ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Přebor Plzeňského kraje

Výběr kola
Zápasy 17. kola
Domácí Hosté
TJ Baník Stříbro B So 23. 2. 2019, 09.00 TJ Havlovice B
TJ Sokol Újezd Sv. Kříže So 23. 2. 2019, 09.00 TJ Slavoj Plzeň
TJ Dobřany B So 23. 2. 2019, 09.00 SK Škoda Plzeň
Sokol Plzeň V So 23. 2. 2019, 09.00 TJ Sokol Kdyně B
Kuželky Holýšov B So 23. 2. 2019, 14.00 TJ Sokol Pec pod Čerchovem
Tabulka soutěže po 17. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. SK Škoda Plzeň 15 22
2. Kuželky Holýšov B 14 20
3. TJ Sokol Kdyně B 14 18
4. TJ Sokol Újezd Sv. Kříže 14 18
5. TJ Havlovice B 15 18
6. TJ Sokol Díly 15 17
7. TJ Baník Stříbro B 15 14
8. TJ Dobřany B 14 13
9. Sokol Plzeň V 14 13
10. TJ Slavoj Plzeň 15 4
11. TJ Sokol Pec pod Čerchovem 15 3
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Jiří Dohnal 497,1
2. Pavel Troch 491,0
3. Jiří Šlajer 490,8
4. Jaroslav Löffelmann 486,2
5. Jan Lommer 485,0
6. Ladislav Filek 484,6
7. Jan Pešek 482,9
8. Ljubica Müllerová 478,9
9. Jaroslav Pejsar 478,0
10. Tomáš Palka 477,0
11. Petr Ježek 474,7
12. Jana Pytlíková 473,8
13. Jiří Götz 473,5
14. Petr Šabek 472,6
15. Lukáš Pittr 470,8
16. Michal Müller 469,6
17. Pavel Kučera 468,5
18. Jiří Rádl 466,3
19. Roman Drugda 463,2
20. Václav Praštil 462,2
21. Miroslav Pivoňka 460,8
22. Vlastimil Kraus 460,4
23. Václav Kuželík 459,4
24. Dominik Král 458,8
25. Ivan Vladař 456,0
26. Oldřich Jankovský 455,6
27. Jaroslav Dufek 455,4
28. Lucie Trochová 454,2
29. Martin Šlajer 453,7
30. Martin Šubrt 451,1
31. Zdeněk Hausar 450,9
32. Martin Kupka 450,9
33. Josef Nedoma 450,7
34. Kamila Marčíková 450,5
35. Viktor Šlajer 449,8
36. František Bürger 449,7
37. Jakub Janouch 448,9
38. Jiří Baloun 448,6
39. Ivan Böhm 446,8
40. Jaromír Byrtus 445,0
41. Ivana Lukášová 443,8
42. Jan Gottwald 443,2
43. Jaroslav Pittr 443,0
44. Jaroslav Jilek 441,7
45. Jan Kučera 441,6
46. Hana Vosková 441,2
47. Pavel Klik 441,1
48. Josef Šnajdr 440,1
49. Ivana Gottwaldová 440,0
50. Jiří Punčochář 437,4
51. Karel Řezníček 436,4
52. Jan Murin 436,2
53. Petr Ziegler 432,8
54. Jiří Kalista 428,6
55. Luboš Špís 427,4
56. Marek Eisman 425,3
57. Martin Karkoš 424,9
58. Lenka Psutková 422,8
59. Jaroslav Knap 422,6
60. Petr Diviš 418,1
61. Otto Sloup 418,0
62. Tomáš Kamínek 405,4
Šárka Sýkorová 492,5
Jiří Šašek 483,9
Jana Kotroušová 472,9
Jiří Jílek 456,8
Jindřich Mašek 451,3
Karel Mašek 449,8
Jan Ebelender 446,5
Jan Dufek 434,8
Martin Krištof 425,1
Karel Ganaj 412,6
Miroslav Hrad 564,0
Lukáš Jaroš 550,9
Michal Duchek 542,0
Karel Smrž 528,5
Ladislav st. Filek 518,8
Šárka Lipchavská 510,0
Iveta Kouříková 506,3
Miloslav Kolařík 505,0
Michael Martínek 499,0
Dana Tomanová 498,0
Karel Uxa 487,0
Ivana Zíková 480,1
Lucie Trochová 477,0
Bohumil Jirka 469,0
Libor Vít 467,0
Karel Majner 465,0
Jaroslav Kutil 464,1
Tomáš Lukeš 463,9
Petra Vařechová 458,0
Jaroslav Dufek 454,0
Jaroslav Matoušek 454,0
Gabriela Bartoňová 452,0
Václav Toupal 446,4
Ivona Palacká 443,5
Karel Uxa 436,4
Jana Kuželková 434,0
Petr Vrba 428,8
Milena Pittnerová 428,7
Jaroslav Knap 422,5
František Pangrác 418,0
Josef Kobes 416,5
Tereza Housarová 408,0
Jan Pešek 407,0
Šárka Forstová 404,0
Zdeněk Mlnářík 398,0
Jaromír Duda 397,5
Karel Konvář 386,0
Koloman Lázok 384,0
Václava Knopfová 382,0
Jan Pivoňka 380,0
Václav Šesták 379,5
Hana Pechmanová 379,5
Jaroslava Löffelmannová 350,0
Jan Kapic 348,0
Iva Černá 317,0