ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Okresní přebor Ostrava

Výběr kola
Zápasy 12. kola
Domácí Hosté
UNIE Hlubina E 2384 2 : 6 2450 SKK Ostrava C
SOKOL Bohumín D 2450 6 : 2 2309 UNIE Hlubina D
VOKD Poruba C 2265 5 : 3 2093 Michálkovice B
SKK Ostrava B 2299 6 : 2 2200 UNIE Hlubina C
SOKOL Bohumín F 2383 5,5 : 2,5 2378 SOKOL Bohumín E
Tabulka soutěže po 12. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. SOKOL Bohumín E 18 29
2. SKK Ostrava C 18 26
3. SKK Ostrava B 18 23
4. UNIE Hlubina D 18 22
5. SOKOL Bohumín D 18 22
6. UNIE Hlubina C 18 19
7. SOKOL Bohumín F 18 15
8. VOKD Poruba C 18 13
9. UNIE Hlubina E 18 11
10. Michálkovice B 18 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Lukáš Modlitba 434,4
2. Martin Futerko 428,6
3. Vojtěch Zaškolný 421,6
4. Jiří Koloděj 417,2
5. Michal Blinka 415,9
6. Daneš Šodek 414,8
7. Rudolf Riezner 407,8
8. František Oliva 406,9
9. Radmila Pastvová 406,2
10. Jaroslav Hrabuška 406,0
11. Pavlína Křenková 405,8
12. David Zahradník 404,5
13. Jaroslav Čapek 403,7
14. Roman Klímek 399,8
15. Jaroslav Kecskés 398,0
16. Lubomír Richter 397,4
17. Tomáš Polášek 397,1
18. Libor Pšenica 394,8
19. Miroslav Heczko 390,3
20. Hana Vlčková 390,2
21. Miroslav Koloděj 389,8
22. Veronika Rybářová 389,8
23. Günter Cviner 389,6
24. Antonín Chalcář 388,2
25. Hana Zaškolná 387,6
26. Miroslav Futerko 387,3
27. František Deingruber 387,1
28. Michaela Černá 386,2
29. Karel Kudela 386,0
30. Markéta Kohutková 385,8
31. Josef Navalaný 385,5
32. Radovan Kysučan 385,4
33. Radek Říman 385,2
34. Ladislav Štafa 384,1
35. František Tříska 383,7
36. Rostislav Hrbáč 383,3
37. Jiří Břeska 382,3
38. Zdeněk Franek 382,0
39. Miroslav Futerko 381,9
40. Andrea Rojová 381,6
41. Jan Ščerba 380,7
42. Jáchym Kratoš 380,3
43. Miroslava Ševčíková 380,2
44. Martin Gužík 380,1
45. Jiří Číž 378,6
46. Hana Hájková 378,3
47. Petr Řepecký 377,5
48. Ondřej Kohutek 377,4
49. Vladimír Sládek 377,3
50. Petr Lembard 374,8
51. Michal Borák 373,7
52. Ladislav Míka 372,4
53. Martin Ševčík 369,2
54. Vlastimil Pacut 367,6
55. Libor Mendlík 366,8
56. Janka Sliwková 366,7
57. Josef Paulus 366,6
58. Helena Martinčáková 366,5
59. Blažena Kolodějová 363,8
60. Jiří Toman 359,8
61. Daniel Herák 355,9
62. Pavel Rybář 353,6
63. Vladimír Malovaný 352,9
64. Alena Koberova 352,6
65. Jiří Franek 336,8
66. Petr Říman 311,2
67. David Teichman 308,8
Jan Stuś 396,6
Lubomír Jančar 395,8
Martin Ferenčík 384,6
Jozef Kuzma 380,4
Jiří Preksta 366,3
Vojtěch Turlej 365,5
Jan Petrovič 364,2
František Sedláček 362,5
Petr Jurášek 361,8
David Mičúnek 351,1
Petr Holas 415,0
Václav Kladiva 397,3
Oldřich Neuverth 393,0
Jaroslav Klekner 386,0
Richard Šimek 382,5
Michal Zatyko 377,5
Ladislav Šústal 375,0
Koloman Bagi 362,2
Antonín Pálka 352,0
Pavel Kubina 348,0
Radomíra Kašková 338,4
Ondřej Valošek 338,1
Petr Stareček 333,3
František Modlitba 332,3
Jan Erényi 329,5
Jan Zych 316,5