ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Jihomoravská divize

Výběr kola
Zápasy 13. kola
Domácí Hosté
KK Orel Telnice 2593 2 : 6 2606 KK Jiskra Čejkovice
TJ Lokomotiva Valtice 3260 6 : 2 3160 KK Moravská Slávia Brno B
KK Orel Ivančice 3078 3 : 5 3130 SK Kuželky Dubňany B
SK Baník Ratíškovice B 3141 2 : 6 3215 TJ Jiskra Otrokovice
KK Vyškov B 3222 4 : 4 3161 KK Slovan Rosice B
TJ Slavia Kroměříž 2584 6 : 2 2472 KC Zlín B
TJ Sokol Luhačovice B 3252 6 : 2 3192 TJ Sokol Mistřín B
Tabulka soutěže po 13. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Lokomotiva Valtice 13 22
2. KK Vyškov B 13 21
3. KK Jiskra Čejkovice 13 20
4. TJ Jiskra Otrokovice 13 18
5. TJ Sokol Mistřín B 13 16
6. KC Zlín B 13 14
7. KK Slovan Rosice B 13 14
8. TJ Sokol Luhačovice B 13 13
9. SK Kuželky Dubňany B 13 12
10. SK Baník Ratíškovice B 13 12
11. KK Moravská Slávia Brno B 13 10
12. KK Orel Telnice 13 4
13. TJ Slavia Kroměříž 13 4
14. KK Orel Ivančice 13 2
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Petr Pesau 547,4
2. Jan Večerka 543,3
3. Robert Mondřík 541,1
4. Michael Divílek 539,5
5. Roman Mlynarik 537,4
6. Karel Máčalík 534,6
7. Jiří Peška 530,0
8. Michael ml. Divílek 529,8
9. Tomáš Mráka 526,7
10. Vratislav Kunc 525,7
11. Marek Ingr 525,4
12. Roman Janás 524,5
13. David Matlach 524,0
14. Jakub Süsz 522,2
15. Zdenek Pokorný 521,8
16. Miroslav Vojtěch 521,6
17. Ľubomír Kalakaj 521,3
18. Petr Snídal 521,3
19. Ludvík Vaněk 520,6
20. Miroslav Hvozdenský 518,7
21. Josef Něnička 518,3
22. František ml. Herůfek 517,1
23. Jiří Šimeček 517,1
24. Pavel Kubálek 515,8
25. Radek Blaha 515,7
26. Zdeněk Drlík 514,7
27. Zdeněk Musil 514,6
28. Ondřej Olšák 514,3
29. Jiří Konečný 513,9
30. Václav Luža 512,9
31. Jiří Dvořák 512,9
32. Radim Pešl 512,8
33. Martin Maša 512,8
34. Roman Macek 512,3
35. Milan Mikáč 512,3
36. Zdenek Pokorný 511,8
37. Stanislav Žáček 511,8
38. Filip Dratva 511,5
39. Petr Polepil 511,0
40. Milan Žáček 510,1
41. Libor Petráš 509,8
42. Radek Šenkýř 509,7
43. Barbora ml. Divílková 509,0
44. Robert Herůfek 508,5
45. Jiří Gach 507,7
46. Václav Benada 507,2
47. Miroslav Ptáček 506,9
48. Jiří Tesař 506,1
49. Luděk Vacenovský 505,5
50. Josef Hájek 505,5
51. Karel Sax 505,1
52. Jan Minaříček 504,3
53. Radim Herůfek 503,8
54. Tomáš Stávek 503,3
55. Karel Plaga 503,3
56. Josef Blaha 503,2
57. Zdeněk Bachňák 501,8
58. Pavel Palian 498,6
59. František Mráka 498,2
60. Michal Klvaňa 497,7
61. Drahomir Urc 494,1
62. Patrik Schneider 493,8
63. Jaromír Klika 493,8
64. Rostislav Rybárský 487,0
65. Vít Svoboda 485,7
66. Alžběta Harcová 485,6
67. Veronika Semmler 484,3
68. Václav Špička 484,0
69. Jaroslav Bařina 483,6
70. Zdeněk Škrobák 483,4
71. Kristýna Saxová 481,6
72. Martin Komosný 480,8
73. Zdeněk Mrkvica 479,9
74. Kateřina Ondrouchová 475,3
75. Kamil Hlavizňa 474,4
76. Tomáš Kuchta 467,2
77. František Fialka 467,2
78. Alena Dvořáková 462,6
79. Martin Růžička 446,2
Pavel Vymazal 559,5
Tomáš Vejmola 559,1
Zdeněk Kratochvíla 536,8
Kamil Bednář 533,6
Josef Černý 533,0
Tomáš Juřík 508,8
Zdeněk Šeděnka 503,1
Pavel Jurásek 502,6
Kamila Katzerová 499,9
Martin Polepil 495,3
Jaroslav Šerák 493,1
Petr Jonášek 489,8
Jana Mačudová 482,6
Marie Kobylková 467,7
Tomáš Molek 551,3
Jan Herzán 550,0
Jiří Formánek 545,0
Jarmila Bábíčková 544,0
Adam Sýkora 542,0
František Kellner 541,7
Hana Stehlíková 533,3
Veronika Rybářová 532,3
Vladimír Čech 528,5
Dalibor Lang 523,0
Jiří Toman 522,5
Antonín Zýbal 519,0
Zdeněk Žižlavský 512,0
Martin Bublák 510,0
Kamil Ondroušek 506,3
Tomáš Jelínek 506,3
Jaromír Čanda 504,7
Štěpán Večerka 503,0
Jakub Svoboda 502,0
Petr Kudláček 500,2
Petr Horák 491,0
nikto 487,8
Petr Kremláček 486,0
Radek Horák 477,8
Petr Vrzalík 476,0
Martin Mačák 461,0
Milan Skopal 459,0
Zdeněk Burian 457,0
Mirek Mikáč 454,5
Miroslav Oujezdský 454,5
Barbora Divílková 450,0
Evžen Štětkař 442,0
František Zemek 433,0
Pavel Polišenský 384,0
Tomáš Mrkávek 384,0