ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Jihomoravský KP 2. třídy sever B

Výběr kola
Zápasy 5. kola
Domácí Hosté
KK Moravská Slávia Brno G 2569 6 : 2 2373 TJ Slovan Ivanovice n.H
KK Orel Telnice B 2303 3 : 5 2387 KK Brno Židenice B
SKK Veverky Brno B Pá 19. 10. 2018, 17.00 KK Orel Ivančice B
TJ Sokol Husovice D Pá 19. 10. 2018, 18.30 TJ Sokol Brno IV B
Tabulka soutěže po 5. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Husovice D 4 8
2. KK Orel Ivančice B 4 7
3. KK Moravská Slávia Brno G 5 7
4. TJ Sokol Brno IV B 4 6
5. KK Brno Židenice B 5 4
6. KK Orel Telnice B 5 2
7. TJ Slovan Ivanovice n.H 5 2
8. SKK Veverky Brno B 4 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Martin Bublák 474,0
2. Martin Sedlák 451,3
3. Jaromír Šula 448,0
4. Rudolf Zouhar 441,8
5. Jan Veselovský 440,0
6. Jiří Smutný 439,2
7. Libuše Janková 436,2
8. Zdeněk Machala 435,3
9. Petr Komárek 434,5
10. Karel Gabrhel 434,5
11. Miroslav Hoffmann 434,4
12. Jiří Trávníček 428,8
13. Petr Pokorný 427,3
14. Jiří Toman 425,0
15. Zdeněk Holoubek 424,7
16. Petr Trusina 424,2
17. Martin Zimmermann 424,0
18. Radomír Břoušek 419,7
19. Milan Krejčí 415,8
20. Jan Bernatík 415,6
21. Štěpán Kalas 415,3
22. Vladimír Malý 414,8
23. Robert Pacal 412,8
24. Jan Tichák 410,7
25. Petr Vaňura 410,2
26. Milan Doušek 410,1
27. Zdeněk Ondráček 409,8
28. Robert Zajíček 409,7
29. Anna Kalasová 405,6
30. Jaroslava Hrazdírová 405,5
31. Bohuslav Orálek 403,5
32. Robert Ondrůj 402,3
33. Kateřina Nešpůrková 402,0
34. Miroslav Oujezdský 401,8
35. Milan Kouřil 399,0
36. Eugen Olgyai 398,0
37. Petr Kremláček 397,0
38. Pavel Šmarda 396,3
39. Ferdinand Pokorný 393,8
40. Jan Kučera 391,8
41. Milan Svobodník 388,0
42. Jiří Hrazdíra 384,8
43. Martina Hájková 382,0
44. Vladimír Polách 379,3
45. František Zemek 378,3
46. Jaromíra Čáslavská 370,0
47. Petr Kotzian 369,3
48. Lukáš Trchalík 368,5
49. Karel Krajina 363,3
50. Dominik Dokoupil 361,3
51. Jaroslav Herůdek 360,5
52. Jana Večeřová 352,7
53. Milan Grombiřík 323,0
54. Marta Hrdličková 299,3
Jiří Krev 427,8
Štefan Pataki 418,5
Vladimír Ryšavý 401,0
Pavel Suchan 395,0
Miroslav Korbička 385,5
Zdeněk Čepička 380,5
Martin Večerka 378,7
Filip Žažo 433,0
František Hrazdíra 425,0
Karel Otruba 407,0
Petr Žažo 403,0
Jakub Kovář 398,0
Božena Otrubová 383,0
František Uher 375,0
Pavel Lasovský 373,0