ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Přebor Plzeňského Kraje

Výběr kola
Zápasy 21. kola
Domácí Hosté
TJ Sokol Díly So 28. 3. 2020, 08.00 TJ Slavoj Plzeň B
Sokol Plzeň V A So 28. 3. 2020, 09.00 TJ Sokol Pec pod Čerchovem
Sokol Plzeň V B So 28. 3. 2020, 13.00 TJ Sokol Újezd sv. Kříže
SK Škoda VS Plzeň So 28. 3. 2020, 13.00 TJ Havlovice B
TJ Dobřany So 28. 3. 2020, 14.00 TJ Sokol Kdyně B
Tabulka soutěže po 21. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Kdyně B 16 23
2. SK Škoda VS Plzeň 17 22
3. Sokol Plzeň V A 17 22
4. Sokol Plzeň V B 16 21
5. TJ Dobřany 16 20
6. TJ Sokol Újezd sv. Kříže 16 20
7. TJ Přeštice 17 18
8. TJ Havlovice B 16 11
9. TJ Sokol Pec pod Čerchovem 17 9
10. TJ Slavoj Plzeň B 16 8
11. TJ Sokol Díly 16 6
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Jaroslav Löffelmann 489,1
2. Václav Kuželík 486,1
3. Pavel Kučera 481,6
4. Miroslav Pivoňka 480,6
5. Zbyněk Hirschl 476,3
6. Jiří Götz 476,3
7. Jiří Šašek 473,1
8. Václav Praštil 472,1
9. Tomáš Palka 470,3
10. Jiří Tauber 470,1
11. Jan Lommer 469,0
12. Pavel Klik 468,4
13. Karel Vavřička 467,3
14. Oldřich Jankovský 467,2
15. Jakub Solfronk 466,6
16. Milan Kubát 465,2
17. Pavel Troch 464,9
18. Jiří Baloun 464,1
19. Lucie Trochová 463,1
20. Petr Šabek 463,0
21. Jiří Jílek 462,3
22. Jaroslav Pejsar 460,6
23. Lukáš Jaroš 460,0
24. Jan Murin 459,4
25. Dominik Král 458,8
26. Jiří Dohnal 456,5
27. František Bürger 456,1
28. Jaroslav Pittr 455,6
29. Jan Kučera 454,3
30. Luboš Špís 453,2
31. Roman Janota 453,2
32. Jiří Punčochář 452,4
33. Václav Šesták 451,5
34. Marek Eisman 450,2
35. Michal Müller 450,0
36. Miroslav Šteffl 449,6
37. Jana Pytlíková 449,5
38. Jaromír Byrtus 448,9
39. Karel Mašek 448,0
40. Tomáš Kamínek 447,8
41. Jakub Kovářík 446,2
42. Roman Drugda 446,1
43. Jan Ebelender 445,1
44. Karel Řezníček 443,3
45. Otto Sloup 443,0
46. Martin Kupka 438,4
47. Jiří Kalista 436,4
48. Jiří Rádl 435,9
49. Tereza Housarová 434,9
50. Jan Murin 434,8
51. Jaroslav Jilek 432,6
52. Karel Ganaj 427,5
53. Ivona Palacká 425,7
54. Hana Vosková 425,6
55. Martin Šubrt 413,6
56. Kamila Marčíková 411,9
57. Jiří Pivoňka 402,5
58. Jaroslav Dufek 374,3
Jan Sokol 495,5
Jan Pešek 487,6
Ljubica Müllerová 477,8
Josef Šnajdr 477,2
Ivana Zíková 471,0
Josef Michal 444,4
Jindřich Mašek 442,3
Ivan Vladař 435,7
Tomáš Vrba 428,2
Jan Kapic 424,0
Jaroslav Knap 413,3
Petr Špaček 405,5
Václav Kuželík 569,0
Karel Uxa 526,0
Filip Löffelmann 503,7
Ladislav st. Filek 500,5
Miroslav Pivovarník 498,0
Martin Karkoš 481,2
Jaroslav Zavadil 475,3
Ladislav Filek 471,5
Josef Tětek 471,0
Šárka Sýkorová 461,5
Jan Kraus 458,0
Iveta Kouříková 453,0
Patrik Kolář 452,3
Jana Kotroušová 449,5
Věra Horvátová 447,2
Petra Vařechová 447,0
Lenka Psutková 444,2
Lukáš Pittr 442,9
Radek Šíp 441,4
Kristýna Krumlová 441,0
Dominik Janek 434,0
Petr Ziegler 431,2
Miroslav Lukáš 431,0
Petr Vrba 425,0
Karel Uxa 422,4
Zdeněk Hausar 420,0
Lukáš Vozka 419,3
Filip Housar 419,2
Jana Kuželková 417,0
Jiřina Hrušková 416,4
Zdeněk Kuneš 416,0
Jan Pivoňka 415,9
Olga Hornová 414,0
Martin Krištof 411,0
Josef Kobes 410,0
Adriana Tauerová 409,7
Jaromír Duda 409,5
Ivana Lukášová 409,0
Gabriela Bartoňová 407,0
Libor Vít 407,0
František Pangrác 399,0
Jan Dufek 394,3
Karel Konvář 392,0
Jakub Švihla 391,5
Marek Schrödl 389,0
Robert Janek 385,5
Jan Jirovský 385,0
Pavel Kalous 375,5
Ivan Böhm 375,0
Jiří Ochotný 371,0
Jan Dufek 366,8
Jaroslava Kapicová 365,5
Veronika Dohnalová 358,0
Josef Nedoma 355,0
Josef Duchek 345,0