ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Středočeský krajský přebor I. třídy

Výběr kola
Zápasy 9. kola
Domácí Hosté
KK Vlašim B 2512 6 : 2 2406 TJ Sparta Kutná Hora
KK Jiří Poděbrady B 2589 8 : 0 2369 TJ Kovohutě Příbram
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A 2420 6 : 2 2339 TJ Sokol Benešov
KK SDS Sadská 2509 6 : 2 2381 TJ Sokol Tehovec
Tabulka soutěže po 9. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. KK Jiří Poděbrady B 8 16
2. TJ Sokol Červené Pečky A 8 13
3. KK SDS Sadská 8 13
4. TJ Kovohutě Příbram 8 8
5. TJ Sokol Tehovec 8 7
6. KK Vlašim B 8 6
7. TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A 8 5
8. TJ Sparta Kutná Hora 8 4
9. TJ Sokol Benešov 8 0
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Petra Gütterová 455,3
2. Jaroslav Kazda 437,1
3. Miroslav Pessr 435,8
4. Jan Renka 434,5
5. Antonín Smrček 433,3
6. Karel Drábek 432,7
7. Zbyněk David 431,4
8. Pavel Hietenbal 429,6
9. Karel Dvořák 426,8
10. Ivan Říha 426,6
11. Jan Svoboda 425,6
12. Dušan Richter 425,5
13. Michal Brachovec 424,9
14. Lukáš Poláček 421,3
15. Vladislav Pessr 421,0
16. Jan Poláček 418,9
17. Jiří Halfar 417,1
18. Václav Pufler 416,9
19. David Novák 416,2
20. Jaroslav Hojka 415,9
21. Richard Hrčkulák 414,2
22. Jan Volhejn 413,2
23. Jan Cukr 411,3
24. Václav Hrouda 407,2
25. Marie Šturmová 406,3
26. Petr Kříž 405,5
27. Daniela Burocková 405,3
28. Václav Šefl 404,4
29. Miroslav Šplíchal 403,9
30. Martin Čistý 403,0
31. Jan Platil 402,8
32. Miloslav Budský 401,2
33. Jiří Plešingr 400,8
34. Jan Suchánek 400,1
35. František Lukšan 399,1
36. Ladislav Žebrakovský 398,9
37. Tomáš Bílek 397,9
38. Pavel Vojta 396,1
39. Zdeněk Lukáš 395,0
40. Josef Matoušek 394,9
41. Jakub Vaněk 392,0
42. Antonín Brunclík 390,7
43. Jiří Kavalír 390,4
44. Milena Čapková 390,0
45. František Zahajský 383,2
46. Adéla Čákorová 382,6
47. Václav Šobíšek 377,1
Petra Gütterová 443,0
Vladimír Klindera 429,0
Viktor Hoffman 426,0
Tomáš Vavřinec 421,8
Miroslav Drábek 421,8
Václav Pufler 419,7
Luboš Zajíček 419,0
Václav Anděl 416,0
Jaroslava Soukenková 409,0
Jiří Chaloupka 403,0
Leoš Chalupa 403,0
Antonín Beran 400,8
Vladimíra Krupičková 400,0
Jiří Babka 397,5
Josef Šebor 396,5
Jaroslav Chmel 396,2
Jan Kumstát 395,3
Miloslav Dlabač 395,3
Ladislav Kalous 393,6
Jiří Chaloupka 393,5
Libor Henych 392,5
Luboš Trna 384,0
Leopold Chalupa 382,0
Radek Zvára 379,0
Václav Kodet 378,0
Ladislav Procházka 372,0
Antonín Zeman 370,0
Vladimír Pergl 365,7
Patrik Polach 344,0