ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Severomoravská divize

Výběr kola
Zápasy 7. kola
Domácí Hosté
TJ VOKD Poruba A So 2. 11. 2019, 08.00 HKK Olomouc B
TJ Sokol Mohelnice A So 2. 11. 2019, 08.00 TJ Odry B
SKK Ostrava A So 2. 11. 2019, 08.00 KK Minerva Opava A
TJ Sokol Michálkovice A So 2. 11. 2019, 08.00 TJ Bohumín B
SKK Jeseník A So 2. 11. 2019, 09.00 TJ Sokol Sedlnice A
KK Šumperk A So 2. 11. 2019, 12.00 TJ Opava B
Tabulka soutěže po 7. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. KK Šumperk A 3 6
2. SKK Ostrava A 3 6
3. TJ Odry B 2 4
4. KK Minerva Opava A 3 4
5. TJ Bohumín B 2 3
6. TJ Sokol Michálkovice A 2 3
7. SKK Jeseník A 2 2
8. TJ Opava B 3 2
9. TJ VOKD Poruba A 3 1
10. TJ Sokol Sedlnice A 3 1
11. TJ Sokol Mohelnice A 3 0
12. HKK Olomouc B 3 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Roman Honl 480,5
2. Miroslav Smrčka 467,5
3. Jaromír Rabenseifner 459,3
4. Marek Zapletal 458,3
5. Josef Šrámek 457,5
6. Rostislav Biolek 450,8
7. Miroslav Mikulský 449,3
8. Pavel Košťál 447,0
9. Michal Bezruč 446,7
10. Martin Macas 445,7
11. Stanislava Ovšáková 445,5
12. Lukáš Koliba 445,0
13. Václav Smejkal 442,5
14. Jana Frydrychová 442,5
15. Pavel Heinisch 440,3
16. Jan Stuchlík 439,7
17. Vladimír Korta 439,5
18. Milan Janyška 439,3
19. Jaromíra Smejkalová 439,0
20. Pavel Hannig 437,5
21. Jiří Řepecký 435,5
22. Lada Péli 435,0
23. Jiří Trnka 433,3
24. Adam Chvostek 432,5
25. Jiří Kratoš 430,7
26. Miroslav Dokoupil 430,5
27. Dalibor Hamrozy 427,0
28. Dušan Říha 426,3
29. Jan Pavlosek 426,0
30. Milan Šula 425,7
31. Břetislav Mrkvica 423,5
32. Jan Strnadel 423,0
33. Petr Oravec 423,0
34. Jan Frydrych 422,0
35. Vojtěch Rozkopal 422,0
36. Karel Šnajdárek 421,0
37. Pavel Hrabec 420,3
38. Josef Linhart 419,0
39. Aleš Fischer 419,0
40. Mariusz Gierczak 417,5
41. Rudolf Tvrdoň 417,3
42. Martin Ščerba 416,0
43. Václav Bohačík 415,7
44. Pavel Martinec 415,5
45. Petr Šulák 415,0
46. Miroslav Pytel 414,5
47. Michal Zych 414,5
48. Jan Míka 413,0
49. Leopold Jašek 412,0
50. Zdeněk Chlopčík 412,0
51. Antonin Jašek 410,5
52. Miroslav Složil 409,5
53. Radek Foltýn 407,3
54. Ondřej Gajdičiar 407,0
55. Jaroslav Jílek 406,0
56. Petr Řepecký 406,0
57. Jan Chovanec 404,5
58. Zbyněk Sobota 403,5
59. Martin Skopal 401,5
60. René Světlík 400,5
61. Svatopluk Kříž 397,7
62. Jiří Madecký 395,0
63. Petr Kowalczyk 394,5
64. Martina Honlová 391,5
65. Martin Jašek 383,5
66. Marie Říhová 356,5
Luděk Slanina 454,5
Gabriela Beinhauerová 451,0
Libor Krajčí 450,0
Martin Zavacký 444,0
Zdeněk Štohanzl 430,0
Jaroslava Havranová 426,0
Renata Semlerová 425,0
Zdeněk Kuna 422,0
Ladislav Petr 422,0
Dominik Böhm 420,0
Ludovit Kumi 419,0
František Vícha 412,5
Zdeněk Skala 408,0
Petra Rosypalová 405,0
Daniel Dudek 401,0
Jiří Kropáč 396,0
Rostislav Krejčí 394,0
Štefan Dendis 393,0
Martin Orálek 391,0
Tereza Moravcová 388,0
Tomáš Sobotík 381,0
Petra Rosypalová 377,0
Zdeněk Šebesta 375,0
Jan Ščerba 374,0
Rostislav Bareš 372,0
Josef Plšek 368,0
Kateřina Bajerová 362,0
Jana Tvrdoňová 361,0
Jaroslav Kopáč 359,0
Dagmar Jílková 345,0
Petr Schwalbe 320,0