1 3233 TJ Odry
TJ Opava 3155 4 : 4 3165 TJ Tatran Litovel
Sokol Přemyslovice 3236 6 : 1 3140 TJ Prostějov
Tabulka soutěže po 3. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. Sokol Přemyslovice 3 6
2. TJ Horní Benešov ˝B˝ 3 6
3. TJ Tatran Litovel 3 4
4. TJ Unie Hlubina 3 4
5. KK Jiskra Rýmařov 3 4
6. TJ Spartak Přerov ˝B˝ 3 4
7. TJ Sokol Chvalíkovice 2 2
8. TJ Opava 2 2
9. KK Zábřeh B 3 1
10. TJ Odry 3 1
11. TJ Prostějov 3 0
12. TJ Sokol Bohumín 3 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Jiří Staněk 583,5
2. Eduard Tomek 577,0
3. Michal Davidík 573,0
4. Antonín Sochor 568,8
5. Petr Bracek 564,0
6. Bohuslav Čuba 563,5
7. Václav Švub 560,5
8. Michal Klich 554,5
9. Radek Grulich 554,0
10. Přemysl Žáček 553,8
11. David Kaluža 553,3
12. Ladislav Stárek 551,8
13. Daniel Ševčík 551,0
14. Ivan Říha 550,8
15. Miroslav Talášek 549,5
16. Jiří Michalčík 549,5
17. Karel Chlevišťan 548,0
18. Michal Pavič 545,7
19. Vojtěch Venclík 544,5
20. Jiří Michálek 544,0
21. Miroslav Sigmund 543,7
22. Michal Smejkal 543,5
23. Milan Jahn 542,5
24. Jaroslav Krejčí 542,5
25. Petr Dvorský 540,7
26. David Hendrych 540,5
27. Aleš Kohutek 540,3
28. Zdeněk Macháček 540,0
29. Svatopluk Kříž 539,0
30. Petr Pospíšilík 538,8
31. Jiří Fiala 537,0
32. Jan Körner 536,7
33. Michal Blažek 535,0
34. Jan Zaškolný 534,3
35. Jakub Mokoš 532,0
36. Jaroslav Tezzele 531,0
37. Tomáš Rechtoris 530,5
38. Luděk Zeman 529,7
39. Pavel Marek 529,5
40. Petr Kuttler 528,5
41. Fridrich Péli 527,7
42. Vladimír Mánek 527,5
43. Jan Sedláček 526,5
44. Tomáš Fraus 525,8
45. Josef Matušek 525,7
46. Michal Zatyko 525,0
47. Martin Marek 523,3
48. Aleš Čapka 523,3
49. Otto Mückstein 523,0
50. Vojtěch Zaškolný 521,0
51. Martin Bartoš 520,8
52. Michal Loučka 519,5
53. Tomáš Valíček 516,5
54. Daniel Malina 515,5
55. Lukáš Krejčí 514,3
56. Karel Zubalík 513,8
57. David Čulík 513,3
58. Petr Basta 513,0
59. Kamil Axmann 511,3
60. Michal Kolář 509,0
61. Karol Nitka 505,3
62. Stanislav Sliwka 503,0
63. Miroslav Znojil 500,5
64. Radek Hendrych 500,5
65. Petr Dankovič 500,0
66. Miroslav Štěpán 486,7
Jiří Čamek 574,0
Aleš Staněk 570,0
Vladimír Valenta 561,0
Jakub Fabík 557,0
Gustav Vojtek 555,0
Vojtěch Rozkopal 555,0
Stanislav Ovšák 548,0
Jiří Polášek 547,0
František Baleka 537,0
Jan Fadrný 525,0
Roman Rolenc 524,0
Stanislav Beňa st. 521,5
Robert Kučerka 521,0
Marek Frydrych 519,0
Petr Axmann 514,0
Jonas Mückstein 514,0
Petr Chlachula 514,0
Jan Žídek 508,0
Martin Švrčina 506,0
Bronislav Diviš 492,5
Maciej Basista 491,0
Jiří Srovnal 484,0
Jiří Šoupal 482,0
Vladimír Kostka 470,0
Jaroslav Heblák 467,0
Rudolf Haim 445,0