ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Přebor Plzeňského Kraje

Výběr kola
Zápasy 9. kola
Domácí Hosté
TJ Sokol Pec pod Čerchovem So 23. 11. 2019, 08.00 Sokol Plzeň V A
TJ Sokol Újezd sv. Kříže So 23. 11. 2019, 08.00 Sokol Plzeň V B
TJ Sokol Kdyně B So 23. 11. 2019, 13.00 TJ Dobřany
TJ Slavoj Plzeň B So 23. 11. 2019, 13.00 TJ Sokol Díly
TJ Havlovice B So 23. 11. 2019, 13.00 SK Škoda VS Plzeň
Tabulka soutěže po 9. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. SK Škoda VS Plzeň 7 12
2. Sokol Plzeň V B 8 11
3. TJ Dobřany 7 10
4. TJ Sokol Újezd sv. Kříže 7 10
5. Sokol Plzeň V A 8 10
6. TJ Sokol Kdyně B 7 9
7. TJ Přeštice 8 8
8. TJ Sokol Díly 8 4
9. TJ Havlovice B 7 3
10. TJ Sokol Pec pod Čerchovem 8 3
11. TJ Slavoj Plzeň B 7 2
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Václav Kuželík 535,9
2. Jaroslav Löffelmann 518,2
3. Jan Lommer 510,1
4. Jiří Šašek 509,1
5. Pavel Kučera 498,7
6. Ljubica Müllerová 496,8
7. Jiří Götz 490,0
8. Petr Šabek 489,6
9. Miroslav Pivoňka 489,3
10. Lukáš Jaroš 485,5
11. Zbyněk Hirschl 483,6
12. Václav Praštil 483,5
13. Jakub Solfronk 481,1
14. Jiří Dohnal 480,8
15. Jana Pytlíková 479,3
16. Michal Müller 477,5
17. Pavel Klik 474,6
18. Tomáš Palka 474,6
19. Jaroslav Pejsar 473,2
20. Milan Kubát 473,1
21. Lucie Trochová 472,1
22. Jiří Tauber 469,1
23. Oldřich Jankovský 468,2
24. Martin Kupka 466,5
25. Pavel Troch 466,3
26. Roman Drugda 465,1
27. Karel Mašek 462,6
28. Dominik Král 461,0
29. František Bürger 455,9
30. Jiří Punčochář 453,4
31. Roman Janota 450,0
32. Karel Vavřička 449,1
33. Jiří Baloun 449,0
34. Radek Šíp 447,3
35. Jakub Kovářík 446,4
36. Jan Murin 446,4
37. Tomáš Kamínek 444,7
38. Miroslav Šteffl 442,9
39. Luboš Špís 437,9
40. Jan Kučera 437,0
41. Jiří Rádl 435,3
42. Jiří Kalista 430,8
43. Hana Vosková 430,6
44. Karel Ganaj 430,0
45. Jiří Jílek 429,3
46. Václav Šesták 428,7
47. Jan Ebelender 427,6
48. Kamila Marčíková 424,6
49. Jaroslav Knap 424,2
50. Marek Eisman 422,7
51. Ivona Palacká 417,3
52. Jaroslav Pittr 412,1
53. Otto Sloup 410,5
54. Jan Murin 408,7
55. Jaroslav Jilek 405,0
56. Jan Kapic 401,3
57. Martin Šubrt 400,1
58. Jaromír Byrtus 399,5
59. Karel Řezníček 398,3
60. Jiří Pivoňka 394,8
61. Jan Dufek 366,8
62. Jaroslav Dufek 331,5
Josef Šnajdr 487,5
Jan Pešek 481,8
Jindřich Mašek 477,7
Patrik Kolář 468,5
Ivan Vladař 431,8
Lukáš Vozka 428,5
Filip Housar 420,0
Tomáš Vrba 414,3
Petr Špaček 413,4
Petr Ziegler 411,7
Lenka Psutková 409,3
Gabriela Bartoňová 407,0
Tereza Housarová 403,5
Robert Janek 371,3
Karel Uxa 526,0
Filip Löffelmann 492,5
Věra Horvátová 477,0
Šárka Sýkorová 475,0
Kristýna Krumlová 459,0
Jan Kraus 458,0
Iveta Kouříková 453,0
Josef Michal 421,0
Zdeněk Hausar 420,0
Jaromír Duda 419,0
Jana Kuželková 417,0
Zdeněk Kuneš 416,0
Jan Sokol 412,0
Martin Krištof 410,0
Lukáš Pittr 409,5
Ivana Lukášová 401,0
František Pangrác 399,0
Jan Pivoňka 394,0
Karel Uxa 393,5
Karel Konvář 392,0
Josef Duchek 384,0
Jiřina Hrušková 380,0
Ivan Böhm 375,0
Jiří Ochotný 371,0
Veronika Dohnalová 358,0
Jan Dufek 356,0
Jaroslava Kapicová 350,0