ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Severomoravská divize

Výběr kola
Zápasy 14. kola
Domácí Hosté
TJ Opava B So 8. 2. 2020, 08.00 KK Minerva Opava A
TJ Odry B So 8. 2. 2020, 08.00 TJ Bohumín B
TJ VOKD Poruba A So 8. 2. 2020, 08.00 SKK Ostrava A
SKK Jeseník A So 8. 2. 2020, 09.00 TJ Sokol Mohelnice A
HKK Olomouc B So 8. 2. 2020, 13.00 TJ Sokol Michálkovice A
TJ Sokol Sedlnice A So 8. 2. 2020, 13.00 KK Šumperk A
Tabulka soutěže po 14. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. KK Šumperk A 2 4
2. SKK Ostrava A 2 4
3. TJ Odry B 2 4
4. TJ Bohumín B 2 3
5. KK Minerva Opava A 2 2
6. TJ Opava B 2 2
7. TJ Sokol Michálkovice A 1 1
8. TJ Sokol Sedlnice A 2 1
9. TJ VOKD Poruba A 2 1
10. SKK Jeseník A 1 0
11. TJ Sokol Mohelnice A 2 0
12. HKK Olomouc B 2 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Roman Honl 480,5
2. Miroslav Smrčka 469,0
3. Václav Smejkal 466,0
4. Jaromíra Smejkalová 464,0
5. Josef Šrámek 457,5
6. Michal Bezruč 454,5
7. Jaromír Rabenseifner 452,0
8. Rostislav Biolek 451,5
9. Miroslav Mikulský 451,5
10. Marek Zapletal 445,5
11. Stanislava Ovšáková 445,5
12. Jana Frydrychová 442,5
13. Jiří Kratoš 442,0
14. Vladimír Korta 439,5
15. Petr Oravec 438,5
16. Pavel Košťál 436,5
17. Jiří Trnka 436,0
18. Lada Péli 435,0
19. Michal Zych 434,0
20. Adam Chvostek 432,5
21. Martin Macas 432,0
22. Jan Stuchlík 432,0
23. Miroslav Dokoupil 430,5
24. Jiří Řepecký 430,0
25. Rudolf Tvrdoň 429,0
26. Pavel Heinisch 429,0
27. Josef Linhart 428,0
28. Milan Janyška 427,5
29. Dušan Říha 427,0
30. Dalibor Hamrozy 427,0
31. Martin Ščerba 426,0
32. Jan Strnadel 425,5
33. Pavel Hrabec 425,5
34. Jan Míka 425,0
35. Milan Šula 424,5
36. Jan Frydrych 422,0
37. Vojtěch Rozkopal 422,0
38. Karel Šnajdárek 421,0
39. Leopold Jašek 421,0
40. Jan Pavlosek 420,5
41. Miroslav Pytel 420,0
42. Petr Řepecký 419,0
43. Mariusz Gierczak 417,5
44. Aleš Fischer 417,0
45. Václav Bohačík 413,0
46. Ondřej Gajdičiar 407,0
47. Zdeněk Chlopčík 407,0
48. Jaroslav Jílek 406,0
49. Zbyněk Sobota 403,5
50. Petr Šulák 403,0
51. Pavel Hannig 403,0
52. Svatopluk Kříž 403,0
53. René Světlík 400,5
54. Jiří Madecký 395,0
55. Radek Foltýn 394,5
56. Martina Honlová 391,5
57. Tereza Moravcová 388,0
58. Petra Rosypalová 377,0
59. Jan Ščerba 374,0
Luděk Slanina 475,0
Gabriela Beinhauerová 451,0
Lukáš Koliba 450,0
Libor Krajčí 450,0
Miroslav Složil 435,0
Jan Chovanec 433,0
Zdeněk Štohanzl 430,0
František Vícha 427,0
Zdeněk Kuna 422,0
Ludovit Kumi 419,0
Martin Skopal 415,0
Břetislav Mrkvica 412,0
Pavel Martinec 409,0
Zdeněk Skala 408,0
Antonin Jašek 399,0
Jiří Kropáč 396,0
Rostislav Krejčí 394,0
Štefan Dendis 393,0
Martin Orálek 391,0
Petr Kowalczyk 385,0
Marie Říhová 385,0
Tomáš Sobotík 381,0
Zdeněk Šebesta 375,0
Rostislav Bareš 372,0
Martin Jašek 369,0
Josef Plšek 368,0
Dagmar Jílková 345,0
Petr Schwalbe 320,0