ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Mistrovství Prahy 2

Výběr kola
Zápasy 3. kola
Domácí Hosté
SK Uhelné sklady C Út 25. 9. 2018, 15.30 KK Slavoj Praha D
TJ Kobylisy C Út 25. 9. 2018, 15.30 KK Slavia Praha D
KK Slavia Praha C Út 25. 9. 2018, 15.30 SK Uhelné sklady D
TJ Kobylisy C Út 25. 9. 2018, 15.30 KK Slavia Praha D
SK Uhelné sklady C Út 25. 9. 2018, 15.30 KK Slavoj Praha D
KK Slavia Praha C Út 25. 9. 2018, 15.30 SK Uhelné sklady D
TJ Kobylisy C Út 25. 9. 2018, 15.30 KK Slavia Praha D
KK Slavia Praha C Út 25. 9. 2018, 15.30 SK Uhelné sklady D
SK Uhelné sklady C Út 25. 9. 2018, 15.30 KK Slavoj Praha D
KK Slavia Praha C Út 25. 9. 2018, 15.30 SK Uhelné sklady D
TJ Kobylisy C Út 25. 9. 2018, 15.30 KK Slavia Praha D
SK Uhelné sklady C Út 25. 9. 2018, 15.30 KK Slavoj Praha D
KK Dopravní podnik Praha St 26. 9. 2018, 15.00 TJ Sokol Rudná C
KK Dopravní podnik Praha St 26. 9. 2018, 15.00 TJ Sokol Rudná C
KK Dopravní podnik Praha St 26. 9. 2018, 15.00 TJ Sokol Rudná C
KK Dopravní podnik Praha St 26. 9. 2018, 15.00 TJ Sokol Rudná C
TJ Radlice Praha St 26. 9. 2018, 15.30 KK Slavia Praha B
TJ Radlice Praha St 26. 9. 2018, 15.30 KK Slavia Praha B
TJ Radlice Praha St 26. 9. 2018, 15.30 KK Slavia Praha B
TJ Radlice Praha St 26. 9. 2018, 15.30 KK Slavia Praha B
TJ Sokol Praha Vršovice B Čt 27. 9. 2018, 15.30 SK Uhelné sklady B
TJ Sokol Praha Vršovice B Čt 27. 9. 2018, 15.30 SK Uhelné sklady B
TJ Sokol Praha Vršovice B Čt 27. 9. 2018, 15.30 SK Uhelné sklady B
TJ Sokol Praha Vršovice B Čt 27. 9. 2018, 15.30 SK Uhelné sklady B
KK Konstruktiva Praha D Čt 27. 9. 2018, 17.00 SK Žižkov Praha C
KK Konstruktiva Praha D Čt 27. 9. 2018, 17.00 SK Žižkov Praha C
KK Konstruktiva Praha D Čt 27. 9. 2018, 17.00 SK Žižkov Praha C
KK Konstruktiva Praha D Čt 27. 9. 2018, 17.00 SK Žižkov Praha C
Tabulka soutěže po 3. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. SK Uhelné sklady B 2 4
2. KK Slavia Praha B 1 1
3. KK Slavoj Praha D 1 1
4. KK Slavia Praha D 1 1
5. KK Dopravní podnik Praha 2 1
6. TJ Kobylisy C 1 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
Roman Hrdlička 437,0
Miroslav Michal 435,0
Jiří Sládek 431,0
Milan Mareš 424,0
Vlastimil Bočánek 415,5
Pavel Forman 407,0
Lidmila Fořtová 406,0
Jan Šipl 405,0
Markéta Matoušková 403,0
Blanka Koubová 401,0
Jindřich Málek 400,0
Jiří Brada 397,0
Josef Kocan 395,0
Jan Novák 392,5
Karel Erben 390,0
Milan Mareš 387,0
Adam Rajnoch 386,5
Pavel Černý 384,5
Nikola Zuzánková 383,0
Michal Kocan 377,0
Jaroslav Vondrák 376,5
Jiří Kryda 376,0
Michal Matyska 376,0
Jan Nowak 376,0
Petr Míchal 374,5
Jiří Mudra 374,0
Kateřina Holanová 373,0
Markéta Rajnochová 373,0
Jan Kryda 372,0
Zdeněk Šrot 372,0
Josef Málek 365,5
Roman Tumpach 364,0
Deno Klos 363,5
Tomáš Rybka 362,0
Jiří Zouhar 348,0
Václav Jícha 338,0
Tomáš Tejnor 327,0
Ladislav Škabrada 317,0