ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Severočeská divize 2018/2019

Výběr kola
Zápasy 21. kola
Domácí Hosté
TJ KK Louny 2710 6 : 2 2596 TJ Dynamo Liberec B
SKK Bohušovice B 2502 6 : 2 2427 SK Děčín
-- volný los -- 0 Pá 22. 3. 2019, 18.00 0 SK Plaston Šluknov
TJ Doksy 2537 6 : 2 2420 SK Skalice
TJ VTŽ Chomutov 2767 5 : 3 2614 TJ Bižuterie Jablonec n. N.
TJ Jiskra Nový Bor 2496 7 : 1 2407 TJ Kovostroj Děčín
Tabulka soutěže po 21. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Jiskra Nový Bor 20 31
2. SKK Bohušovice B 20 28
3. TJ VTŽ Chomutov 20 28
4. TJ Bižuterie Jablonec n. N. 20 27
5. TJ Doksy 20 23
6. SK Skalice 20 20
7. TJ Dynamo Liberec B 20 18
8. TJ KK Louny 20 17
9. SK Plaston Šluknov 20 15
10. TJ Kovostroj Děčín 20 10
11. SK Děčín 20 3
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Stanislav Šmíd ml. 462,7
2. Jiří Klíma st. 453,9
3. Patrik Lojda 451,2
4. Radek Šípek 449,4
5. Václav Paluska 443,9
6. Alena Dunková 443,0
7. Václav Vlk 441,1
8. Stanislav Šmíd st. 439,9
9. Robert Suchomel st. 439,2
10. Radek Jung 438,9
11. Miloš Chovanec 438,6
12. Martin Kortan 438,1
13. Petr Kohlíček 437,5
14. Pavel Jablonický 434,0
15. Roman Filip 433,8
16. Jan Zeman 432,2
17. Stanislav Rada 432,0
18. Zdeněk Vokatý 431,8
19. Zdeněk Pecina st. 431,7
20. Zdeněk Pecina ml. 430,0
21. Ladislav Javorek ml. 429,8
22. Radek Mach 429,2
23. Ladislav Koláček 428,0
24. Miroslav Pastyřík 427,9
25. Jaroslav Chvojka 426,4
26. Radek Marušák 425,0
27. Petr Kout 424,9
28. Václav Valenta ml. 424,5
29. Lenka Kohlíčková 424,3
30. Ladislav Wajsar ml. 423,2
31. Jiří Pádivý 422,8
32. Jaroslava Vacková 421,1
33. Václav Kořánek 420,9
34. Milan Slabý 420,4
35. Jiří Pachl 419,7
36. Eliška Marušáková 419,0
37. Michal Gajdušek 418,9
38. Miloslav Plíšek 418,7
39. Ladislav Bírovka 417,9
40. Jitka Rollová 417,1
41. Martin Perníček 416,7
42. Oldřich Vlasák 416,7
43. Jiří Piskáček 414,4
44. Petr Staněk 413,6
45. Robert Häring 411,3
46. Pavel Piskoř 411,2
47. Adéla Exnerová 410,7
48. Emílie Císařovská 407,3
49. Jan Sklenář 407,2
50. Radek Chomout 407,0
51. Tomáš Mrázek 405,7
52. Jiří Šácha 402,2
53. František Tomik 401,7
54. Josef Březina 401,1
55. František Pfeifer 400,6
56. Pavel Čubr 397,3
57. Jan Holanec st. 391,1
58. Arnošt Filo 390,2
59. Kamila Ledwoňová 387,8
60. Martin Ledwoň 376,8
61. Jiří Kucej 374,2
Vojtěch Trojan 467,2
Petr Vajnar 455,9
Luboš Havel 446,5
Radek Kozák 436,7
Miloš Holý 433,4
Karel Valeš 429,6
Petr Kramer 429,3
Ondřej Šmíd 428,0
Monika Wajsarová 427,3
Jiří Kuric 427,0
Ludvík Szabo 426,4
Anton Zajac 425,7
Roman Slavík 425,5
Robert Křenek 425,0
Viktor Žďárský 423,5
Natálie Kozáková 422,0
Petr Lukšík 421,3
Ladislav Javorek st. 420,9
Tomáš Novák 418,9
Josef Kuna 418,0
David Vincze 416,5
Libor Hrnčíř 410,3
Filip Hons 408,0
Eduard Kezer st. 407,7
Vladimír Beneš 406,8
Jan Koldan 405,1
Petr Veselý 405,0
Eduard Kezer ml. 405,0
Ladislav Hojný 398,9
Zdeněk Novák 398,7
Vladimír Chrpa 397,4
Zdeněk Jonáš 396,5
Daniela Hlaváčová 396,3
Jan Řeřicha 396,3
Aleš Stach 396,3
Stanislav Novák 393,0
Jiří Tůma 390,3
Dana Žídková 390,0
Petr Pop 386,0
Martin Lázna 385,0
Pavel Nevole 381,5
Václav Valenta st. 380,0
Zdeněk Chadraba 378,0
Ivan Novotný 374,1
Simona Šťastná 373,0
Marek Valenta 341,5