ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Sdružený Okresní Přebor Plzeňska

Výběr kola
Zápasy 1001. kola
Domácí Hosté
TJ Baník Stříbro "B" Po 16. 3. 2020, 16.00 TJ Sokol Plzeň V "C"
SK Škoda VS Plzeň "D" Po 16. 3. 2020, 16.00 CB Dobřany "C"
SK Škoda VS Plzeň "C" 2879 2 : 6 2901 SKK Rokycany "C"
TJ Dobřany "C" Po 16. 3. 2020, 16.00 TJ Baník Stříbro "C"
SKK Rokycany "C" Po 23. 3. 2020, 16.00 SK Škoda VS Plzeň "C"
TJ Sokol Plzeň V "C" Po 23. 3. 2020, 16.00 TJ Baník Stříbro "B"
CB Dobřany "C" Po 23. 3. 2020, 16.00 SK Škoda VS Plzeň "D"
TJ Baník Stříbro "C" Po 23. 3. 2020, 17.00 TJ Dobřany "C"
Tabulka soutěže po 1001. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. CB Dobřany "C" 18 30
2. TJ Baník Stříbro "C" 18 28
3. SKK Rokycany "C" 19 28
4. TJ Sokol Plzeň V "C" 18 24
5. TJ Baník Stříbro "B" 18 24
6. SK Škoda VS Plzeň "C" 19 19
7. TJ Dobřany "C" 20 19
8. SK Škoda VS Plzeň "D" 20 11
9. TJ Sokol Plzeň V "D" 20 7
10. TJ Slavoj Plzeň "C" 20 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Jan Vaník 531,6
2. Patrik Kolář 527,6
3. Ondřej Musil 512,1
4. Libor Vít 510,7
5. Jiří Vavřička 507,8
6. Vladimír Kepl 503,6
7. Ivana Zíková 502,9
8. Michal Duchek 501,6
9. Martin Andrš 501,5
10. Josef Fišer 499,7
11. Šárka Sýkorová 497,0
12. Kamila Novotná 496,7
13. Jan Valdman 495,5
14. Lukáš Kiráľ 495,0
15. Karel Konvář 494,9
16. Zdeněk Weigl 494,4
17. Martin Krištof 490,7
18. Karel Smrž 489,7
19. Luboš Kiml 488,5
20. Pavel Andrlík 487,9
21. Ivana Zrůstková 487,8
22. Pavel Spisar 486,8
23. Miloslav Kolařík 485,5
24. Radek Böhm 484,6
25. Libor Pelcman 483,0
26. Jaroslav Martínek 482,9
27. Zdeněk Urban 482,5
28. Stanislav Zoubek 482,4
29. Zdeňka Nová 482,0
30. Petr Beneš 481,3
31. Zdeněk Eichler 480,6
32. Miroslav Hrad 480,4
33. Milan Vlček 479,2
34. Jan Jirovský 476,8
35. Stanislav Janoušek 476,1
36. Pavel Basl 475,8
37. Karel Uxa 473,2
38. Stanislav Hittman 473,2
39. Josef Tětek 470,3
40. Jan Ungr 469,9
41. Karel Majner 466,1
42. Václav Bečvářík 465,9
43. Jan Vlach 464,7
44. Václav Dubec 458,9
45. Vlastimil Valenta 458,9
46. Petr Sloup 455,2
47. Václav Štych 452,7
48. Jan Kraus 452,5
49. Josef Kotlín 450,2
50. Hana Hofreitrová 448,9
51. Václav Říhánek 447,5
52. Jaroslav Klouda 442,0
53. Milan Gleissner 441,5
54. Jiří Hůrka 440,2
55. Jiří Jelínek 440,0
56. Dalibor Henrich 438,6
57. Kamil Schovánek 437,5
58. Václav Pavlíček 435,6
59. Václava Flaišhanzová 430,4
60. František Vaněček 428,2
61. Jiří Hebr 427,8
62. Jaromír Kotas 425,7
63. Jana Jirovská 421,0
64. Veronika Nováková 397,2
65. Jiří Diviš 374,5
David Wohlmuth 492,3
Petr Bohuslav 490,6
Koloman Lázok 456,7
Zdeněk Jeremiáš 440,0
Hana Pechmanová 429,7
Milan Novák 428,3
Iva Černá 414,5
Pavel Andrlík ml. 536,5
Pavel Andrlík 535,0
Karel Uxa 527,6
Martin Tušek 514,5
Mirka Fišerová 499,6
Jiří Hess 489,8
Nikola Přibáňová 486,0
Vendula Blechová 481,0
Roman Dvorský 469,5
Jaroslav Solový 469,3
Vladimír Faltýn 467,7
Zuzana Záveská 466,8
Milada Kleknerová 458,8
Jaroslav Matoušek 455,0
Pavel Fara 431,0
Adam Fremuth 430,0
Michal Krejčík 426,0
Jan Mertl 412,1
Kamil Novák 402,1
Andrea Martínková 399,5
Tadeáš Zbranek 377,0
Jiří Karlík 361,9
Stanislava Kohlíčková 357,5
Lenka Rychnavská 342,3