ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Okresní přebor Ostrava

Výběr kola
Zápasy 9. kola
Domácí Hosté
UNIE Hlubina E 2365 3 : 5 2388 UNIE Hlubina C
SOKOL Bohumín E 2395 8 : 0 2036 Michálkovice B
SKK Ostrava C 2345 6 : 2 2261 SKK Ostrava B
VOKD Poruba C 2317 5 : 3 2304 SOKOL Bohumín D
SOKOL Bohumín F 2412 6 : 2 2339 UNIE Hlubina D
Tabulka soutěže po 9. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. SKK Ostrava C 9 15
2. SOKOL Bohumín E 9 14
3. UNIE Hlubina D 9 14
4. UNIE Hlubina C 9 10
5. SKK Ostrava B 9 8
6. SOKOL Bohumín D 9 8
7. VOKD Poruba C 9 8
8. SOKOL Bohumín F 9 7
9. UNIE Hlubina E 9 6
10. Michálkovice B 9 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Lukáš Modlitba 431,4
2. Martin Futerko 427,4
3. Jiří Koloděj 421,5
4. František Oliva 417,6
5. Michal Blinka 410,7
6. Vojtěch Zaškolný 409,3
7. Jaroslav Hrabuška 408,4
8. David Zahradník 407,5
9. Pavlína Křenková 406,8
10. Radmila Pastvová 406,2
11. Lubomír Richter 404,3
12. Libor Pšenica 402,9
13. Rudolf Riezner 402,7
14. Roman Klímek 400,4
15. Jaroslav Čapek 398,3
16. Václav Kladiva 397,3
17. Radek Říman 396,6
18. Josef Navalaný 396,6
19. Veronika Rybářová 396,5
20. Jaroslav Kecskés 395,4
21. Antonín Chalcář 395,0
22. Lubomír Jančar 393,8
23. Petr Řepecký 392,0
24. Andrea Rojová 390,9
25. František Deingruber 390,1
26. Günter Cviner 390,0
27. Miroslav Futerko 389,0
28. Miroslava Ševčíková 387,8
29. Martin Gužík 387,7
30. Jiří Břeska 385,2
31. Zdeněk Franek 385,0
32. Markéta Kohutková 384,9
33. Karel Kudela 384,7
34. Ondřej Kohutek 384,7
35. Rostislav Hrbáč 384,1
36. František Tříska 384,0
37. Ladislav Štafa 383,9
38. Miroslav Koloděj 383,9
39. Hana Zaškolná 383,8
40. Michaela Černá 382,6
41. Radovan Kysučan 381,5
42. Miroslav Futerko 380,7
43. Libor Mendlík 379,6
44. Janka Sliwková 379,1
45. Jiří Číž 378,0
46. Vlastimil Pacut 377,2
47. Martin Ševčík 377,1
48. Ladislav Míka 376,5
49. Vladimír Sládek 376,4
50. Petr Lembard 374,3
51. Jan Ščerba 371,6
52. Daniel Herák 371,4
53. Helena Martinčáková 370,6
54. Michal Borák 366,7
55. Blažena Kolodějová 363,6
56. Petr Jurášek 360,5
57. Pavel Rybář 354,6
58. Josef Paulus 354,4
59. František Modlitba 345,5
60. Radomíra Kašková 343,5
61. Jiří Franek 336,8
62. David Teichman 322,0
Daneš Šodek 403,3
Tomáš Polášek 400,6
Miroslav Heczko 397,4
Hana Vlčková 389,3
Hana Hájková 382,3
Vojtěch Turlej 371,0
Jáchym Kratoš 357,2
František Sedláček 355,5
Pavel Kubina 348,0
Vladimír Malovaný 347,7
Jiří Toman 338,1
Petr Holas 415,0
Alena Koberova 397,4
Oldřich Neuverth 393,0
Jaroslav Klekner 386,0
Martin Ferenčík 384,0
Michal Zatyko 376,0
Jiří Preksta 375,0
David Mičúnek 356,0
Antonín Pálka 352,0
Koloman Bagi 348,0
Jan Erényi 317,0
Petr Stareček 316,0