ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Jihomoravský KP 2. třídy sever B

Výběr kola
Zápasy 1. kola
Domácí Hosté
TJ Sokol Brno IV B 2688 8 : 0 2448 TJ Slovan Ivanovice n.H
KK Orel Ivančice B 2416 4 : 4 2427 KK Moravská Slávia Brno G
TJ Sokol Husovice D 2609 7 : 1 2298 KK Orel Telnice B
Tabulka soutěže po 1. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Husovice D 14 26
2. TJ Sokol Brno IV B 14 20
3. KK Moravská Slávia Brno G 14 16
4. KK Brno Židenice B 14 16
5. TJ Slovan Ivanovice n.H 14 13
6. KK Orel Ivančice B 14 9
7. KK Orel Telnice B 14 8
8. SKK Veverky Brno B 14 4
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Jaromír Šula 441,2
2. Martin Sedlák 435,8
3. Jiří Trávníček 432,8
4. Miroslav Hoffmann 431,3
5. Karel Gabrhel 428,5
6. Rudolf Zouhar 428,2
7. Petr Trusina 426,7
8. Miroslav Oujezdský 425,8
9. Jiří Smutný 423,8
10. Anna Kalasová 423,6
11. Jiří Krev 423,5
12. Jan Veselovský 422,9
13. Vladimír Malý 417,3
14. Jan Bernatík 417,2
15. Zdeněk Ondráček 416,3
16. Radomír Břoušek 415,4
17. Zdeněk Holoubek 413,7
18. Ferdinand Pokorný 411,4
19. Libuše Janková 409,1
20. Jaroslava Hrazdírová 407,8
21. Milan Doušek 407,0
22. Miroslav Korbička 406,6
23. Bohuslav Orálek 405,1
24. Eugen Olgyai 400,6
25. Petr Komárek 400,3
26. Štěpán Kalas 399,8
27. Petr Kremláček 399,2
28. Jan Kučera 397,2
29. Vladimír Polách 395,1
30. Milan Svobodník 394,3
31. Zdeněk Čepička 393,2
32. Dominik Dokoupil 390,9
33. Milan Krejčí 390,7
34. Kateřina Nešpůrková 389,7
35. Jiří Hrazdíra 385,1
36. Karel Otruba 384,0
37. Jaromíra Čáslavská 371,9
38. Jaroslav Herůdek 368,3
39. Jana Večeřová 353,7
Martin Bublák 473,6
Jiří Toman 431,0
Robert Zajíček 419,6
Martin Zimmermann 419,6
Robert Pacal 419,6
Pavel Suchan 416,5
Petr Pokorný 415,0
Petr Vaňura 409,1
Karel Krajina 402,0
Štefan Pataki 396,9
Lukáš Trchalík 396,1
Jan Tichák 392,6
Robert Ondrůj 390,6
Vladimír Ryšavý 389,1
Pavel Šmarda 388,1
Martina Hájková 387,9
František Zemek 387,5
Ondřej Peterka 377,2
Pavel Lasovský 373,0
Božena Otrubová 373,0
Petr Kotzian 352,2
Milan Grombiřík 348,5
Marta Hrdličková 307,0
Martin Gabrhel 445,7
Zdeněk Machala 431,5
František Hrazdíra 429,0
Milan Kouřil 417,0
Petr Žažo 415,7
Jiří Rauschgold 408,0
Milan Hájek 406,5
Filip Žažo 403,5
Lukáš Pernica 397,0
Martin Večerka 391,6
Jiří Hrazdíra ml. 383,0
František Uher 374,9
Radka Rosendorfová 365,5
Jakub Kovář 364,3
Svatopluk Solařík 353,0
Barbora Laštůvková 352,5